Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'nun Dağıttığı Kitabda Skandal üstüne SKANDAL! Dar ağaçlı Apo'lu kitap!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
7.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocukları siyasete alet ettiği kitapla ilgili yeni skandallar ortaya çıktı. Gazeteci Süleyman Özışık, İmamoğlu'nun bu kitabı 2017 yılında Beylikdüzü Belediyesi'ndeyken bastırdığını ama valiliğin izin vermediği için bunu dağıtamadığını, şimdi İBB'nin logosunu basarak aynı dergiyi öğrencilere dağıttığını söyledi.

Kitabın içeriği tam bir SKANDAL... Dar ağacından Aleviliği farklı bir din olarak yani İslam dışı bir din olarak gösteren resimlere kadar tam bir fiyasko..

Skandal sonrası İmamoğlu hakkında ilk suç duyurusu yapılıyor! 'Akıllara ziyan bir şey bu'
    Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir, CHP'li Ekrem İmamoğlu tarafından 23 Nisan'da çocuklara dağıtılan kitapçıkta imam, papaz, alevi dedesi ve hahamın yer aldığı görüntüyle ilgili İmamoğlu hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.
    https://www.yeniakit.com.tr/haber/skandal-sonrasi-imamoglu-hakkinda-ilk-suc-duyurusu-yapiliyor-akillara-ziyan-bir-sey-bu-1203447.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisever -- 25 Nisan 2020; 18:54:23 >

• O Allah yazısı hangi dilde yazılmış?Ben ne arapça ne de Türkçe Allah yazısına benzetemedim.Apo ve dar ağacı ise saçmalık ötesi artık.
  • Arkadaş aptal mısınız siz? Adamı abdullah öcalana benzetmişler.

Aleviler imamı dini önder olarak kabul ediyor mu? Etmiyor. Onlar dedeleri dini önder olarak kabul ediyorlar. Burada bir yanlışlık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 25 Nisan 2020; 20:4:29 >
  • Her yerden her türlü saldırıyorlar. İmamoğlu nasıl korku verdiyse Troller tam mesai çalışıyor.
  • limon işi tutmayınca ... neyse devamke azimle mermer falan filan
  • 9 ayı geçti ama hala acısı dinmedi İmamglunun. Büyük adammış vesselam.
  • yanlis birsey goremedim. olmasi gerektigi gibi din ve inanc ozgurlugunden bahsetmisler.

tabi akit gibi musluman, hatta sunni olmayanlarin kafasini kesip oldurelim diyen bir yapi elbette bundan rahatsiz olacak.
  • İlk defa akitten bi haber okuyayım dedim kör oluyordum az kalsın
  • Bence aranızda para toplayıp başganı tatile gönderin.
    Son zamanlarda çok hata yapmaya başladı,tatile ihtiyacı var galiba

Hayırlı iftarlar

• Abovv hepten gidik kafa adamların.

Hele Öcalan'a benzetme bambaşkaymış.
  • Aslanleo75 kullanıcısına yanıt
    İsteseler bile şimdiki durumdan daha da kötü yönetemezler.
  • Hahaha akite bak imamoğluna çakmak için normal zamanda her türlü pisliği yaptıkları alevileri savunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VectrAirliness -- 25 Nisan 2020; 19:54:25 >
  • Aslanleo75 kullanıcısına yanıt
    Türkiyenin hiç bir dönemde lider sorunu olmamış olmayacaktırda, sen rahat ol güzel kardeşim. Bahsettiklerin de fani gelip geçici öyle ahım şahım değiller daha dün Türk Tarih Kurumuna yapılan atamadan kimin ne yolda olduğu kimin neye tecavüz ettiği belliyken burada gelip millete akıl vermeye kalkma hadi.
  • Bröşürde eksiklikler var;
    CHPli belediyelere göre inanışlar şöyle olmalı; İslamiyet, Hristiyanlık, Alevlilik, Deistlik, Yahudilik, Kemalizm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Abovv hepten gidik kafa adamların.

Hele Öcalan'a benzetme bambaşkaymış.
    bi de eleştirenlere derler şizo diye
  • Kitabda ne la Kitabda? cevab veremedi, kalb, vs vs; bırakın bu işleri şakirt artıkları sizi

Ekrem İmamoğlu'nun Dağıttığı Kitabda Skandal üstüne SKANDAL! Dar ağaçlı Apo'lu kitap!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.