Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu tazminatı ödemeyen yeni akit gazetesine haciz memuru gönderdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vallaha ben Halk tv yi de akit i de izliyorum, halk tv de CHP ye yakın ama CHP yi eleştiren,CHP milletvekillerini eleştiren yada akp nin kırk yılda bir yaptığı iyi olayları söylediklerine şahit oldum birçok kez. ama akit denilen paçavra tam bir iktidar yalaması kendi siyasi görüşünü eleştirdiğini yada muhalefetin iyi yaptığı bir şeyi söylediğini görmedim, o yüzden her konuda olduğu gibi bu konuda da samimi değilsin kerimcem  

• Anladıkları dilden konuşuyorEkrem İmamoğlu tazminatı ödemeyen yeni akit gazetesine haciz memuru gönderdi 

• yalnız işlemi yapan memurlar sürülmezse iyi :)

• vur kırbacı vur kırbacı başkan Ekrem İmamoğlu tazminatı ödemeyen yeni akit gazetesine haciz memuru gönderdi 

• Akid susmayacak, sonuna gadar akebe Ekrem İmamoğlu tazminatı ödemeyen yeni akit gazetesine haciz memuru gönderdi 

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

vur kırbacı vur kırbacı başkan  

Sapla reyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Haziran 2021; 2:18:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eeee ne ekersen onu biçersin.Ekrem İmamoğlu tazminatı ödemeyen yeni akit gazetesine haciz memuru gönderdi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 19 Haziran 2021; 3:24:20 >
  • Lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 19 Haziran 2021; 4:35:9 >
  • Kerogiller uğramamış

• Devammmm

• Adaaaaammmm

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Sapla reyiz

Alıntıları Göster

• Startı verdi yolun açık olsun Allah yardımcın olsun.

• Yok öyle iktidarı arkana alıp ona buna laf etmek..Sapla başkan hem de içinde çevirerek sapla..

• iyi olmuş halk tv ve akite gelen cezalara acımıyorum iki kanalda provokatörün dibi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.