Şimdi Ara

//// EL YAPIMI +12V 60 A DC 220 V AC 500 WATT MOSFET İNVERTER \\\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
67
Cevap
4
Favori
22.941
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> //// EL YAPIMI +12V 60 A DC 220 V AC 500 WATT MOSFET İNVERTER \\\\
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3360 Mesaj
    grid ? inventır ?
    arkadaşlar ben buraya kendim imal ettiğim ürünleri koyup pazar arayacağım yani FORUM DONAMIM HABERE fakat site kualları ne kadar esnek bilemedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
    yüksek türk! senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur. Sizler, yani Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. M. Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    5459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çaykaşığı88

arkadaşlar ben buraya kendim imal ettiğim ürünleri koyup pazar arayacağım yani FORUM DONAMIM HABERE fakat site kualları ne kadar esnek bilemedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

dostum forum kuralları bölümünü dikkatlice oku orada detail bilgi mevcut

Orijinalden alıntı: why_living

grid ? inventır ?

Grid inverter, güneş paneli gibi bir kaynaktan aldığı enerjiyi ac ye çeviren ve şebekeye direkt verebilen bir cihazdır. Şebekeye direkt bağlıdır ve şebekeye aktif güç basarlar. Yani ürettiğin elektriği satarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

eyallah kardeşim sağolasın
    |
    |
    tda 1562q kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yüksek türk! senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur. Sizler, yani Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. M. Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1921 Mesaj
    Merhaba
    Öncelikle çok zaman olmuş yazalı.Forumdamısınız bilmiyorum.Bende İnverter yapıp Elektrik olmayan arazimde güneş enerji panelleriyle 2 adet 200 Ah Mutlu akü 2 adet 250 W Polikristal Panelle bir devre kurmayı düşünüyorum.Ancak öğrenmek istediğim bu yaptığınız cihazın buzdolabında denenip denenmediği.Yani Tam sinus olup olmadığı.Ayrıca ısınma problemi olup olmadığı.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: ıskra

Merhaba
    Öncelikle çok zaman olmuş yazalı.Forumdamısınız bilmiyorum.Bende İnverter yapıp Elektrik olmayan arazimde güneş enerji panelleriyle 2 adet 200 Ah Mutlu akü 2 adet 250 W Polikristal Panelle bir devre kurmayı düşünüyorum.Ancak öğrenmek istediğim bu yaptığınız cihazın buzdolabında denenip denenmediği.Yani Tam sinus olup olmadığı.Ayrıca ısınma problemi olup olmadığı.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba dostum öncelikle 250 watt polikristal güneş paneli ile 200 amper akü ile çok rahat elektrik üretilir.

Bu İnverteri su sebilim de denedim malesef çalıştıramadım çünkü bu İnverter trapez dalga yani üçgen dalga tam sinüs değil o yüzden çalışmıyor

Hocam en temizi tam sinüs 1000 watt İnverter alıp kullanmanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.