Şimdi Ara

ekşiden kız düşürmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • meola147of (2 mesaj) rusca_kitap (1 mesaj) gavuroglan (1 mesaj) yharf (1 mesaj) EnergyHill (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • şuan deniyorum. 10 tane kıza mesaj attım. 6 tanesi dönüş yaptı. 4 tanesiyle muhabbet ilerledi. 1 tanesiyle buluşma ayarlamaya çalışıyorum. :)

edit: yarım saattir mesajıma cevap yazmadı. yalan oldu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rusca_kitap -- 14 Ocak 2021; 0:44:54 >

|
    |
  • Benim eski sevgilim anlatmıştı, ekşiden biriyle tanıştım diye.
    Farklı şehirlerde oldukları için muhtemelen le pompe gerçekleşmedi. Benle sevgiliyken utanmadan hala instada takipleşiyomuş bi de.
    Kızlar... korkun onlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eksici kizlarin genelivtulum peyniri kokan, kestane renkli sac ucgen sürat ve gözlüğe sahip, yağlı g*tde cabasi

çaylakliktan nasil cikarim bana bu sole hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 14 Ocak 2021; 0:47:52 >
  • Ekşi sözlükte yazarım oranın İnci sözlükten farkı yok. İnci sözlükte direk ve doğrudan cinsellikler düşünmeden yazılır Ekşi sözlükte "Hanfendi ben de dostoyevski severim sizinle şarap içerken mum eşliğinde İspanyol dansı edip birleşmek isterim." Der ikisi aynı kafa aynı libido ama aradaki fark yöntem İnci daha samimi

• Ekşideki kizlarin bircogu kitap,kültür,şarap,gece hayati takiliyormuş gibi davranıyorlar ama bildiğimiz ayşe fatmalar.2. Olarak sorunlu kizlar doludur orada ben bulaşmam.3. Olarak özgürlük adi altinda herşeyi yaparlar aile kurulmaz o tiplerle.

• ekşiden kız düşürmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

benim sanalda tanıştıklarım taş gibiydi bir tane çirkin çıkmadı neden böyle bir algı var bilmiyorum hatta sesli olarak yada kağıda isim yazdırarak da kanıt aldım nedense güzellerdi hep

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.