Şimdi Ara

El Chapo (2017) | Netflix & Univision (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
8
Favori
11.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2x4

son zamanlarda izlediğim en çok çatışma sahnesi olan bölümdü herhalde. Baştan sona öyle gitti.

Son sahnedeki küçük kız için üzüldüm.
  • 2x5

gay yiyişme sahnelerinden bıktım.
  • 2x6

Siyasi olaylar falan derken 1 bölümde böyle gitti. Oy hilesi yapıldığını açık açık gösterdiler.

2x7

Emes her türlü Chapo'dan daha etkili gözüküyor ordu ve hükümet yardımıyla bile yıkamadı Chapo. Sivil halkı da katletmişler bu savaşta yazık olmuş. Güzel bölümdü.

2x8

Mutlaka her dizide olan şeylerden biri oldu. Koskoca bir bölümde ya geçmiş zaman anlatılır ya başrolsuz bir bölüm izletilir. Dram açısından iyiydi ama sıkıcı geçti..

2x9

Barış kısa sürdü. Şimdi savaş daha yakın.

2x10

Bizimki çıldıracak kendi adamları oğlunu öldürdü Bu olay gerçek mi merak ettim cidden.

2x11

Sezon finali öncesi güzel bir bölüm bekliyordum ama çok durağan geçti chapo'nun kendine gelmesini bekledik resmen zaten geldiğinde bölüm bitti bakalım s.finali nasıl olacak.

2x12 Final

Bölgeleri ele geçirdi ve bitti. ben ikinci kez hapise atılır gelecek sezonda bir kez daha kaçışını izleriz diyordum öylede olacak ama gelecek sezon artık. bu liderlik olayını bir kaç bölüm daha izleriz herhalde dizi devam ederse. dünyanın en iyisi olacağım falan diyor çünkü.

Çerezlik güzel bir sezondu ilk sezon kadar güzel değildi. Narcos gibi bir şey beklemeyin bütün sezon çete savaşları şeklinde geçiyor o bölge senin bu bölge benim vs. ne uyuşturucu imalatı ne parası ne taşımacılığı hiçbiri yok. bence 3. sezon onayını alamaz dizi çok tutmadı çünkü. ama 3. sezon onayını alırsa eğer son sezonu olur büyük ihtimalle.
    3. sezonda chapo'nun o meşhur hapishane tünelinden kaçışını izlemek isterim şahsen umarım devam eder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 30 Aralık 2017; 21:22:50 >

• Dizi leş . bi narcos etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi orta üstü bir dizi.

Narcos daha iyi kesinlikle ancak bu işler birazda bütçe ile alakalı.

Leş denecek bir şey yok. Birçok saçma salak amerikan dizisinden çok daha iyidir. Alternativ olarak izlenilebilecek zaman kaybı olmayacak bir dizi.
  • Dublajsız, orjinal halinin bulundugu bi dizi izleme sitesi var mı acaba 2. sezon için ?
  • Onlinedizi com dublajsiz altyazili ya da yazisiz tum halleri mevcut

• 2. sezon çok daha iyi olmuş. Narcos kalitesine iyice yaklaşmış. 3. sezon onayı gelir mi acaba?

• 4-5 bölüm falan izlemiştim sonra sınavlar falan araya girdi devam etmedim.Devam etsem mi kararsız kaldım.2.sezon nasıldı?

• 2. sezon kesinlikle ilk sezondan daha iyi. 4 günde filan bitirdim ben . Umarım 3. sezon da gelir. Oyunculuk olarak idare eder ama senaryo güzel
  • yarın başlamayı düşündüğüm dizi , çok güzel yorumlar yapılmış.
  • 2/11'deyim konuda fazla takılmadan devam ediyorum
  • Çok beğendim diziyi kesinlikle tavsiye ederim.
  • Arkadaş ilk sezon neyse de 2 sezon bombaydı yav az önce bitirdim, 3 sezon ne zaman bilgi varmı,
  • Güzel bir dizi, ama bir Narcos değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 3. sezon yakında. Fragman müthiş

• 3. sezonda çok güzel olacağa benziyor. Her sezon kaliteyi arttırarak devam ediyor adamlar.

• 3. sezon final olacakmış. 27 Temmuzda Netfilix'de başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 8 Temmuz 2018; 22:13:46 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.