Şimdi Ara

[eksperyans] BlackBerry Torch 9800 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
34.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RIM'in ürettiğin en iyi BlackBerry, BlackBerry Torch 9800'ü 1 ay süreyle kullandıktan sonra deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

• 2011 Ödülünü vermek için biraz erken değil mi? Üstelik 2010 yapımı bir telefona?
  • @Neytiri

Merhaba,

Logoların üzerinde yer alan tarihler ödülün hangi yıl içerisinde verildiğini gösteriyor. Verilen ödül ve ödüller 2011 veya 2010'un genelini değil sadece incelemenin yapıldığı ayı kapsarlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • 624 mhz islemcisi ve sadece 18000 uygulama marketi (buyuk bir kismida gereksiz)olan bir tel icin bence gereksiz bir odul
  • incelemeye bakalım bi :)
  • bence htc desire yada htc desire hd tavsiye için daha uygun. blackberry nin dokunmatik ekranı tatmin edici değil. video performansı berbat. kamera vasat. internet olayı zaten ayrı bir saçmalık. youtube paralı falan. internet paketlerinin sadece bis ile sınırlandırılması çok kötü. uygulama marketide kötü.
  • Siz bu yorumları kullanıp mı yapıyorsunuz? Eylülden beri kullanıyorum, pil süresi dışında hiç bir sıkıntısı olmayan bir cihaz.
  • Bana göre hem dokunmatik hem tuş çok saçma birşey. Gereksiz kalınlık, ağırlık ve kafa karışıklığından başka bir şey değil. Kızaklı sistemden ise nefret eder oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !nfoman

Bana göre hem dokunmatik hem tuş çok saçma birşey. Gereksiz kalınlık, ağırlık ve kafa karışıklığından başka bir şey değil. Kızaklı sistemden ise nefret eder oldum.

Yoo bence kesinlikle gerekli qwerty klavye, çünkü ben asla sevemedim dokunmatikte yazmayı ve beceremedim de. Belki ondandır bilemiyorum ama ben alırsam kesinlikle klavyeli alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 23 Ocak 2011; 0:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !nfoman

Bana göre hem dokunmatik hem tuş çok saçma birşey. Gereksiz kalınlık, ağırlık ve kafa karışıklığından başka bir şey değil. Kızaklı sistemden ise nefret eder oldum.

BB'nin bir iş telefonu olduğunu varsayarsak bence güzel ve gerekli bir şey. Dokunmatik ekran olması her hangi bir işlem yapmadan genel bir göz atmak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Güzel bi inceleme olmuş teşekkürler. Telefonuda denemek lazım
  • ben sevemedim bu telefonu yav
  • iphone 5 i bekliyoruz

çok hoş olmamış telefon
  • Çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık. Videoda da denildiği gibi kesinlikle en eğlenceli BlackBerry telefon olmus Bold 9800 Torch.
  • eleştiri güzel şey

de kırıcı ve ağır olmadığı sürece.ağzı olan konuşuo bence daha hafif eleştiriler yapılmalı yorumları okurken ben geriliyorum :)
  • ekran çözünürlüğü 380mi 360 mı ? erdinin söylediğiyle tablodaki farklı
  • Dizaynı pek hoş değil.
  • bende pek sevemedim, kalite olabilir ama yapısal kalite dışında özelliklerindende ödün vermeselerdi çok çok daha iyi olucaktır...
  • iş telefonundan kasıt nedir acaba?

günümüzde hemen bütün hidh-end akıllı telefonlarda e-mail aliş verişi çok kolay, ayrıca birçoğunda ofis uygulamaları da mevcut.

sanki diğerlerinde yapılamıyomuş gibi sadece bunları öne sürüp iş telefonu ünvanını çok haketmiyo bence blackberry,

ayrıca bu donanımla ve ekran kalitesiyle, buna göre çok daha iyileri daha ucuza satılıyorken, alınası bir telefon değil bence.
  • İncelemeyi izledim görüşlerim şöyle ;

Telefon iş ortamı olanlara güzel gelebilir.Çünkü Dokunmatik ekranın yanında Qwerty klavye çok güzel olmuş.(En beğendigim yönüde bu) Blackberry genelde iş insanlarına hitap eden telefonlar geliştiriyor.Telefonun özelliklerine göre fiyatı fazla olmuş.Bu telefonun fiyatına özellikleri çok üstün olan telefonlar alınabilir.

Telefonu eğlence için kullananlara itici gelebilir ama iş için kullanacak olanların çok işine yarar diye düşünüyorum .

Ve Son olarak daha iyi olabilirdi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.