Şimdi Ara

El Freni Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Giriş
    204 Mesaj
    Rampalarda kalkarken el freni kullanıyorum kullanmazsam kaydırıyorum arabayı.Ama el freni kaçırıyor,araç dacia logan 1.2 ambiance şubatta aldık.Sorunu servis çözer mi?Ya da önerebileceğiniz kökten çözüm var mı çünkü önceki araçlarda da bu sorun vardı bi türlü halledemedik.

|
    |
    annem 10 senedir 96 model uno kullanıyor hala ısrarla en ufak rampada el frenini sonuna kadar çekip kalkar ama şimdiye kadar el freninde sorun olmadı hatta yokuşta defalarca uyarmamıza rağmen arabayı boşta bırakıyor servisle bi sorun belki başka bir arıza vardır
    |
    |
    elfrenini kaç diş çekiyorsunuz,çok fazlaca çekince duruyor mu ? benim corsa da park halindeyken yaklaşık 8-9 diş çekiyorum yukarı anca öyle duruyor yokuşta , düz zeminde fazlaca yukarı çekmiyorum el frenini aynı şekilde bunu yokuşta yapınca benim de aracım kayıyor.Babamın aracında accent era da elfreni ayarı yapılmış 1 diş elfrenini çekiyor ve yokuşta duruyor , elfreni göze de batmıyor çok yukarıda çekili değil. Servisinize bir sorun aracı yokuşta denesinler
    |
    |
    boş zaman bulunca hemen götürcem servise sonuna kadar çekince duruyor ama trafikte sonuna kadar çek tekrar indirmek yoruyor insanı.Doblo vardı oda aynıydı birde yük olunca,el freni koptu buda kopar diye korkuyorum tamamen çekmeye.
    |
    |
    |
    |
    İnci akü 82 amper -- Boss 3,5 farad kapasitör -- 2x 4 AWG Power cable -- Pionner DEH-X7550SD -- M acoustic msx 465 -- M Acoustic MSX 1000.1 Mono -- Kicker Comp 38 -- Pioneer TS-A 6995 S -- Pionner ts s20 --JBL GTO 6508C 16cm Mid
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.