Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
17.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
310 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drzeke

Bunu yazarken ciddi misiniz çok merak ediyorum. Kişisel verilerin korunması kanunu diye bir şey duydunuz mu ? Şaka mısınız ?

Evet hocam hadi anlatın. Bakın Kerimcem muhteşem mantıklı bir açıklama yaptı.

Ölüm sebebi kişisel veri ise rüşvet listesi de kişisel veri olmalı. Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var  Tamamen aynı şey.

What can Man do against this magnificent logicEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Su mesajdan sonra kendini banlaman lazim benim bloklamam yetmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Evet hocam hadi anlatın. Bakın Kerimcem muhteşem mantıklı bir açıklama yaptı.

Ölüm sebebi kişisel veri ise rüşvet listesi de kişisel veri olmalı.   Tamamen aynı şey.

What can Man do against this magnificent logic 

Alıntıları Göster

Ben hala kerimcem'in korona üzerine araştırma yapan bir akrabası/tanıdığı olmamasına şaşırıyorum.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

kişisel verilerin korunması demek tc no veya açık adresin veya banka hesap bilgilerinin sızdırılması yada özel xxx görüntülerinin sızdırılması olur daha daha kanundan haberin yoksa.

şu tarihte şu hastanede şu kişi vafat etti diyememeye kulpunuz olmuş o Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

sizin o kanuna bakış açınızla tüm görsel medyanın kendine kilit vurması gerekiyor ülkede görsel basın kalmaz ozamanEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Kasım 2020; 17:46:55 >
  • Benim soludugum oksijenle bununki bir mi Aman Tanrim

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Burada o konuyla alakalı bir başlık açıldı mı bilmiyorum. Olduysa da görmedim. Görseydim oraya da yazardım. Bu konuyla ne alakası var onu da anlamadım. Ama iki konu sizce aynı mı ? Birinde birisinin işlediği suçtan ( varsa ) bahsediliyor diğerinde sağlık durumundan. Herkesi ben savunamam heralde ismi o listede olanlardan benim bilgilerimi paylaştı bana iftira attı diye savunabilir insanlar varsa öyle bir durum. Ben kuralcı apolitik bir insanım bir kişiyi yaptıklarından dolayı takdir ediyor olmam yapmadiklarinda veya yanlış yaptıklarında elestirmeyecegim anlamına gelmez. Kural herkese kural suç herkese suç benim gözümde. Kişileri isimleri geçtim sayılarla ilgili bile sağlık çalışanlarının açıklama yapması suç şuan bunu biliyor musunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Torpil ile ilgili kvkk da bir madde yokken saglik verisi ile ilgili var.

Sari cizmeli mehmet aganin covid veya baska bir seyden olup olmedigi saglik ile ilgili bir konudur ve bu da ozel nitelikli veridir. Kisinin acik rizasi olmadan paylasamazsin. Olen birinden de riza alamayacagina gore paylasamazsin

• Hdp ile gizli ortaklık yapanlar doğruları milletle paylaştılar mı ki şimdi hükümetin sayılarını doğru olmamakla eleştiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: zerenerhan

Hdp ile gizli ortaklık yapanlar doğruları milletle paylaştılar mı ki şimdi hükümetin sayılarını doğru olmamakla eleştiriyorlar
    Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var

Çok haklısınız.

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt
    Hükümeti savunduğum yok al birini vur ötekine. Kimse dürüst değil. Dolayısıyla eko bey de durup durup bir yerlere sallayacağına çöpleri toplatsın önce.

• Tayyip her moka karışıyor diyenlerin savunduğu Ekrem daha şimdiden karışmadığı bir mok yok.

Ekrem'de tipik siyasetçi kafası var. İktidar kendi siyasetine göre bir rakam atıyor, Ekrem de kafasına göre bir sayı atıyor. Nasıl olsa kimse gerçeği sorgulamıyor. Bir yönetici algılara göre değil, net kanıtlara göre konuşmalı diyen yok.
    Ben de çıkıp diyorum ki İstanbul'da 50 değil 100 fazlası var. Kanıt mı, mantığıma göre öyle. Vatandaş bunu diyebilir, ama bir yönetici bunu diyemez, Ama çıkıp dersem ki hükümetin açıkladığı rakamlar açıklanandan daha fazla, bu mantıklı olur.
    Hem hükümeti net doğruları söylemekle suçlayacaksın, sonra net bir şey söylemeyerek klasik siyasetcilik yapacaksın.

Hiç bir siyasetçi doğrular peşinde değil, doğrular yaratma peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 14 Kasım 2020; 18:32:58 >
  • quote:

Hükümeti savunduğum yok al birini vur ötekine. Kimse dürüst değil. Dolayısıyla eko bey de durup durup bir yerlere sallayacağına çöpleri toplatsın önce.
    Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var

Bu kadar hızlı geri vitese takmayın hocam. Şanzımanı dağıtırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Ölüler Görür -- 14 Kasım 2020; 18:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

Burada o konuyla alakalı bir başlık açıldı mı bilmiyorum. Olduysa da görmedim. Görseydim oraya da yazardım. Bu konuyla ne alakası var onu da anlamadım. Ama iki konu sizce aynı mı ? Birinde birisinin işlediği suçtan ( varsa ) bahsediliyor diğerinde sağlık durumundan. Herkesi ben savunamam heralde ismi o listede olanlardan benim bilgilerimi paylaştı bana iftira attı diye savunabilir insanlar varsa öyle bir durum. Ben kuralcı apolitik bir insanım bir kişiyi yaptıklarından dolayı takdir ediyor olmam yapmadiklarinda veya yanlış yaptıklarında elestirmeyecegim anlamına gelmez. Kural herkese kural suç herkese suç benim gözümde. Kişileri isimleri geçtim sayılarla ilgili bile sağlık çalışanlarının açıklama yapması suç şuan bunu biliyor musunuz ?

hayır kanunu yanlış çözmüşünüz zaten ad soyad ve hastane vefat haberi vermek kanunen yasak değil, kişisel verileri sızdrmak başka birşey ayrı bir kulvar, o kafayla ülkede ülkede görsel basın kalmaz zaten her ad,soyad hastane ölüm haberi mahkeme iznine tabiyse işimiz varEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Kasım 2020; 18:27:28 >

• dünyada yapılmayan birşey yapılıyor o da vaka sayıları söylenmiyor. akrabalarıma bulaşanlar var. özellikle de teyzem inşallah kurtulur evde ateşi yüksek 30 saniye bile zorla konuştu ve bu ailenin sayısı açıklanan rakamlara dahil değil.
    sayı 1 olmuş ya da bir milyon olmuş diyenler ise şunu anlamalı ki rakamlar önemlidir. nasılsa sayı az deyip haftalarca millet normal yaşantısına devam etti. eğer ki “şimdilik” bağımsız olan kuruluşlar bu açıklanan rakamların yanlış olduğunu delilleriyle ispat etmeselerdi sayın sağlık bakanı acaba yine itiraf eder miydi?
    yanılmıyorsam dün sayın cumhurbaşkanı ekonomide ve hukukta reform olacak dedi. gören de yıllardır başkası yönetiyor zannedecek.
    verilere güvenmeyi çok isterdim ama bir bakanın istifası dahi 24 saat sonra medyada haber olabildi. medya bile böylesi bir haberi sansürlüyorsa düşünün artık başka neler var neler?

• quote:

Adamın yaptığı birşey tebrik edilmiyor sürekli yok çalışmıyor yok bilmene sallayın anca lafa gelince uzun uzun yazarsınız amaç yermek olsun hadi ya çalışmıyomuş aç bak bakalım sayfasına faceteki neler yapıyor neler yapmıyor gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 14 Kasım 2020; 18:39:27 >
  • hiçbirşey bilmiyorsanız bakarsınız avrupada 8 milyonluk ülkelerde 10 bin 15 bin 20 bin vaka oluyor 83 milyonluk ülkede mi 2 bin küsür Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

Komik ☺️

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.