Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
17.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
310 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pakimeno

düşününki Londra belediye başkanı Türkçe olarak Aliyev ile BBC röportajına atıfta bulundu ve bizim ülkemiz de monarşi var demokrasiye aykırı ayrıca basın özgürlüğü konusunda Aliyev haklı biz Assange i yakalasak öldürecektik vs vs vs dedi sizce İngiliz vatandaşı foruma girip adam ülkenin halini söyledi der mi ya da demeye yer mi? ya da o Londra belediye başkanına ne olur sizce?

Bizim ülkemizde gerçek monarşi var derse Londra belediye başkanı ağır saçmalar. İngiltere'deki yönetim sistemini bilmiyor geleneksel ve kağıt üzerinde olan bir şeyi gerçek sanıyor demektir. Bayaa komik olur.

İkincisini söyleyebilir. Zaten bir çok İngiliz siyasetçi, belediye başkanı v.b.söyledi ve söylüyor uluslararası platformlar dahil.

Londra'daki belediye başkanına da hiçbir halt olmaz. Bunu söylediği için. Kimse eleştirmeyi, ülkemi şikayet etti demeyi düşünmez bile.

Üstüne İmamoğlu'nun söylediği her şey kelimesi kelimesine doğru. Boğazına kadar pisliğin içindesin. Ve bu pisliği yaratan hükümete eleştiri.

Boğazına kadar pislik içindesin diyene laf ediyor seni pisliğe boğan hükümeti savunuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lastikçi bile gelmiş yalan yazmaya

• İnternette bedava olan 1 saatlik sahne anlatısına 360 bin TL bayılan Eko , gene trollerinin hücuma kalkmasıyla gündem değiştirmeye başlamış. Gerçi pandemi etk yapmıyor o kadar şimdi ki malzemesi Kanal İstanbul gene. Gerçi ekotrooller bu konuda uzman artık. Direk veriyorlar coşkuyu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İl teber -- 17 Kasım 2020; 9:59:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Ekrem İmamoğlu "Çok iyi İngilizce biliyorum" diye ne zaman demiş ya da yazmış? Ben bulamadım, iddianıza kaynak göstermeniz mümkün mü? Böylece yalancı siz misiniz yoksa İmamoğlu mu anlaşılır.

Alıntıları Göster

İngilizce İşletme bölümü okuş adamın İngilizcesi böyle mi olur sence ?

https://www.ekremimamoglu.com/ekrem-imamoglu-kimdir/

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam vergi kıyası değil yaptığım, herkes verdiği paranın hesabını soracaksa benimde hesap soracak çok şeyim var diyorum. Yani aynı şeyi konuşuyoruz fakat ben farklı bir noktaya daha değiniyorum.

Benim düzenli gittiğim berberim, pandemi sürecinde çok zor durumlara düştü elemanlarının maaşını ve kirasını ödeyemedi, hiç bir yardım sınıfına dahil değillerdi. Bu adamın yeni de bebeği vardı, şimdi hocam ben yasakları savunuyorum, evet bir an önce sağlıklı olalım toplum olarak fakat bu adamlara ne olacak ? Bu adamlar gibi milyonlarca insan ne olacak ?

Sen ben tokuz rahatız diye bunları görmezden geldiğimiz anda ülke olarak hiçte iyi bir yere gidemeyiz.

Alıntıları Göster

İşte sosyal devlet bu gibi durumda ortaya çıkar ve ağırlığını hissettirir.

Almanya tüm esnafın kirasını ödüyor, işçilere maaş bağlıyor,sosyal yardımları vs yapıyor.

Halkının en az zararla bu süreçten geçmesini sağlıyor.

Biz daha bir maskeyi doğru dürüst dağıtamadık, 1000er lira göstermelik bazı kişilere verildi.

Gerisi biz bize yeteriz,alın size Iban no, para verin bize dendi.

Sonra Almanya bizi kıskanıyor naraları....

• realgs kullanıcısına yanıt

Evet hocam bende bunu söylüyorum, evet hepimiz yasaklar gelsin toplum sağlığına kavuşsun istiyoruz fakat gerekli yardım ve destekler tam manasıyla olacak mı ? Daha önce oldu mu ?

Belli ki olmayacak ve bu insanlar kendileriyle başbaşa kalacaklar, bu durumda bu insanları görmezden gelmemek lazım, bakın ben devleti savunmuyorum, ben olası sıkıntılarda sıkıntı yaşayanlar ne yapacak diyorum ?

• K110 kullanıcısına yanıt

Adam 70 doğumlu. 80’li yılların sonunda üniversite hocaları çoğunlukla Türkçe ders anlattılar. Bazı kitaplar İngilizce idi. 30-32 sene öncesinden bahsediyoruz. O dönem İngilizce öğrenenler böyle öğrendi. Yine de Ali Babacan ve bir iki kişi daha hariç diğer partilerin genel başkanlarından muhtemelen iyidir İngilizcesi.

Artık yaşça ileri olan bazı genel başkanlardan ise çok çok iyidir. (Tabii ki Gılışdardan bahsediyorum. Silivri nedeniyle başkalarından bahsetmiyorum.)

Aslında halk İmamoğlu’nu bu haliyle de sevecektir. İşte tam Türk okullarında anca bu kadar dil öğrenebilmiş, halkın genelinin kendisi ile; veya çoluğu çocuğuyla aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 17 Kasım 2020; 10:57:5 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

evet ingilterede monarşi var seçilmiş başbakan monarşinin karşısında eğildiği yerde demokrasi var demek çok ağır saçmalamak olur. londra belediye başkanı kraliçenin aleyhinde video çeksin gör bakalım şırıngayla neresinden kan alıyorlar. avrupa ülkeleri demokrasi insan hakları basın özgürlüğü konularında pisliğin daniskasındadır ama bunu söyleyen assange ya da kaşıkçı gibilerini yaşatmazlar.daha dün fransa ekonomisi kötü diyen haberlerin hepsini macron sildirdi gezi olaylarında canlı yayın yapanlar sarı yeleklilerin gösterilerini yada eyfelin tankla kapatıldığı zamanlar haber bile geçmediler çünkü ...ister.

• eğer Allahtan korkuyorsan ve istanbulluyu düşünüyorsan otobüs, metrobüs, metro sefer sayılarını artır. otobüs metrobüs sayısını artır. metrolarda vagon sayısını artır. Senin işin ölü sayısını saymak değil.

• Konudaki aktroller (temsili değil) Sende karakterini seç oyuna başla, eğlenceyi kaçırma

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var
    Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var

• pakimeno kullanıcısına yanıt

Hiçbir yerinden kan falan almazlar. Ha bir daha seçilemez büyük ihtimalle İngilizler kraliçelerini sever.

Bu kadar bilmeyen biri ile konuşmak zaman kaybı.

Fanatik akp'linin tekisin bomboş muhabbet ile işim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TURQUAZ06

eğer Allahtan korkuyorsan ve istanbulluyu düşünüyorsan otobüs, metrobüs, metro sefer sayılarını artır. otobüs metrobüs sayısını artır. metrolarda vagon sayısını artır. Senin işin ölü sayısını saymak değil.

Şu anda İstanbul'daki tüm metro ve metrobüsler tam kapasite çalışıyor.

Bunu açıklayan ise İmamoğlu değil İstanbul valisi. Sen ona da inanmazsın çünkü.

Ne eklenebilecek vagon ne arttırılabilinecek sefer var. Kapasitenin sonunda toplu taşıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Kasım 2020; 14:11:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

evet ingilterede monarşi var seçilmiş başbakan monarşinin karşısında eğildiği yerde demokrasi var demek çok ağır saçmalamak olur. londra belediye başkanı kraliçenin aleyhinde video çeksin gör bakalım şırıngayla neresinden kan alıyorlar. avrupa ülkeleri demokrasi insan hakları basın özgürlüğü konularında pisliğin daniskasındadır ama bunu söyleyen assange ya da kaşıkçı gibilerini yaşatmazlar.daha dün fransa ekonomisi kötü diyen haberlerin hepsini macron sildirdi gezi olaylarında canlı yayın yapanlar sarı yeleklilerin gösterilerini yada eyfelin tankla kapatıldığı zamanlar haber bile geçmediler çünkü ...ister.

Dünya demokrasi endeksine göre biz 110. sıradayız.

İngiltere 14. sırada

Yargı bağımsızlığında ilk 100 içinde değiliz.

Yav neden sürekli bilmeden yazıyorsun. Neyse öğrenmen de iyidir.

• şuraya bak rezalet resmen. muz cumhuriyetinden farksız ülke

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Dünya demokrasi endeksine göre biz 110. sıradayız.

İngiltere 14. sırada

Yargı bağımsızlığında ilk 100 içinde değiliz.

Yav neden sürekli bilmeden yazıyorsun. Neyse öğrenmen de iyidir.

Alıntıları Göster

Muhtemelen a maber'i açıp 6.boyut 8. Boyut 524215789631.boyut gibi programlarda çakma komplo teorisyenlerini dinliyor sonra da bir şey bildiğini zannediyor Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

Biraz daha üstüne gidersen, ağlayıp sini bilikliyirim listimi hişgildin diyecek Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 17 Kasım 2020; 14:22:44 >

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Evet ben bugün bir dakikalık dinlemeyle siayey Gılışdar bağlantılarını öğrendim.

Gılışdar sürekli Amerigaya gidiyormuş da siayey ve fetöyle görüşüyormuş vsvsvs. Neyse toksin de bir yere kadar.

• Bence İmamoğlu'nun tek derdi var. Belediyeyi kapatıp tatile çıkmak. Bu gün bazı tesisleri kapatmış bile. Bir tek Belediye kaldı. Onu da evden çalış modeli uyguluyoruz der ve Bodrum'a gider yakında.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.