Şimdi Ara

Eksen bilgisayarın yaptığı nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bundan önceki pc leri hep oradan toplamıştım, yine oraya bakayım dedim dolar kurunu 1.82 yapmışlar kampanya olarak,süper dedim ama internet sitesindeki ürünlerin %80 nin fiyat bilgisi yok galiba stokta yok,bu nedir böyle gidip kadıköydeki mağazada baksak varmıdır ellerinde acaba? Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim, doğru dürüst z87 anakart yok.

• değişik bir durum hakikaten. telefon açıp bir sorsan
  • Bence kadıköyde olmayacaktır o ürünler.

Bende sinir oldum stoklar gittikçe azalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyilmaz1820

Bence kadıköyde olmayacaktır o ürünler.

Bende sinir oldum stoklar gittikçe azalıyor.

millete kalkıp on numara f/p ürün ve sistem tavsiye ederseniz olacağı bu
  • ne onersek 2 gunde bıtıyo magazalardan komısyon alıcam valla
  • Bilerek mi yapıyorlar anlamadım, bir heves hazır ucuzken sistem toplayayım dedim 10 tane anakarttan 9 tanesi stokta yok , ram yok
  • bende iki adet akasa 14 cm'lik s flow fan sipariş ettim 300 R ın sağ kapağı için bakalım ne zaman gelecek ürünler, ilk alışverişim.
  • Stok bilgisi surekli guncellenmedigi icin olsa grek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla eksen en uygun yer şu zamanda. tahminim hep beraber hunharca kuruttuk dükkanı. belki bir ihtimal güncelleme yapılmıyodur sıklıkla. arayıp sormak lazım
  • sarikanarya567 kullanıcısına yanıt
    1.82 ye kuru sabitledikten sonra stoklar hızla tükeniyor Eksen'de.

Anakart İşlemciler en uygun orada. Fiyat yazmayanlar stokalrda olmayanlar sanıyorum.

Giga Z87 UD3H geçen stoklarda tükenmişti, sonra yeniden geldi ama ertesi gün yine bitti :)
    Dolar yüksek olduğundan yeni ürün stoklaması da yapmıyor olabilirler.

Siz ne kadarlık bir kart alacaksınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 5 Temmuz 2013; 16:15:24 >
  • yıllardır vazgeçemediğim bir firmadır. Tamam belki bir vatan, gold gibi büyük değiller ama kesinlikle kullanıcı dostu bir firma. Ufak kar payıyla çalışıyorlar ve her zaman yardımcı oluyorlar.
    Bazen güncelleme sorunları olabilir ama böyle firmalara ihtiyacımız var o yüzden anlayışlı olalım ki sonra ağlamayalım
  • Eksen den ilk kez alışveriş yaptim internetten 5 gün dür mail atıyorum kendilerine adamlar cevap vermiyorlar pek umurlarında değil galiba ürün hala tedarik aşamasında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.