Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'nun Belediye Başkanı mı oldu Cumhurbaşkanı mı? Beklentiler çok saçma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğunun kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum çoğu da Ekrem İmamoğlu'na oy vermiştir ama işsizliği çözsün diyor mesela. Ya bu hükümetin yapabileceği bir şey. Tamam Belediye de bir yer yere kadar istihdam imkanı sunar da devede kulak kalır o.

Ya da Suriyelileri göndersin deniyor. Nasıl gönderecek? Hükümetten isteyeceksin onu.

Ekrem İmamoğlu Belediye başkanı oldu. Çözmesi gereken sorunlar şehirle ilgili olur ancak

Trafik

Depremdeki toplanma alanları

Park ve ağaçlandırma çalışmaları vs.

Eğer bu beklentiler duymazdan gelinir ve Ekrem İmamoğlu ben hükümetin lideri değilim halkım sağolsun teveccüh ediyor ama bakın daha bana Belediyenin kendi şirketine bile müdür atamama izin vermiyorlar. Demesi lazım yoksa bu beklentiler haliyle karşılanamayacağı için herkes çıkacak bak işsizlik çözülmedi. Bak Suriyeliler hala burada deyip Ondan bilecek bu sorunların çözülmemesini.

• Beklentileri bilmiyorum ama heyecan çok normal.Bu olayın tarihte bi donum noktasi olacagini dusunuyorum.İstanbul = Türkiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalana dolana iftiraya prim veren %45'in hezeyanları

• halk cahil bu konuda pazarı ucuzlatsın mansur diyenlerde var ankara da
  • Musluktan rakı akıyor :S

• ceepe geldi elektiringe zam geldi diyen var sen ne konuşuyorsun
  • Misyon yükleniyor. Geleceğin cbaşkanı olarak görülüyor.

• requaizen R kullanıcısına yanıt
    Pazarı Mansur ucuzlattı diyenler de var Ankara'da ...
  • Çay, Şeker, Elektrik ve Doğalgaz zamlarını Ekrem İmamoğlu yapıyor diyenleri unutmayalım lütfen!

• Emrah_d kullanıcısına yanıt
    YARIŞIR İŞTE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.