Şimdi Ara

EKSPERTİZ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satın aldığım 2004 civic es ot. aracımı park honda ya götürdüm ekspertiz yapılması için.Neyse aldılar arabayı baktılar,raporu çıkardılar.Kaportayla ilgili sorunu yoktu.Mekanik olarakta arkada biyerde krank keçesimi ne öyle biyerde yağ terlemesi var bide motor kulakçığı kopuk dediler.Şaşırdım ,honda gibi bir arabada böyle şey olmaz diye düşündüm.Gerçi garantiden değiştiririz dediler.Aracın birde 30.000 bakımı gelmişti.Bu sefer honda cem e götürdüm bide aldığım raporu gösterdim.Bıraktım aracı.Aradılar araç hazır gelip alabilirsiniz dediler.Gittim almaya.Adama sordum dedim o rapordaki arızalar ne oldu.Adam raporda yazan iki problemin araçta mevcut olmadığını söyledi.Şimdi size soruyorum ...Bu arada 90 ytl bayıldık bu raporu almak için...Honda servislerinin kaliteleri işçilikleri verdikleri ekspertiz rapoları farklı olmak zorundamı yoksa banamı denk geldi? Bide 30.000 bakıma 170 ytl verdim.Faturaya bi baktım 70 ytl sadece işçilik almışlar.Sizce servis yerine özel servislere götürsek karlı olurmuyuz...yoksa fark eden bişey olmazmı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.