Şimdi Ara

Ekşisözlük: Yazarlar entrylerini silmeye başladı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bos bi yer gereksizce sisirilmis bir yer umarim kapandiginda goruruz bazi dusunceleri insani cigrindan cikarior hele markist leninis dolu olmasi sonra sitenin sahibinin ne oldugu belli olmasi hangi dusunceden olmasi
  • o yazarcıklar pek de umrumuzda değil açıkcası. küçük şeylere katlanamayıp hemen isyancık çıkartmışlar. biz burada haksız haksız 15 gün yiyoruz ses etmiyoruz aman ali rıza bey huzurumuz kaçmasın diyoruz. onlar da hemen entry siliyor yok ben girmem diyor şunu diyor bunu diyor. bi de yeni bi yer bulmuslar oraya geçiyorlarmış. ula yallah o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-5 sene önce hadi neyse o bu şu sözlük gideri vardıda 2016 yılında sözlük diyorsunuz ____sözlük.com türevi tüm siteler çöp , işlev 0 yaptıkları tek şey atıp tutmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 6 Mart 2016; 21:18:23 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dh'deki mesajlarımı sileceğim. Mesaj sayımdaki ani düşüş göze çarpınca 😏 anlarlar tepkimi ama hey gidi çoktan silmiş olacağım 😏😏😏

DH <3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla terörist var sözlükte.IP lerinden hepsinin tespit edilip yargı önüne çıkarılmaları gerekiyor.Kapatılması ülke için kayıp değil kazanç olur
  • Sözlük DH gibi değildir. DH kendi kadrosuyla inceleme, boardcast vs üretir ve sen kullanıcı olarak siteyi ziyaret eder para kazandırırsın. Ancak sözlüğü sözlük yapan yazarlarıdır. Yazarlar içeriği sağlarlar ve böylece sözlük oluşur.

Şimdi senin dediğin küçük şeycikler. Yönetimin, hoşunlarına gitmeyen yazarları uzaklaştırılması, yazarlara sorulmadan sözlüğün tasarımını değiştirmek, sayfayı onlarca reklamla doldurmak, yönetimin yazarların entrylerini herhangi bir izin almadan ve telif ödemeden istediği gibi kullanabilmesi ve tüm bunlara getirilen eleştrileri engellemek ise. Kusura bakma bunlar küçük şeycikler değiller. Dediğim gibi sözlüğü var eden yazarlardır, yöneticiler değil.

Tabi anlaşıldı ki bunları konuşmanın yeri burası değilmiş. Konu dışı zamanla çok izole bir yer olmuş. Ben de fazla uzatmayacağım bu sebeple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 6 Mart 2016; 23:55:22 >

• celades kullanıcısına yanıt
    Evet. Hoşunuza gitmeyen herkesi susturalım. Yargılanıp hapsedilmeleri gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Evet. Hoşunuza gitmeyen herkesi susturalım. Yargılanıp hapsedilmeleri gerekiyor.

İktidarı destekleyenlerin anında sözlükten banlanmasına ses çıkarmazsın ama PKKlılara laf edilince nasıl da zoruna gitti hemen.Sizin özgürlük anlayışınız bu kadar işte.Senin gibiler çoğunlukta malesef sözlükte.O yüzden hiçbir vatanseverin umrunda değil sözlük.Sen de lütfen beğenmediğin forumu terkedip arkadaşlarının yanına dön
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

İktidarı destekleyenlerin anında sözlükten banlanmasına ses çıkarmazsın ama PKKlılara laf edilince nasıl da zoruna gitti hemen.Sizin özgürlük anlayışınız bu kadar işte.Senin gibiler çoğunlukta malesef sözlükte.O yüzden hiçbir vatanseverin umrunda değil sözlük.Sen de lütfen beğenmediğin forumu terkedip arkadaşlarının yanına dön

Okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun galiba. Neden sözlük sevmediğin anlaşıldı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

Okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun galiba. Neden sözlük sevmediğin anlaşıldı.

Neyse elitist arkadaş buranın seviyesi senin için düşük kalır.Sen yavaş yavaş git istersen
    />

• olur arada öyle şeyler yeğen
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Ekşisözlük: Yazarlar entrylerini silmeye başladı.

+1

Bu arada eski kullanıcı adın daha iyiydi sanki

• Ekşi sözlük yazarlarının çoğu cahil ki zaten. Hiçbir şeyi beğenmezler bir şeyi araştırmadan hemen ona b.k atarlar. Bi de entel takılır bunlar. En popüler görüş hangisiyse onu savunurlar bunun yanında 10 tane konu varsa bunlarin 8 tanesi cinsellikle ilgilidir. Gerçek hayatta tanısanız inanın görüşlerini cesur bir şekilde ifade edemezler. Şahsen oradaki yazarlarin görüşlerini pek dikkate almıyorum.

• quote:

Terörist yuvası ?

Eğer siyasi konular hoşunuza gitmiyorsa ekşisözlükte diğer başlıkları okuyabilirsiniz. Sözlüğün yapısı gereği herkes düşüncesini özgürce dile getirebiliyor. Haklı veya haksız bunun tartışması zaten sözlükte yapılıyor sana göre haksız ise bunu dile getirebiliyorsun. Sadece siyasi konuları okuyup ona göre sözlüğü değerlendirmek yanlış olur.

benim bahsettiğim konu, Ekşisözlük Türkiye'de gerçekten çok değerli ve önemli bir oluşum. Yok olması veya içinin boşaltılması büyük kayıp olur.

Evet terorist yuvası.Solculuk ve hümanizim adı altında yapılan kürt milliyetçiliği ve pkk propagandası bıktırdı artık hükümete devlete askere ya da başka bir şeye o kadar rahat hakaret küfür edilebilen başka bir platform yok.Hükümet destekçisi değilim ama ben bile rahatsız oluyorum o mesajlardan.Platform değerlidir tabi ki ancak daha değerli olması için bazı şeylerin temizlenmesi lazım.

• Cokta seyimeydi

• Komünist terörist ve ateist yuvası. Ben sadece bazı konularda mantıklı görüşlerini paylaşan kişiler için bakıyorum diğer sözlüklerden daha çok entry vs. olduğu için tercih ediyordum fakat son zamanlarda en normal şeyleri bile siyasete ve dine vurdurmaya başladılar ve bu insanı çığrından çıkarıyor. Abicim biz istediğimize inanır istediğimiz şeyi savunuruz. Sıradan bir olayı bile kavga ile siyasete dine getirmeleri kendi düşüncelerini empoze etmeye çalışmaları çok sinir bozucu. Ayrıca reklamlarında sürekli hristiyanlık propagandası çıkıyor.
  • Bu ekşicilerin kafası çok başka aga. Kimse televizyon izlemez ama zaplarken veya ailesinin zoruyla bi programda ki böyle gündem olacak şeye denk geliyor. Silsinler anasını satayım çokta önemli sanki. Site için önemli bi mevzu belki ama bizene bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 6 Mart 2016; 22:21:50 >
  • bosver
  • Bir şey olacağı yok. 100-200 yazar boykot ediyor, geri kalan zümrenin ve yönetimin umurunda olduğunu sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.