Şimdi Ara

EkremCoşkunDöner Her gün bi şubede 500kg Döner + Ayran ücretsiz [ 7 Eylul Antalya ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
16.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nette birisi paylasmis 333 subeleri varmis her gun 500 kg et doner + ayran ikram edeceklermiş

7 Eylül Cumartesi Antalya Meltem(Defterdarlık) Subesi

EkremCoşkunDöner Her gün bi şubede 500kg Döner + Ayran ücretsiz [ 7 Eylul Antalya ]

Facebook hesabindan paylasim yapiyorlar

https://www.facebook.com/ekremcoskundoner/

http://ekremcoskundoner.com.tr/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Halkimizin alim gucu Etiyopya seviyesine indiginden beridir, gramajla oynayanlar mi dersiniz, kiremit tozundan kirmizi biber yapanlar mi dersiniz bir suru sey cikti...

Son furya da "ucuz doner", kalp ve damar hastaliklari icin bire bir.

Doner yerine yag yiyecekseniz, kuyruk yagi alin, ekmek arasi yapip yiyebilirsiniz.

Gercek doner dananin tranc kismindan yapilir, yag orani cok degildir. Et cok ince kesilir ve agizda kesif yag tadi olmaz. Haliyle tranc kilosu pahali bir et oldugundan doner de pahali olur.

Tabi yagi basarsaniz ucuzlar.

Tereyagi yerine nasil sana yagi yemek bir tercihse, ucuz doner de sonu kalp hastaligiyla biten bir tercihtir.
  • Bu arada artık zam geldi fiyatlarına

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 333 şubesi var ama nevşehirde 1 tane yok :(
  • Bedava kampanyalara o kadar karşıyım ki. Yap 1 alana 1 bedava. On numara kampanya olur. Bu kampanya hem ticari olarak mantıklı değil hemde sosyo kültürel olarak etik değil. Maalesef oluşabilecek izdihamlar şimdiden zihnimde canlanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 6 Eylül 2019; 21:7:29 >
  • Normalde aşırı sıra var yarın hiç düşünemiyorum. Show ana haberde izdiham haberine çıkabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • full yağ içinde yiyin

• Yıkarlar orayı

• Klasik turkiye tablosu olacak yani izdiham. Icinde suri irak ve afganlarla nasil solen olur kimbilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 6 Eylül 2019; 21:46:38 >
  • Bu gidişat nereye gidecek korkuyorum valla. Pıtırak gibi her köşe başına bu şekilde dönerciler açılmaya başladı. Milleti gut hastası yapmak için ant içmiş olabilirler mi diye düşünmüyor da değilim. Geçenler sürekli canlı ve aktif olan bir sokakta hiç iş yapmayan iç çamaşırı mağazası bile kapatıp dönerci yapmıştı. Vay anasını sayın seyirciler dedim içimden.

• Gittikçe bozulan tat yağ içinde yüzen etler ve tutturunca gelen zam bizimle değilsin ekrem reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbeg44 -- 6 Eylül 2019; 22:0:4 >
  • ekremi 2 ay önce tanıdım. ilk yediğim ekmekler o kadar lezzetliydi ki zevkten kafamı sallıyormuşum ister istemez. en son 2 gün önce 9+9 yedim beğenemedim. sanırım gece gittiğim için yağı iyice abartmışlardı. bir de mesela bir jalepeno turşusu varken zehir gibi acı biberler verip saçmalıyorlar.
    bu atraksiyonları bırakıp kalitelerini standart haline getirmelerini tavsiye ediyorum.
  • %50 indirim yap.İlla garibana izdiham yaşatacaklar.

• sivas'ta böyle olmuş

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Milletçe et tüketimimiz zaten yerlerde. Tek derdimiz gut olsa keşke.

• Bende geçende denedim burdaki övgüleri duyup.yağdan başka birşey yoktu.birdaha önünden geçmem.

• Tuzlu yağ gibi bir şey, gideri var mi var. Ama haftada 1 defadan fazla yemezseniz harika olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus2929

Bu arada artık zam geldi fiyatlarına
    Kaç para oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Kaç para oldu?

Alıntıları Göster
    250 gr 20'den 22.5,
    1000 gr 80'den 90 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Milletçe et tüketimimiz zaten yerlerde. Tek derdimiz gut olsa keşke.
    aşırı et yemenin faydası yok aksine sera gazı salımına katkı sağlıyor ileride kısıtlanabilir yani doğru yoldayız
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-49288724
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.