Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ekşi Sözlükdeki Fatih Terim İstifa Başlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Ekşi Sözlükdeki Fatih Terim İstifa Başlığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1203 Mesaj
    Başka bir ülkede 9 senede 8 şampiyonluk kazanmış hiçbir teknik direktörü adı istifa kelimesiyle yan yana durmaz. Bırakın istifa lafını, heykelini dikerler adamin.

Fatih Terim'in en az 3 4 sene kredisi vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: dedeland

_ Gayet tabii olabilir bende isterim olsun diye ama kazın ayağı varya o kazın ayağı : realite derki sen ben veya birileri sipariş etti diye olmuyor. Altın çamura düşsse gibi... Halkın toplumun gönlünde gerçekleşiyor bu şeref ve itibar kahvelerde minübüs metrobüs otobüs ve gemilerde dilden çıkıp dudaktan dökülüyor yani halk onurlandırıyor.

Alıntıları Göster
    Anladım yani halk nezdinde tartışmamızın sonucu Beşiktaş'ın 2015/16 ve 2016/17 sezonlarında bir takım şaibeler olmuş. O sezonun 2.leri şerefli 2.lik kavramına layık.
    Erman Toroğlu ve halkın görüşleri tezleri bunu destekliyor. Bilgi için teşekkürler, iyi forumlar.

|
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Tartıştığın üye bu hocam. Şu mesajı yazdıktan sonra Antep'ten 3, Bratislava'dan 4 gol yediler.

Alıntıları Göster

|
    |

• Binbaşı
    1933 Mesaj
    quote:

Sizin sahadaki Bjk maçını ve bizim sahadaki Rize maçını sayıyor musun? Yoksa işine gelen maçları mı sayıyorsun sadece? Biraz samimi olun ya ölmezsiniz merak etmeyin. İşinize geleni konuşmayın sadece.

Alıntıları Göster
    Arkadaş yazmış yazmış hiçbir şey anlamamış. Geçen sene aynı bu arkadaşlar Galatasaray 4. Olacak diyordu. Önceki sene ilk 5e zor girer diyordu. Aynı kafa hiç değişmiyor. Bu sene de şampiyon olamaz diyor. Bir kaç seneye kabul edecekler durumu. O yüzden ciddiye almıyorum artık, cevap vermeye gerek yok.

|
    |

• Yüzbaşı
    485 Mesaj
    quote:

Tartıştığın üye bu hocam. Şu mesajı yazdıktan sonra Antep'ten 3, Bratislava'dan 4 gol yediler.

Alıntıları Göster
    _saygısızlık yapmazsan bloklamayacağım ne var o mesajda Antep 3 Brastis 4 olsa ne olur takım tutmak sadece yenmek galip gelmekmidir... amaç nedir döner bıcakları taşlarla dalmakmıdır... vah yenildik deyip günü haftayı zehir etmekmidir kendine vermesin zararı sana deger veren birileride kahrolur.... e sonra hayat sadece topa tekme değildir akılllı olalım ... beni şikayet ediyordun devamlı ne geçti eline amaç ne hiç sordun mu kendine

<°'''
    || B || E || Ş || İ || K || T || A || Ş ||'''°>

• Yarbay
    5599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dedeland

_saygısızlık yapmazsan bloklamayacağım ne var o mesajda Antep 3 Brastis 4 olsa ne olur takım tutmak sadece yenmek galip gelmekmidir... amaç nedir döner bıcakları taşlarla dalmakmıdır... vah yenildik deyip günü haftayı zehir etmekmidir kendine vermesin zararı sana deger veren birileride kahrolur.... e sonra hayat sadece topa tekme değildir akılllı olalım ... beni şikayet ediyordun devamlı ne geçti eline amaç ne hiç sordun mu kendine

Alıntıları Göster
    Galatasaray 4x4 çeker dedin Bjk 3x4 çekti, bir sıkıntı yok bana göre. Diyorum ki, Galatasarayın derdine düşeceğinize az kendi takımınızın derdine düşün, sizin çok daha büyük problemleriniz var. Galatasaray ya da Galatasaraylıları aşağılayıp, saygısızlık eden herkesi şikayet ederim, sen ya da başkası fark etmiyor.
    |
    |

• Yarbay
    2040 Mesaj
    İmparatorun korkusu yeter o kuş beyinlilere
    |
    |
    İnadına imparator
    Ne oyuncular dönüyor kör değiliz
    Dün Malatya maçında sahadan çıkarmadılar bizi tertemiz müdahalelerle topu kapıyoruz sürekli fauller çaldı hakem niketim de faulden gol attılar
    Aynı hafta ise var olmasına rağmen çok net korner olmayan pozisyondan gol geldi
    Geçen sene bu var bize karşı diagnenin attığı golde ta defansa bakılmış atak başlangıcı el diye gol iptal edilmişti

|
    |
    İki kelimeyi bi araya getiremeyen adam için bu kadar konuşmaya gerek yok. Adam şampiyon ediyorsa devam etsin. Edemediği zaman da gönderirsin bu kadar basit. Galatasaray parayla dönen bir kurum. Kimsenin kredisi falan olmamalı. Bozduğu anda gönderirsin.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: BSG

Yorumsuzsa niye konu açıyorsun?
    Galatasaray taraftarı bazı kalleşlikleri görsün, fark etsin ve birbirine düşmesin diye.
    |
    |

Orijinalden alıntı: White Devil

aynı konu burada da varken şu ekşiyi neden buraya taşıyorsunuz? biz zaten Terim'in çöp olduğunu söylüyoruz terimsporlular daha yeni uyandı ve üstüne rakip taraftarlar dalga geçiyor diye iyice gündem oldu bu kadar basit, ekşi gibi yerde bir şeyi gündem yapmak çok basit, taş atıyorsun bütün deliler toplanıyor.
    Fatih Terim'e çöp diyen kafayla ben tartışmam. Hangi takımlı olduğunun önemi yok.
    |
    |
    Bunlara sorsan Fatih Terim td falan değil derler. Ama gitmesi için kırk takla atıyorlar. Ulan madem öyle bırakın kalsın. Niye istifa ettirmeye çalışıyorsunuz. Neremle gülsem bilemedim

|
    |

Puhaha bu nedir yav?
    Sözde biz 4 yiyecektik ama kendileri adı sanı duyulmamış takımdan yediler aynı golü. Gece gece iyi güldüm

|
    |
    Rai-gy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
instagram takipçi
SEO
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.