Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'nun Bodrum'da rakı balık keyfi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
0
Favori
45.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke kendi sefası için Marmaris'e köşk yaptırıp bir de ejder meyveli smoothie içseymiş bu kadar tepki çekmezmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan haber. En fazla iki-üç gün tatil yaptı. Rakı falan da içmiyor. Konunun ulke ve dünya gundemiyle ilgisi de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkoali9

Bu mesaj silindi.
    Çoluk çocukla muhattap olmuşum kaç yaşındaki çocuk gelmiş burda bana boş yapma diyor neyse ona sonra gelecem bir haftalık tatil ile senin için bir siyasetçi bitiyorsa sen bundan sonra bu ülkede hiç oy kullanamazsın çünkü bukadar basit bir nedenle bir siyasetçi silebiliyorsan gün geldiğinde oy verecek siyasetçi bulamazsın bizim gibi bir ülkede böyle küçük bir nedenle siyasetçi sileni ilk defa gördüm tatile gideni siliyorsan diğerlerini düşünemiyorum son olarak kaç defa oy kullandın bilmiyorum ama siyaseti bir kenara atalım forumda her önüne gelene boş yapma demeden önce fikrini savunacak gücün olsun fikrini savunacak gücün yoksa hakarete başvurusun emin ol en basit olanı bu bende sallarım burdan sende sallarsın bunun sonu gelmez adabıyla yazışmak çok zor değil

• Yarasın aslan parçasına,
    Rakı masasında rakı saklayanlarıea gördük

• Ülkede muhalefet etme kalitesi yerlerde. Kafanız mı güzel arkadaş? Ciddi ciddi İmamoğlu öyle dedi diye İmamoğlu'nun hiç tatil yapmayacağını sandınız?

Bir de rakı ne ya? Kesin arab*sk de dinliyordur İmamoğlu :kusma:
  • Kudurun
  • İyi yönetemesse bir sonraki seçimde üstüne bir şey koyamassa çok kaybeder. Aslında 400 bin oy fark attı. Nasıl diceksiniz. 400 bin kişi akpden gidince akp -400 onlar +400. Aradaki fark bir anda +800 oluyor (örneğin 1000 kişi akp 1000kişi chp olsun. 400 kişi chp ye geçsin 1400 olcak akp 600 aradaki fark 800 oluyor istanbuldada olan bu) şimdi gelelim başka şeylere saadetten baya oy aldı, birde köylere giden 500 bin insan var. Şimdi ben bunu neden söyledim onu diyim bu fark kapanması zor değil. Farkı artırmakda zor değil. İyi yönetmek şartıyla. Akp de chp de kendini silkelerse bir sonraki seçimde ne olca belli olmaz. Umarım herkes silkelenirde iyi yönetirler. Vatandaşa yarar bu.

• Bende oyumu verdim ama ne olursa olsun bu ortamda bu görüntüleri vermeyeceksin

• Çekememezlik dedikleri , çamur at izi kalsın dedikleri tamda böyle birşey işte. Milyonlarca dolar harcayıp kendisine saraylar yaptıranı görmeyenler İmamoğlu'nun rakı balık sofrasını görür. Gözleri var görmezler kulakları var duymazlar dedikleri işte tamda böyle birşey.
  • routemaster kullanıcısına yanıt
    Buyuk ile yazılmaz, büyük ile yazılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 30 Temmuz 2019; 9:6:12 >
  • Keşke yazlık sarayın da oturup ejder meyveli smoothie içseydi.
  • Hayat bunlara güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkoali9

Bu mesaj silindi.
    Dostum akpli değilim mi.

• Canımı çektirdi şerefsiz....

• Şu AkTroll’ler nereden saldıracaklarını şaşırdılar. Senelerdir aylarca tatil yapan milletvekillerni gözleri görmedi. Adamın rakı balığına takmış. Namaz kılıp cebindekini gasp etmiyor ya ona şükret.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Masada rakı göremedim ben. Sadece boş rakı bardağı var o da servis olarak konulmuş masaya.
    Bu tip restoranların tamamında masada boş rakı bardağı hazır bulundurulur servis olarak.

Ayrıca içse ne olur içmese ne olur, görevi başında mı içiyor. Günahsa kendisine günah.
    Diğerleri gibi insanlara göstere göstere kul hakkı mı yiyor bu adam.
  • Yakışır Ekremime...

Afiyet şeker olsun...

YARASSIIIINNN!!!

Kemal ATATÜRK de içerdi..

ne yaptı..

100 yıldır yıkmaya çalıştığınız KOCA BİR DEVLET KURDU !!

sülükler..!!!!

milletin ne yediğinden içtiğinden size ne.....

hesapta Allahı ağızlarından eksik etmeyen gözü çalmakta aklı oynaşta olanlar tarafından güdülüyor bu millet.. !!

ALLAHIN SOPASI YOK !!!

Daha sizin gibi yobazlara ne dersler geliyor, bir bilseniz !

77 sene bile tövbe etseniz bunların günahından kurtulamayacaksınız !!

çünkü sizin için artık günah sevap, ve sevap da günah olmuş !!!!

cehennem zebanileri siziii!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re-Atum -- 30 Temmuz 2019; 10:30:18 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.