Şimdi Ara

eksi sözlüktekileri savcılığa veriyorum tekrar ssli (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
5.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hukukcuyuz

Ya bizene kardeşim. En doğal hakkın hakaret ediyorlarsa istersen şikayette bulunursun da bunları burada paylaşıp neden gövde gösterisi yapıyorsun? Artık sıkıldık yani senin mahkeme konularını görmekten. Gören de dava açmanın birtek sana has bir özellik olduğunu sanacak.

hocam sizden başka kimsem yokda onun için.
  • Baba parası yediğin söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo, bu kadar dava açıyorsun da avukat masrafı çok olmuyor mu? Yoksa devlet falan mı tutuyor ücretsiz? Birde mesela bugün verdin savcılığa veya polise neyse işte kaç gün sonra ortaya çıkıyor kim olduğu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Search and Rescue

Turbo, bu kadar dava açıyorsun da avukat masrafı çok olmuyor mu? Yoksa devlet falan mı tutuyor ücretsiz? Birde mesela bugün verdin savcılığa veya polise neyse işte kaç gün sonra ortaya çıkıyor kim olduğu?

hocam bulunması 6 ayı buluyor
  • 2. Sabire Meltem Banko vakası

• Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Sen kız mısın erkek misin ? Sen yazınca heyecanlanıyorum da ona göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baryum01 -- 8 Mart 2017; 23:7:58 >
  • Ver yansınlar turbo ekşiyi severdik ama seni daha çok severiz

• quote:

Orijinalden alıntı: zavallıcık

Hocam merak ettim kalem kalem yazar misin nasil yuruyor bu savcilik isleri?

Once adliyeye mi gidiyorsun

Avukat tutuyor musun

Savciyi taniyor musun

Mesela o sikayet ettiklerin ceza aliyor mu

Biraz anlatsana sunlari.Giden paralari falanda

Avukat tutmaya gerek yok.

Savciyi tanimayada gerek yok

Savcılığa olayı anlatan dilekçe

Ekran görüntüsü

Kimlik fotokopisi

Avukatın olursa karsı tarafa avukatlık ücreti ödetirsen canı daha çok yanar

Giden para 0tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syrialin -- 8 Mart 2017; 23:43:45 >
  • Hocam sansürlemene gerek yoktu, hepimiz biliyoruz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine turbo, yine mahkeme, yine popüler bir konu.
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Hocam bu adamı forumda barindirmalarinin sebebi hit aldığını düşünmeleridir.adam Türkçeyi katlediyor resmen flood(aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak ) yapiyor . Karşısındakini trolluyor say say bitmez ,

• Turbo yaz tatilinde üniversitede harcamalik para biriktirmek icin yaninda calissam bana kac para verirsin

Bi dh kiyagi yaparsin artik

• Savcılık genelde pek uğraşmıyor, entryleri sildirir belki. AMA; gerçekten meraklı, inceleyen bir savcıya denk gelirsen, bu hakaretlerin neden edildiğini araştırırsa, ve internette trollük yaptığına kanaat getirirse, seni çağırtır (gitmezsen zorla getirtir) bir güzel azarlar ve yollar. Hukukta birine hakaret etmek her durumda suç değildir, istisnalar vardır. Trollük yapmak hakaretleri haklı çıkarırmı diye sorarsan, siyah-beyaz yok hukukta. Savcı "haketmiş" diye düşünebilir. Ben savcı olsam bu dosyalarla asla uğraşmam, biri trollük yapsın, öteki küfür etsin, adalet mekanizmasıda böyle çocukça şeylerle uğraşsın. Çok daha önemli işler var adaletin ilgilenmesi gereken (ve maalesef ilgilen(e)mediği).
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Savcılık genelde pek uğraşmıyor, entryleri sildirir belki. AMA; gerçekten meraklı, inceleyen bir savcıya denk gelirsen, bu hakaretlerin neden edildiğini araştırırsa, ve internette trollük yaptığına kanaat getirirse, seni çağırtır (gitmezsen zorla getirtir) bir güzel azarlar ve yollar. Hukukta birine hakaret etmek her durumda suç değildir, istisnalar vardır. Trollük yapmak hakaretleri haklı çıkarırmı diye sorarsan, siyah-beyaz yok hukukta. Savcı "haketmiş" diye düşünebilir. Ben savcı olsam bu dosyalarla asla uğraşmam, biri trollük yapsın, öteki küfür etsin, adalet mekanizmasıda böyle çocukça şeylerle uğraşsın. Çok daha önemli işler var adaletin ilgilenmesi gereken (ve maalesef ilgilen(e)mediği).

Savcı azarlıyamaz bimere şikayet ederim

• Kimisi de tehdit edip. Eczaneye bomba koydum diyo

• Turbo bu kufurbazlara acima, ver savciya , cektirsin cezalarini,

adam adaletli yollarla isini goruyor, adalete sirtini dayyiyo , o hakaret edeneler nereye sirtlarini dayyiyor , eyyy pensilvanya , yeter Truboyla ugrastigin

arkandayiz turbo
  • Kimse kimseye hakaret edemez bu ülkede iyi yapmışsın kaç yıldır da yazar olmaya çalışıyorum kendileri çalıp kendileri oynuyorlar akılları başına gelsin

• Savaş devam ediliyor eksisozlukten okuduklarım dan anlaşılan daha da kızışacak gibi duruyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mkaya71 -- 9 Mart 2017; 15:21:33 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.