Şimdi Ara

Eksperim OL - Siz Araca Gitmeden Önce Aracın Bütün Bilgilerini Size Gönderelim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
25
Favori
6.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar hocam istanbulda bir araca baktırmak istiyorum siteden mesaj atmaya çalıştım ama gitti mi gitmedi mi emin değilim
  • kntrli kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam sitemizin mail göndermede sıkıntı yaşıyoruz maalesef mailiniz bize ulaşmamış.

İstanbul' almak istediğiniz aracı önce yerinde kontrollerini yapıp size bir ön rapor sunabiliriz.Sonra ön rapor olumlu olursa güvenilir bayimiz detaylı ekspertizini yaptırabiliriz

İletişim bilgilerimizi pm yoluyla tekrar gönderiyorum.Bizimle iletişime geçin araç alım sürecinde koordinatörlerimiz ve eksperlerimiz her zaman yardımcı olurlar
  • Aklımda olsun güzel bir hizmetmiş. Tabii hizmeti alanların da burada yorumlarını görsek iyi olur :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederiz.

Müşterilerimiz genel de sosyal medya hesaplarımıza yorumlarını ve değerlendirmelerini yazıyorlar

Bizim Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır

Tarafsız ve bağımsız eksperlerimizle araç alım Sürecinde herzaman yardımcı olabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

Aklımda olsun güzel bir hizmetmiş. Tabii hizmeti alanların da burada yorumlarını görsek iyi olur :)

Hocam ben istanbulda bir araç için arkadaşla temas kurdum sağolsun çok ilgilendiler. Gerek deneyimleri gerek ilgi ve alakaları benden tam puan aldı. Aracı öyle güzel incelediler ki kendim gitsem belki bu kadar detaylı göremezdim. Sonuç olarak yapılan iş takdire şayan beyler benden tavsiye

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Kntrli Bey değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz

• test.....
  • Siz şehir dışından gelmeden önce biz aracı inceleyelim ön ve tam raporlarını size Detaylı bir şekilde sunalım boş yere yolculuk yapmayın
    Araç alım sürecinde Türkiye genelinde Tarafsız ve bağımsız ekip arkadaşlarımızla herzanan yardımcı olabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eksperim OL -- 23 Ekim 2017; 15:46:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eksperim OL

quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Türkiye şartlarında fikir güzel ama neticeyi uygulama belirleyecektir

Güvenilir expertiz firmalarıyla çalıştığınız gibi, güvenilir bir sigorta acenteniz de olmalı, bu iş çok yönlü ve sadece kaporta motor kontrolü sığ kalır, acenteniz şase numarası ve diğer bilgilerle sigorta ekranından hasar geçmişine yönelik sorgulama yapmalı, hasar dosyaları açık bırakılarak vs. insanlar dolandırılıyor. Üstelik bir sağlam acente yeter, her ilde olmasına gerek yok.

İlginize teşekkür ederiz.

Tramer kayıt bilgisini almak için bir kaç sigorta acentesi ile görüşmelerimiz sürüyor.Çünkü tramer kayıt bilgisi önemli olduğu kadar %100 bilgilerinde doğru olması gerekmektedir.
    Dediğiniz gibi bu konuda çok dolandırıcılık olayı oluyor.Ülkemizde biraz daha fazla para kazanmak için insanları dolandıranların sayısı giderek artmakta olup maalesef çoğu kişi araç alırken bu tramer kaydı yüzünden büyük zarara uğruyor.

Bizim tavsiyemiz tramer kaydını plaka ile değil şase numarası ile sorgulayın.Plaka değişikliği yapıldığında kayıtlar hemen yeni plakada gözükmüyor ve göremediğiniz içinde hasar kaydı yok sanılıyor ama aracı aldıktan sonra ağır hasar kaydı olduğu ortaya çıkıyor.Şase numarası ile yapılan tramer kaydı sorgulaması daha güvenlidir.

Gelen mesaj bilgisini eğer tanıdık bir sigorta acentesi varsa ise mutlaka teyit ettirin.

Hocam bu tramer olayında gelişme var mı detaylı sorgu yapacak mısınız?

• Malesef Hocam tramer Kayıtı için Sigorta şirketi ile anlaşma sağlıyamadık

Artık Tramer sorgulamasında gelen mesaj bilgisinde km bilgisi sunulmuyor.Bunun ile ilgili şöyle bir çalışmamız var.
    Isteyen müşterilerimiz için tüv istasyonuna gidip Araçın en son nezaman muaneye gelmiş ve kaç km de imiş bunun bilgisini müşterilerimize veriyoruz

Bilginiz olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eksperim OL -- 26 Ekim 2017; 23:33:14 >
  • hocam face paylaşımları ndn bu kadar eskide kalmış
  • Hakkari ilindeyim ve istanbul bağcılarda bir aracı sahibinden sitesinde gördüm sizi aradım gidin araca bakın ön bilgi verin dedim telefonda dediğim anda;

soru 1)-kredi kartı bilgilerimi verip mail order yapıp parayı ödüyomuyum,yada ibanınıza eft mi yapıyorum.

soru 2)-ön bakım detaylı değil ne kadar fiyatı.

soru 3)-detaylı nekadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    Hoacm internet sitemizi tekrar tasarlıyoruz.Oyüzden biraz sosyal medya hesaplarımızla fazla ilgilenemedik.Ama yine incelediğimiz bazı araçları sosyal medya hesaplarımızda yayınlamaya devam edeceğiz

İlginize Teşekkür Ederiz
  • trinidinas kullanıcısına yanıt
    Araç alım sürecinde her zaman yardımcı olabiliriz.Sorularınızın cevabları ise;

1-Mail older sistememiz şuanda yok.İbana eft yapıyorsunuz

2-Ön kontrol aslında kendi alanında detaylı oluyor.Çünkü ön rapor sizin tarafınızdan olumsuz olursa aracı iptal ediyoruz Detaylı Ekspertiz ücreti ödememiş olursunuz

Ön kontrol ücreti Türkiye Geneli 75TL (istanbul 80TL)

30.11.2017 tarihine kadar bütün form üyeleri Donanım Haber Üyesi olduğunu belirtirse Türkiye Geneli Ön İnceleme Ücreti Sadece 70TL (İstanbul Dahildir).

3-İstanbulda Detaylı Ekspertiz ücreti bağcılar tarafında 150TL'dir.
  • Harika bir hizmet.Tebrikler..
    Sadece farklı şehirler için değil kendi şehrinde de (özellikle istanbul'da farklı yakalarda)kullanabilir hizmeti.
  • Evet dediğiniz gibi Özellikle İstanbulda bir yakadan diğer bir yakaya geçmek bile sorun olduğundan özel eksper hizmetimizi kullanan müşterilerimiz olduğu gibi İnsanlar bazende işinden izin almamak için bile hizmeti kullanan müşterilerimiz var.

Sadece araba ekspertiz hizmeti değil şehir dışındaki bütün işlerinizi Eksperim OL ile kolayca yönetebilirsiniz.

İron bey ilginize teşekkür ederiz
  • Eksperim OL - Siz Araca Gitmeden Önce Aracın Bütün Bilgilerini Size Gönderelim

• Doğu bölgesinde hangi illerde çalışıyorsunuz?
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Doğu Bölgemizde hizmet verdiğiniz İller Batman-ŞanlıUrfa-Gaziantep-Erzurum-Elazığ ve Diyarbakır'da Mobil Ekspertiz hizmeti vermekteyiz

• Dün sıcak fırsatlardaki konuya yazmıştım. Bugün firmayla iletişime geçip hizmeti satın aldım. Harika düşünülmüş bir sistem. Firma şehir dışı diyerek pazarlama yapıyor ama, ben kendi şehrimin ilçesi için kullandım bu hizmeti. İlçe 130 km merkeze. Merkez olmadığı için 50 lirada incelemeye giden ekibin yakıt parasını ödedim. Toplam 115 liraya geldi. Bence gayet makul bir ücret. Çünkü kendim gidip bakmam da benim için bir maliyet oluşturacaktı. Maliyetinden ziyade bu işin zaman ayırma kısmı benim için daha büyük sorundu.

Firmayı arayınca telefona çıkan ve süreci yöneten Caner bey çok ilgiliydi. Whatsappla ve arayarak devamlı bilgilendirme yaptı. Whatsappta grub oluşturup incelemeye giden arkadaşıda ekledi. İnceleme yapan arkadaş araçta göze çarpan detayları söyledi ve detaylı çekim yaparak tam 103 foto paylaştı. İşlemi sonlandırdık. Çok memnun kaldım. Olumsuzluk olarak şunu söyleyebilirim. Aracı incelemeye giden arkadaşların boya ölçeri vardı. Caner bey bunun benim şansım olduğunu söyledi. Boya ölçer işimizi fazlasıyla çözdü. Ama bence bu alet benim şansımdan ziyade incelemeye giden her ekipte olması gereken bir donanım olmalı. Sonuçta önce boyasına bakıyoruz. Kritik noktalarda boya varsa ilgileniyoruz veya satın almaktan vazgeçiyoruz. Firmanı zamanla alt yapısını genişletmesini ve eksikliklerini kısa sürede gidermesini canı gönülden temenni ediyorum.

Bu firma ve hizmetle ilgili yorumumdu. Aracın sonucunu merak edenler içinde bir açıklama yapayım:

Satıcı arkadaş sağ ön ve arka kapıda boya olduğunu söylemişti. İncelemeye giden arkadaşlar ön kaputunda boyalı olduğunu tespit edince, tamam daha fazla bakmayın, rapor vs hazırlamanıza gerek yok dedim. Satıcıyı arayıp, gel bak ekspertize götür, söylediklerimin haricinde birşey çıkarsa ekspertiz ücretini öderim demiştin, Arkadaşlara 115 lira ödedim. Onu öde lütfen dedim. Bu arkadaşlar akraban değilmiydi dedi. Ben arkadaşlar gelip bakacak demiştim, akrabam sanmış. Dedim yok onlar firma çalışanı. Tamam dedi, özür diledi. Bilmiyordum kaputta boya olduğunu. Arkadaştan almıştım, ekspertiz bile yaptırmadan almıştım, hata yapmışım dedi. Ama satıcıya inanıyorum, çünkü giden ekip kaputtaki boyayı bulunca inanmamış, ekibide yanına alıp aracı sanayideki arkadaşına götürüp baktırmış. Arkadaşı boyayı doğrulamış. İnceleme ekibi parayı alıp bana havale etti hiç onları ilgilendiren bir durum olmamasına rağmen.

Sonuç olarak; kendim gitseydim boş yere zamanım gidecekti, birde işten izin alacaktım vsvs. Benim için çok avantajlı bir durum oldu.

Araç aramaya devam yarın firmayı tekrar kullanacağım. Konyadan bir araç baktıracağım. İnşaAllah yarınki ekibinde boya ölçeri vardır. Çünkü bugünkü ekibin boya ölçeri olmasaydı, boş yere ekspertize sokcaktık arabayı. Önce boyaya baktıralım, araç bize söylenen gibiyse sonra ekspertize soktururz sıkıntı yok :)

Yarın ki hizmet içinde gelip yorum yaparım nasip olursa :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.