Şimdi Ara

Ekşi Sözlük'e Müdahale Edilmesi Gerek (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
5
Favori
65.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
204 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O yüzden dh örneğini verdim. Zaten futbol belkide bu ülkenin kırılma noktasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten oradan birine hakaret ediliyorsa kişi dava açıp başlığı kaldırtıyor, teröristler için devlet takip ediyor.

daha ne müdahalesi istiyorsun.

• John-Reese kullanıcısına yanıt
    Burada da durum pek farklı değil Açık açık olmasa da, terör sempatizanlığı yapılıyor ve dokunan yok.
  • Sözlükte açılan konular da çok kötü.
  • Hüseyin Nihal Atsız'a edilen hakaretlerden sonra birçoğunun gerçek yüzünü görmüş olduk.
  • insan gibi konuşmayı ,yazmayı bilmeyenler her yerde var
    bu forumda dahi yöneticilerin sildiği mesajlar gösterilse ,oradan fazla farkı olmadığı anlaşılır

bazı kişiler neden edepli ,adaplı meramını anlatamaz ,asıl sorun burada
    bazen yollarda görüyorum ,daha 10 küsür yaşlarında veletler toplanmış ,bir şeyler anlatıyorlar ama küfürlü sözler gırla gidiyor
    sorsan o ettikleri küfürleri dahi tam bilemezler ama ağızları alıştığı için büyüdüklerinde de o şekilde yapıyorlar

tabi bu suç onların değil ,onlar büyükleri örnek alıyorlar
  • ekşisözlük > donanımhaber
  • Bugün seslerini kesmeleri için çağırdığın kişiler onları susturduktan sonra yarın senin sesini kesmeye gelirler. O gün geldiğinde bugün "çok konuşuyorlar, gereksiz konuşuyorlar, müdahale etsinler" dediğin kişileri mumla arar gözlerin.
  • Kardeşim interneti yasaklayalim o zaman herkes internet aracılığıyla birbirine küfrediyor sonuçta. Te Allah'ım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Küfretmek , birilerini aşağılamak hoş değil, doğrudur.
    Bazılarının havasından geçilmiyor, doğrudur.
    Klavyeden sallayanlar var, doğrudur.

Fakat öyle her beğenmediğimize müdahale etmek yanlıştır.
    Bırakın herkes istediğini yazsın, paylaşsın.

Almak istediğinizi bilgiyi alın, beğenmiyorsanız engelleyip, geçin.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    İyi o zaman adını soyadını ver de ekşi de konu açsınlar ve sonra sana da dümdüz gitsinler madem böyle olmalı diyorsun bakalım bu kadar rahat olabilecek misin!

Nasıl gerçek hayatta yoldan geçerken kişi diğer kişiye küfür ettiğinde bunun karşılığında suç işlemekten mahkemeler yapılıyorsa internette de bu olmalı çünkü insanlar artık hayatlarının bir kısmını internette geçiriyor ve bilgi almak istiyor ve ben ekşi ye bilgi almak için google arama sonrası giriyorum bilgileniyorum da yer yer güzel oluyor çünkü ama bilgiyi alayım derken 10 sayfa yazının 2 sayfası bilgi var kalanı konuyu açandan tut konuya bilgi giren kişiye kadar ailesine kadar dümdüz giden üyelerin yazdığı mesajlar var şimdi sorarım sana neden iki sayfa okumak varken 8 sayfa küfür hakaret aşağılık kompleksine girenlerin yazılarını okumak zorunda kalıyorum. Lütfen.

Orası kapanmasın ama temizlensin hatta provoke edenlerin içeri alınmalarını bile isterim bir sürü pkk sempatizanı var orada bunları görmemek elde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Bu başlığı okuduktan sonra ekşisözlüğü açtım. Buradan çok daha yetkin başlıklar ve yazılar var şu an için. Sizin iki kuruşluk egonuza hadi üç kuruş paha biçelim paşa gönlünüz olsun. Küfür gören masum köylüler ah kıyamam.
    Hepiniz küfredip edip tontiş kardeş rolü yapıyorsunuz ya gayet komik.
    Neyse sayende Harwardlı profesör diye atv’ye çıkarılan bir profun hikayesini öğrendim, günlük müstehak kotamı doldurmamıştım iyi oldu. (harvard w harfi ile yazılmaz gibi bayağı komiklikler içeren ve izleyicilerini kuzu yerine koyan bir haber işte)
    cemsinan uykudan uyandığında oda tv nin sizi nasıl trollediğini de öğrenirsen seni bile feci bir şekilde kandırdıklarını öğrenirsen artık bir şey yazarken iki kere düşünürsün diye düşünüyorum artık. Biz bu gece çok eğlendik bazı arkadaşlar çok güldürdü bizi. A haber Oda tv 'den resmen intikam aldı. :)

A haber Vs Oda TV

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Küfretmek , birilerini aşağılamak hoş değil, doğrudur.
    Bazılarının havasından geçilmiyor, doğrudur.
    Klavyeden sallayanlar var, doğrudur.

Fakat öyle her beğenmediğimize müdahale etmek yanlıştır.
    Bırakın herkes istediğini yazsın, paylaşsın.

Almak istediğinizi bilgiyi alın, beğenmiyorsanız engelleyip, geçin.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    Son bi aydır gördüğün en boş konuşan insansın.

Oldu o zaman afedersin ben burda senin babana söveyim

Beğenmezsen engelle geç o zaman oldu mu ? Her beğenmediğine müdahele edemezsin sonuçta

• her görüşten insanların girdiği bir platformun kapatılmasını istemek bağnazlıktır. kusura bakmasın kimse.

ayrıca bu forumun da ekşi sözlükten farkı yok... geçen fetö konusunda üç kişi birbirlerinin analarına avratlarına sövmüşlerdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 16 Ocak 2019; 6:8:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    değiştirdim teşekkürler
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Ben ikisiyle de ayrı senle ayrı eğleniyorum.
    Birincisi adam profesör değil. Öyle Harvardlı profesör diye duyurduğun adam bir zahmet profesör olsun.
    İkincisi harvard, harward diye yazılmaz (bu kısım eh işte, doğrusu olsa daha iyi olurdu) adamın adı da yanlış. Thomas değil Tomass. E ne oldu. Ben Zaten yazmıştım bunları uyanmadan da önce. Dinleyici kitlesine ne desek yutarlar diye düşünen, o şekil haber yapan adamlar bunlar. Adamın adı yanlış, okulun adı yanlış, adamın title’ı şişirme yanlış.
    Yine de olumlu bir gelişmedir ama bak onu da söyleyeyim. Keşke okutman da olsa Harvard gibi okullardan sürekli görüşler alsalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 16 Ocak 2019; 7:50:51 >
  • Donanım haberin'de bu saydıklarından eksik kalır bir yanı yok

• Bi ara çok takıldım ekşide bazen çok kaliteli başlıklar yorumlar yada süper esprili yanıtlar gelebiliyor ama üyelerin yüzde 80 i aşırı cahil kalan 20 de fazla kültürlü geçen bi konuda gördüm mercedesi opeli alman zanneden var

• quote:

Ben ikisiyle de ayrı senle ayrı eğleniyorum.
    Birincisi adam profesör değil. Öyle Harvardlı profesör diye duyurduğun adam bir zahmet profesör olsun.
    İkincisi harvard, harward diye yazılmaz (bu kısım eh işte, doğrusu olsa daha iyi olurdu) adamın adı da yanlış. Thomas değil Tomass. E ne oldu. Ben Zaten yazmıştım bunları uyanmadan da önce. Dinleyici kitlesine ne desek yutarlar diye düşünen, o şekil haber yapan adamlar bunlar. Adamın adı yanlış, okulun adı yanlış, adamın title’ı şişirme yanlış.
    Yine de olumlu bir gelişmedir ama bak onu da söyleyeyim. Keşke okutman da olsa Harvard gibi okullardan sürekli görüşler alsalar.
    Ya geç bunları cemsinan, yok w varmış yok profesör değilmiş okutmanmış kimse kimseyi aklamaya kalkmasın bir şey yaptılar rezillği elin adamı kendini aklamak için ben varım gerçeğim demek için likedIn hesabını paylaşmak zorunda kaldı nerelere uzadı iş harward 'a bile bak bende w ile yazdım daha eğlenceli oluyor w olsa ne olacak v olsa ne olacak biz burada ana konuya odaklanıyoruz cümbüş o biçim cümbüş :) o yüzden harvard bile bu adamı Thomas 'ı araştırmıştır oda şaşırmıştır ne oluyoruz diye içimizde casus ajan mı var diye adamlar bir kere irkilmiştir eee işte Türkiye 'nin çaresizliği adamları bile şaşkına çevirmiştir, elin okutmanıda der herhalde bir daha size demeç verenin ben diyordur nedeni de basit adamın varlığı yokluğu bile sorgulandı ülkemizde ahahaahah.

Ve sen benle eğlenemezsin sosyoloji okuyup siz de sosyoloji okuyun diyerek çalım atmaya kalkma, akıl dağıtmaya kalkma millete kendinizi bir şey sanmayın buralarda. Yazdıklarınızı görüyorsunuz benden bir farkın yok merak etme.

Neredeyiz forumdayız ben x2yk olarak yazıyorum sen cemsinan olarak ve muhattabım sen senin muhattabında ben ve yine o yüzden hani karşımdaki ben şugarım demeye kalkıyor yaaa adama derler hayırdır harward 'da seminer mi veriyorsun diye. :)

Harward = Harvard :)

Aklıma daha neler geliyor eğlenceden ha harvarttt ha harvartttt. :)
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    İyi de bu rezilliğin müsebbibi kim?
    Adamın adını yanlış yazan, okulunu yanlış yazan, ünvanını yanlış yazanlar değil mi?
    Basitçe Harvard üniversitesinde Mark Tomass isimli okutman/ eğitmen görüşü aldık dersin
    Harward üniversitesinden profesör Mark Thomas dersen bu yaptığın işe, okura, dinleyiciye ağır saygısızlıktır. İş bilmezliktir. Ben sana mı sosyoloji oku dedim anlamadım. Oku ama bak iyi olur. (Bölüm bitir demedim- o konuda kitaplar okusan dedim de kibarca başkasına dedim yav- neyse sana da dediysem vardır bir düşündüğüm) Ayrıca senin bana Harward demen başka şey ülkeye sunulan bir haberde bunca hatanın yapılması başka şey. Sen doğru yazsan ben şaşarım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 16 Ocak 2019; 8:24:26 >
  • quote:

İyi de bu rezilliğin müsebbibi kim?
    Adamın adını yanlış yazan, okulunu yanlış yazan, ünvanını yanlış yazanlar değil mi?
    Basitçe Harvard üniversitesinde Mark Tomass isimli okutman/ eğitmen görüşü aldık dersin
    Harward üniversitesinden profesör Mark Thomas dersen bu yaptığın işe, okura, dinleyiciye ağır saygısızlıktır. İş bilmezliktir. Ben sana mı sosyoloji oku dedim anlamadım. Oku ama bak iyi olur. (Bölüm bitir demedim- o konuda kitaplar okusan dedim de kibarca başkasına dedim yav- neyse sana da dediysem vardır bir düşündüğüm) Ayrıca senin bana Harward demen başka şey ülkeye sunulan bir haberde bunca hatanın yapılması başka şey. Sen doğru yazsan ben şaşarım zaten.
    O konu da haklısınız haksızsınız demiyorum bende sizden haberim oldu ben a haber bile izlemiyorum arada kanal zaplarken denk gelirsem anca oo öyle a haberi kanal listemden silenlerden de değilim herkese açığım bu konu da ama a haberin malum haberlerini de biliyorum ama ne hikmetse her haberinin saniyesini bile izleyen muhalefet var bunlardan biri de oda tv ve feci bir şekilde trollendir tongaya düştü ne iddia ile çıktı olay taaa ingilterelere kadar gitti adam kendinin gerçek olduğunu ispatlamak zorunda kalmaya kadar gitti eeee bu ülke de bu rezillik değil mi oda tv yi niye geriyor bu anlamıyorum birinin yanlışını buldum diye kendisini daha beter yanlış yapması ülkemizi dışarıya daha rezil duruma düşürmez mi düşürür. Eeee bunlara niye prim veriyoruz biri a haber biri de oda tv al birini vur ötekine.

Adamlar yanlış yazıyorsa yanlış yazdı diye tıpkı gta şifreleri olayları gibi yerden yere vur ama kalkıpta bir profesör ya da okutman sana göre diyelim benim için eğitimci ne olursa olsun neyse bu adam yok a haber algı yapıyor gibi haber yapmak nedir yaaa kendi kozu ile kendini vurmak için çabalayan muhalif bir yayın organı var bu nasıl bir şeydir böyle. Haber yapacağım diye dibe vurmak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.