Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
15.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daraldılar çünkü, cinsel tacizler, yolsuzluklar, hayali söyleşiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suikastçının bundan haberi var mı? Odatv yazdıysa doğrudur!!!!

Devlet koruma sayısını 2 katına değil, 10 katına çıkarmalı. Gerekirse bir kilometrelik koruma konvoyu sağlamalı. Belki bu sayede RTE'ye karşı empati yapabilirler. Ve İBB başkanı için 10 katı fazla koruma gerekliyse devlet başkanı için 100 katı olması gerektiğini peki anlarlar. Böylece "Metroyla işe giden Başkan" "Bisikletli Başkan" gibi boş saçmalıkları zırvalamaktan kurtulmaları için vesile olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 1 Aralık 2020; 22:13:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk saatlerde twitterda ağır yaralı diye dönüyordu,bu adam altı üstü bir belediye başkanı kendini madonna, jennifer lopez gibi devamlı sahnenin önüne atmasından sıkıldım cidden, görevi istanbulu yönetmek adam kendini cb görüyor  gitsin biraz mansurdan ders alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Aralık 2020; 22:17:30 >
  • asau kullanıcısına yanıt
    Hocam oda tvnin açıkça gündem değiştirmek için uydurduğu saçma sapan bir durum!

sanki biz oda tvnin ne olduğunu bilmiyoruz :)

• Yalnız İstihbarat bilgisini İçişleri Bakanlığı veriyor diye biliyorum ortada mağduriyeti yaratan Ekrem İmamoğlu değildir bilgilerinize

• Sivrisinekler bastı yine konuyu, kendileri sorup kendileri cevaplıyor
    Altıüstü bir belediye başkanı deyip, adamdan detan sinekkovan kadar nefret ediyorlar yahu.
    Madem basit bir belediye başkanı bu kadar nefret niye.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Benim söylemem ne ifade edecek ya da senin ne istemen ..madde açık scik söylüyor .niye zorlutorsun ki kendini konuyu nerden nereye getirdin .

• ihbar istihbarat var muhtemelen önlem alınmış haberdeki gibi bir girişim yok.

01.12.2020 Tarihli Basın Açıklaması (egm.gov.tr)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Yalnız İstihbarat bilgisini İçişleri Bakanlığı veriyor diye biliyorum ortada mağduriyeti yaratan Ekrem İmamoğlu değildir bilgilerinize

Herhalde istihbarat bilgisini İçişleri bakanı verecek, tarım ve köy işleri bakanı vermeyecek.

• Egm suikast girişimini ya da yakalanma söz konusu yok diyor.Hulki Cevizoğlu her konuda hemen tweet atan İmamoğlu halka hemen gerçeği anlatmalı neden susuyor dedi.İmamoglu olmayan suikast ile sahte kahraman olmaya çalışıyor.

• Emniyet açıklama yaptı suikast girişimi olmamış.

• Onu egm açıklar.

İmamoğlu ancak retweet edebilir.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Yoo dönmüyordu.

Nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsun sen la?

• 2K23 kullanıcısına yanıt

Senin ne olduğunu koca forum öğrendi. 

Hatırlatmamı ister misin? Örnek "Davutoğlu"  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 1 Aralık 2020; 22:41:58 >

Kerimcem oy verdiği her kaba pislik atmayı seviyor.  

• İşid olduğunu düşünmüyorum, çünkü daha tehlikeleri var onlara destek çıkan..

Hayır konuyu germek için bambaşka yerlere gittin farkinda değilsin ..diğer mesajlarinda öyle ülkenin lehine olacak şeylerde. bile olmadık mesajlar atıyorsun ..hakaret etmeyi kendine yaksiriyor musun ? bu seni haklı çıkarmaz güçlü de yapmaz.

• Topla topla topla balon erken patladı.
  • furandor kullanıcısına yanıt

Umrumda değil.

Sizden nefret ediyorum son derece haklı sebeplerle bu kadar basit. Yalanlarınızdan iki yüzlülüğünüzden bıktım. Gerilirse gerilsin bir şey olmaz.

Bu mesajlar sonucu ne olduğunuz ortaya iyice çıkıyor. Size olan nefret artıyor benim için önemli olan budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Aralık 2020; 22:55:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.