Şimdi Ara

Eksi 16 1000SMS Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baktım alakalı konu açılmamış ben açayım dedim.Yeni aktivasyonlarda geçerli bir kampanyaymış

16 yaş altında olan Hazırkart kullancısı gençTarife aboneleri hat aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün içerisinde SMS ile başvurarak kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Ön ödemeli gençTarife olarak aktive edilen hatlarda kullanıcı olarak görünen kişi 16 yaşının altında ise aktivasyondan sonra 30 gün içerisinde ilgili kısa mesaj numarasına ücretsiz mesaj göndererek 30 gün kullanım süreli yurtiçi (özel sevis numarları hariç) her yöne 1000 SMS kazanacaktır. 30 gün sonunda kullanılmayan SMS'ler silinecektir. Hediye SMS'lerin bitiminden sonra gönderilecek SMS'ler mevcut tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediye SMS’ler transfer edilemez. Kampanya 06.07.2010-31.12.2010 tarihleri arasında geçerlidir.

EVET yazıp 2390’a ücretsiz SMS gönderilerek kampanyaya katılınabilir.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/yeniturkcellilereozelkampanyalar/eksi161000smskampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 7 Temmuz 2010; 20:56:58 >

• bu operatörler bizi iyice yaşlı ilan etti yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

bu operatörler bizi iyice yaşlı ilan etti yahu

Sorma ya heryerde yaş çıkıyor karşımıza 25 bile kurtarmıyor
  • Ben anlamadım. Nasıl olacak bu? 18 yaşından küçüklerin adına hat aktivasyonu yapılmıyor. Acaba genctarifeye basvurup bu tarifeyi kullanan 16yaş altı gençler için mi geçerli bu?

Zaten biz yaşlandık gitti.
  • Ya bir de ne kadar SMS paketi varsa GençTarife ye yığdılar, gençler bu kadar SMS atıyor mu ya, iyice üvey evlat olduk valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Ya bir de ne kadar SMS paketi varsa GençTarife ye yığdılar, gençler bu kadar SMS atıyor mu ya, iyice üvey evlat olduk valla

Benim iki tane yeğenimi örnek vereyim. Biri Turkcell 10000 sms paketi , diğeri vodafone 5000 sms paketi kullanıyor. Vodafone kullanan 20gün olmadan bitirdi paketi ve ya amca 10 gün daha bekleyeceğim diye hayıflanıyordu. Turkcell kullanan yeğenimin de paketin bitmesine 1hafta kala felan 3400küsür mesajı kalmıştı ve dediği şu "ya amca inş bu 3400 küsür mesaj bana 1 haftayı çıkarttırır" diyordu. 17, 18 ve 19 yaş gençliği deli gibi mesajlaşıyor.

• Hakikaten yaşlanmışız desene
  • hiçkimse benim rekorumu kıramaz, 1 ayda 43000 sms göndermiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

hiçkimse benim rekorumu kıramaz, 1 ayda 43000 sms göndermiştim.

Hocam sen ne ettin ya?
  • quote:

Bana durmadan gelen gold paket kazandınız vs.. Mesajları sen mi gönderiyordun yoksa:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

quote:

Bana durmadan gelen gold paket kazandınız vs.. Mesajları sen mi gönderiyordun yoksa:D

valla bazen bana da geliyor o mesaj iki kere aynı numaradan geldi şikayet ettim numarayı iptal etmişler

• turkcell 2 yıl önce sms yarışması düzenlemişti. Forumda konusu vardı. KIZARMIŞ PARMAKLAR SMS YARIŞMASI. 4 tane birinciliğim vardı.
  • bir müşterim de 10 bin smsi ay dolmadan bitirmiş

@piri reis gunnies rekora yazdırdın mı adını?
  • quote:

turkcell 2 yıl önce sms yarışması düzenlemişti. Forumda konusu vardı. KIZARMIŞ PARMAKLAR SMS YARIŞMASI. 4 tane birinciliğim vardı.

senin parmaklar kızarmamıştır fosilleşmiştir artık yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.