Şimdi Ara

el titremesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3280 Mesaj
    Arjadaslar elim titriyor yemek yerken kasik tutarken hafif bir titreme oluyor ama yemek dokecek kadar değil sag elimde telefon tutup kullanirken de hafif bir titreme oluyor ama kullanmama engel olmuyor mesela pilot kalemde yazi yazarken titreme oluyor ama ucku kalemimi kuolaninca olmuyor labaravatuor derslerinde tüp gibi ince seyleri tutarken ve is yaparken de tireme oluyor bu titremeyi tüpü onceden alip t_10 dk elimde oynayarak minumuma dusurebiliyorum ama gene titriyor heyecan yapinca da baya titreme yaşıyorum bu konu baya canimi sikiyor ve titremeyi farkedince kendimi cok kasiyorumozel hastaneler pahali ve gitme sansim yok devlet hastanelerinde de pek ilgilenmiyorlar ama bu konu baya kafama takildi icimde kuruntu kaldi ama hastaneye gidersem de bir hastalik cikar da diye de korkuyorum.napayim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    geçen gün banyodan sonra bana da oldu sağ elimin baş parmağını fareyi tutar pozisyona getirince titriyordu. son bir aydır üşüme hastalığı var üşüyünce koldaki ayaktaki kanlar çekiliyor ve kaslar taş gibi oluyordu onun etkisi olabilir. üşüme hastalığından doktora gittimde sodyum ve potasyum değerleri düşük çıkmıştı. sinir sisteminde kullanılan mineraller herhalde. stres ve sıkıntıda var. düzensiz ve eksik beslenme birde 31 çekince mineral vitamin mi kalmadı ne oldu belirsiz. ama şu an da yok. olduğunda araştırınca sinir sıkışması ve ödem den kaynaklanabiliyormuş. Uyku dışında bütün gün bilgisayar kullandığım için ilk başka normal karşıladım zaten sağ kolun titremesini. İlerde ilerlemiş bir halde tekrar yaşayabilirim.

na siniri iletiminde potasyum da kaslara gevşetici etkisi var yarın bi doktora gideyim ben
    |
    |
    20092016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    25 yaşına kadar SGK karşılıyor devlet beleş. Aynen bende çok sinirliyim streste var sodyum potasyum düşüktü benim sorunda ondan olabilir. bazen panik atak geçirincebile üşüyorum heralde ataklarda çok harcıyor mineral vitamin. tekrarlayan sürekli aynı şeyi yaptığın fareye tıklamak gibi yoksa farklı bişey olabilir. Alkol içiyorsan bırak. Vedat milör mü dür nedir ntv de programı vardı adamın eli fena titriyor. çok şarap içiyor
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.