Şimdi Ara

Ekspertizin Bakmadığı Görmediği Yerler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekspertizin bakmadığı görmediği yerler var mı varsa onlarıda sanayide ustaya gösterelim kazıklanmayalım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Motor, şanzımanı iyi bir ustaya gösterin, ekpertizde kaliteli olsun ki tavan ekleme, araç ekleme gibi şeyleri anlayabilsin araçta önemli olan macun ve ekleme olmaması, boyalara fazla takılmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Motor ve şansızman durumu. Klima soğutma performansı. Ekspertizde tam donanımlı arıza tespit cihazi yoksa airbag, aksesuar beyni, abs beyni v.s arızaları çıkartabilirsin. Aklıma gelenler.
  • önce hava yastıkları orjinal mi diye kontrol et onuda göğüs kaplama yapılmış mı ona bakman lazım sonra kemer tokaları arıza vermesin diye amperlerle kandırılıyor ona bakman gerekli sonra araçta değişeni anlamak için sök tak olmuşmu kaynak ve punto varmı ona bak önden kazalı olduğunu anlamak ustalık ister bazen gözden kaçar ama ön darbe emiciden anlaşılabilir mutlaka gerekli yerlere mesaj atıp kazası km sine bak bunlara dikkat et youtube de tezcanlar dı yanlış hatırlamıyorsam expertiz kanalı var adam işim piri izle öğrenirsin birşeyler
  • tarum_58 kullanıcısına yanıt
    Hava yastıkları orjinal mi diye baksam anlamam ki hocam tarcanları biliyorum çok uzak airbaglere bakan usta yok mudur ya da ekspertizde anlaşılmaz mı

• Kartipi K kullanıcısına yanıt
    Oto rapor iyi midir

• EnergyBlue kullanıcısına yanıt
    İlk önce sanayiye sonra oto rapora götürücem iyi midir

• quote:

Orijinalden alıntı: entelseven

İlk önce sanayiye sonra oto rapora götürücem iyi midir
    hocam bilemiyorum ama onlarda da fiyat terifesi vardır sadece boya ve değişene baktırırsın ona göre fiyat verirler full baktırırsın ona göre fiyat verirler zaten raporlarında da yazar sadece boya ve değişen kontrol edilmiştir diye karar senin anlamıyorsan yanında anlayan biri olsun iyi bir ustada anlar ancak gözden kaçanlarda olabilir exper raporu alırken ıslak imza ve kaşeli olmasına dikkat et üç kuruş fazla ver herşeyine baktır sonra tüh vay etme
  • otoraporun o şubesine bak şikayet vardan forumlardan nasıl yorumlar almış.
  • aronmelkor kullanıcısına yanıt
    Baktımda hocam her ekspertizin şikayetleri gibi kimi beğenmiş kimi beğenmemiş zaten tarcanlardan başka ekspertizi beğenen yok oda bize çok uzak

• tarum_58 kullanıcısına yanıt
    450 tl verip yaptırıcam hocam ilk önce klimayı motoru şansımanı ustaya göstercem snyide temizde ordan ekspere koyucam

• hangi şehir olduğunu yazsaydın belki birileri seni yönlerirdi.şimdi iki kez expertiz parası verecek gibi olucan.ama kötü sondan iyidir.
  • Bence direkt ustasını bul git ya da yetkili servis ekspertiz yapıyorsa ona git. Eksperlerin yazılım cihazları beyindeki mesajları doğru okuyamayabiliyor.
  • aronmelkor kullanıcısına yanıt
    beylikdüzünde en iyi ekspertiz varsa söyleyin arkadaşlar doğru diyosun hoccam
  • Otorapora gidilmez, paranın köpeği olmuşlar. Yeşil oto ekspertiz var, pilot garage lar kötü değil.

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    Hepsine bakıyorum hepsinde türlü şikayet var biz napıcaz nereye götürcez anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: entelseven

Hepsine bakıyorum hepsinde türlü şikayet var biz napıcaz nereye götürcez anlamadım
    Her ilçede bayiisi olan yerlere götürmeyin, çiğköfteci mi bu?

• arkadasıma beylikdüzünden araba aldık,hyundai servisi yakındı bakmadı.expertize soktuk.denilenden baska cıkmadı.çok iyi seviye oldugunu da sanmıyorum sigara çay içip durmustum.sen yeşile gidersen ikitelli ye gitmek zorundasın,ee orası da usta kaynıyor.modeline göre araştır bi.
  • bakmak ve görmek farklı şeylerdir...

herkes bakar , birinin görmediğini başkası görebilir.
  • airbag ve kemer olayına bakan çok az. otorapor gibi büyük firmalar da airbag söküp bakma yapmıyor bildiğim kadarıyla.. onun yerine aracın hasar durumuna göre airbag kontrolü gerekli gibi not düşüyorlar
    motor ve şanzımana exper bakıyor gibi ama o sürede motoru anlaması mümkün değil aslında
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.