Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
17.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
310 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya İngiltere de gerçeği saklıyorsa? Öyle değil mi ama ben kendi hükümetime güvenmiyorsam başka hükümetlere hiç güvenmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tla776

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

sizin saçma sapan işinize gelen yerden iddalarınıza daha fazla yanıt vermeyi düşünmüyorum çünkü yine biryerinden tüy bulup saptırıyorsunuz sanki ayıplı hastalıktan ölüyor insanlar abd niye açıklıyor ozaman isimleri kesin askeri cunta vardır ordaEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var  biri cnn ne dava açsın 100.000 kişiyi rezil etti gazetelerindeEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

bulaşıcı pandemi tipinde hastalıktan vefat edenin adını mahkeme izinli açıklıycan yani güzel bir hayali evren kurdunuz kendinize tebrik ederim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Kasım 2020; 23:34:40 >

• Arkadaşlar ölüm raporuna direkt covid yazılmaz. Bulaşıcı olan veya olmayan hastalık diye 2 seçenek var sadece..

Bu devirde covid harici kim bulaşıcı hastalıktan ölür ki, toplasan günde maksimum 1-2 tane.

• Yani şu bir gerçek ki eğer herşey olduğu gibi haberlerde aktarılırsa sıkıntı olması insanların psikolojilerinin bozulması muhtemel bende dün test yaptırdım sonucum pozitif çıktı virüsü nereden kaptım inanın hiç bilmiyorum. Şu an için öksürük nefes darlığı filan yok çok şükür bu son 2 hafta içinde virüs inanılmaz derecede arttı sizden ricam kesinlikle maske takın her yere temas etmemeye bakın bugünden itibaren karantinaya alındım.

Kendinize dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayılar azaltilarak veriliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

sizin saçma sapan işinize gelen yerden iddalarınıza daha fazla yanıt vermeyi düşünmüyorum çünkü yine biryerinden tüy bulup saptırıyorsunuz sanki ayıplı hastalıktan ölüyor insanlar abd niye açıklıyor ozaman isimleri kesin askeri cunta vardır orda  biri cnn ne dava açsın 100.000 kişiyi rezil etti gazetelerinde 

bulaşıcı pandemi tipinde hastalıktan vefat edenin adını mahkeme izinli açıklıycan yani güzel bir hayali evren kurdunuz kendinize tebrik ederim ...

Alıntıları Göster

İlgili kanun maddesi.bunda anlasilmayacak bir sey yok. Kisinin rizasi yoksa sagligi ile ilgili bir bilgiyi aciklayamazsin bu kadar net.

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var

• Dünyanın en iyi sağlık sistemi bizde demek için, zaten zordaki ekonomiyi patlatmamak için, eve kapatılan insanlara, kapalı kalan işletmelere, şirketlere destek olmak zorunda olduğu ve fiilen destek olamayacağı için hükümet kendisini bu rakamları saklamak zorunda hissediyor. Bu yeni açılımlar işe yarar da ekonomiye yansımaları bir 10 sene sonra hissedilmeye başlarsa belki o zaman böyle bir şeyi saklamak zorunda kalmazlar.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Seni doguran aileye uzuldum bu mesaji okuyunca boylelerine ben artik ne sinirlenebiliyorum ne hakaret edesim geliyo sadece onlar adina uzuluyorum ama laf anlamayacaklarinida biliyorum hic ugrasmayin dostlar yazsin cizsin

• kero yine kapak şov olmuş ama yenilen pehlivan misali güreşe devam etmek için çırpınıyor Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

bir dil var pabuç gibi, bir çene var makina gibi...ne yoruluyor ne susuyorEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var  haa bir de kafa var sahi o da mermerden imal olduğu için ne laf ne söz, hiçbir şey işlemiyor

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var

geçen haftalarda balkanları geziyor 80lerden kalma olduğunu iddia ettiği otellerde pervaneli sistem ile serinlerken oda servisini çevirmeli telefon ile arıyordu...tabi kendi uydurduğu bu hikayeye göre gitmiş olduğu balkan ülkesi veya ülkelerinin genel otel profili mi böyle yoksa o uydurduğu hikaye içersinde cebindeki parası anca bu "nostalji" otellere mi yetti orası muallak.Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (o ucuz otellerde başına kimbilir neler geldi hiç bahsetmiyor da Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var  ) neyse balkanlardan geldikten sonra aaa bi baktık ekonomist olmuştu...sonrasındaki hafta -de bağlacını öğrenemediği çok net anlaşılırken, bir bakıyorsun bilim adamı olmuş. bugün de hukukçu olmuş..

vay be

her şey oldu ama büyüyüp de aklı başında bir yetişkin olamadı, olamıyor Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

küçükken maruz kaldığı "büyüyünce ne olacaksın bakalım" sorusu, bunda büyük bir ihtimal kısa devre yaptı bi yerlerde ki her gün başka biri oluyor...yazık lan Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 15 Kasım 2020; 0:53:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

buna lafla peynir ekmek gemisi yürütmek denir., istd a hiç doğal yollardan eceliyle kazayla ölen yok herkes zombi ve ölümsüz  bir tek insanlar covid 19 dan ölüyor zaten..

covid zaten bulaşıcı hastalık demek yazında yüksek mantık içeriyor adeta..

Alıntıları Göster

Sen hala açıklanan verilere inananlardan mısın kardeş Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

Ufff, fena kapak olmuş ilgili arkadaşa. Gerçi pek üzerine alınmamış ve U dönüşü yapmış ama bu kısa ve öz kapak bilinçaltında yer edinmiştir :) :)

• Doğrusu neyse şeffaf biçimde açıklanmalı artık. Resmen rezalet. İnsanlar telaşlanıyorlarsa telaşlansınlar yeter yahu nereye kadar böyle sansür & az gösterme!..

• Gerçek vaka sayısının açıklanan rakamların çok daha üstünde olduğuna kuşku yok ama konunun gerçek muhatapları artık açıklamaya bile korkuyor. En son Denizli'deki hastanelerin Covid servislerinin tamamen dolu olduğunu, hiç boş yer kalmadığını, Sağlık Bakanı'na ulaşabilecek varsa ulaşmasını isteyen bir mesajı özel bir grupta paylaşan Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Gürbüz Akçay'ın başına gelenleri biliyoruz.

Gerçi benim için açıklamalara bakmak bile gerekmiyor. Çünkü Sakarya'da oturduğum 24 dairelik sitede şu an 2 dairede Coronalı hastalar olduğunu biliyorum. "Buraya ulaşmaz" diyerek kendimi kandırdığım hastalık yanıbaşıma kadar sokulmuş durumda ve açıkçası tedirginim.

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

Ekonominin sorumlusu benim dedi ya. Artı çocuklarımın boğazından helal lokma geçmedi dedi.

• Eee yani sayılarda imamoğlu haklı diyelim sağlık bakanından tam olarak ne istiyor anlayamadım. Maske,mesafe,temizlik olmadığına göre alınabilecek tedbir karantina. Bırakın Türkiye'yi dünyada bu illet bitene kadar karantina ilan edebilecek tek bir ülke bile yok. İlk 1-2 aydan sonra herkesin yaptığı belli ölen ölür kalan sağlar bizimdir. İlk günden beri savunduğum şey kurala uymayanın tedavi hakkından mahrum edilmesi ki bu gidişle italyadaki tuvaletlerde sedyelerde ölüm görüntüleri buradada başlayacak. Gerçekçi olmak lazım.

• Make TÜRKİYE Great Again

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 15 Kasım 2020; 4:25:32 >
  • Sürecin başından bu yana verilen sayıların, gösterilen tablonun şeffaflığı şüpheliydi.
    Şu son zamanlarda vaka,ağır hasta tartışmalarından sonra,gerçek bilgileri veriyorlar sanıyordum.
    Görünen o ki hâlâ yalan bilgi veriliyor.

Suçu tek bir kişiye yüklemek istemiyorum. Gerçek sayılar verilsede değişen bir şey olacağını zannetmiyorum,
    İnsanlar ceza yedikleri halde maske takmamaya,tedbir almamaya devam ediyor. Hâlen “virüs olduğuna inanmıyorum” diye düşünen insanlar ne yazık ki var.

Eleştirilmesi gereken bir sürü konu var. En önemlisi verilen sayılar değil, tedbir için ne yaptıkları önemli. Her gün çıkıp tedbirli olun uyarısında bulunmakla bitmiyor ne yazık ki.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bu zekâ ile nasıl yaşıyorsun merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Musashi-R

Sürecin başından bu yana verilen sayıların, gösterilen tablonun şeffaflığı şüpheliydi.
    Şu son zamanlarda vaka,ağır hasta tartışmalarından sonra,gerçek bilgileri veriyorlar sanıyordum.
    Görünen o ki hâlâ yalan bilgi veriliyor.

Suçu tek bir kişiye yüklemek istemiyorum. Gerçek sayılar verilsede değişen bir şey olacağını zannetmiyorum,
    İnsanlar ceza yedikleri halde maske takmamaya,tedbir almamaya devam ediyor. Hâlen “virüs olduğuna inanmıyorum” diye düşünen insanlar ne yazık ki var.

Eleştirilmesi gereken bir sürü konu var. En önemlisi verilen sayılar değil, tedbir için ne yaptıkları önemli. Her gün çıkıp tedbirli olun uyarısında bulunmakla bitmiyor ne yazık ki.

Verilen hasta sayıları sadece hastahaneye yatırılanlar hocam bakanda dedi bunu yani 3 bin diyorsa 30 bin gibi düşünmek lazm bunu.

• dikta ile yönetilen ülkeler bile böyle yapmadı onların bile ulusal bir bilinci var, siyasal islam corona'dan daha tehlikeli.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.