Şimdi Ara

Ekşi sözlük benzeri siteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekşi sözlük, uldag sözlük gibi siteler tavsiye edebilirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ekşide yazarım
    Bağımlısı falan da değilim.
    Bazen 2-3 gün hiç girmem, bazen girer 1-2 başlığa bir şey yazar çıkarım.
    Her başlığı okuyup yorum yazacak olsak vay halimize

Ha bu arada yazar olmak için merabe ben geldim yazar yapın olmuyor.
    Ben 5 sene bekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz1907 -- 28 Temmuz 2020; 23:45:33 >
  • Burda sözlükçülere yer yok yallah ekşiye

• uludağ sözlük yazmış, pehh ulu sözlük yerine inci sözlüğe takıl daha iyi, en azından daha samimi bir ortam var, ulu sözlük bok çukurundan hallice, eskiden 1-2 tane troll varken şimdilerde normal yazar sayısı bir elin parmaklarını geçmez, zaten eski yazarlar dedikoducu mahalle kaşarı gibiler harcadığın zaman yazık. ekşi de çok bozdu eski yazarlar o güzel entrylerini silip atlarına binip gittiler. en basitinden dolar kuru başlığına bile girince x,xx den dolar alan ekşici yok aptal aptal ayasofya esprileri kardeşim bırakın bunların adam akıllı bir tane entry okumak için yüzlerce seviyesiz bilgisiz kişilerce yazılmış entrylere maruz kalıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: guneyk

uludağ sözlük yazmış, pehh ulu sözlük yerine inci sözlüğe takıl daha iyi, en azından daha samimi bir ortam var, ulu sözlük bok çukurundan hallice, eskiden 1-2 tane troll varken şimdilerde normal yazar sayısı bir elin parmaklarını geçmez, zaten eski yazarlar dedikoducu mahalle kaşarı gibiler harcadığın zaman yazık. ekşi de çok bozdu eski yazarlar o güzel entrylerini silip atlarına binip gittiler. en basitinden dolar kuru başlığına bile girince x,xx den dolar alan ekşici yok aptal aptal ayasofya esprileri kardeşim bırakın bunların adam akıllı bir tane entry okumak için yüzlerce seviyesiz bilgisiz kişilerce yazılmış entrylere maruz kalıyoruz.

Hocam orası öyle de Uludağ ve ekşiyi en bilinen örnekleri olduğu için yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asalolmayansayı -- 29 Temmuz 2020; 14:8:30 >
  • Asalolmayansayı A kullanıcısına yanıt

instela daha seviyelidir, orayı öneririm ama sözlük ölü müdür bilemiyorum ben çok eskiden yazardım, şimdilerde ortam nasıldır hiçbir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyk -- 29 Temmuz 2020; 15:0:8 >
  • Up

• betasozluk.com var

• Ben de toy zamanlarımda Ekşi Sözlük ile ilgilenmiştim, siteyi takip etmeyi ve yazmayı uzun süredir bırakmıştım, o kadar pişmanım ki orada bulunduğuma ☠️☠️☠️

Arada bazı entry'lerimi editliyorum ve bazen de aklıma gelenleri tekrar okuyorum, bugün bir kez daha entry'lerle oynandığını gördüm ve artık hesabımı kapatsam doğru olur mu diye düşünüyorum...

Boğazları kesilesice yaratıklar sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 12 Ocak 2021; 20:59:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt

Hocam sizin sözlükte ''sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar'' başlığının hayranıyım bazen girip bakıyorum genelde çok korkunç entryler var.

• lethal gun kullanıcısına yanıt

İlk yazar olduğum zaman bende vakit geçiririm sözlükte ama artık haftada 1 bilemedin 2 gün şöyle bir girip çıkıyorum.

• Ben de ara sıra bakarım hocam nadiren.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.