Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Program ve Adaylar Tam Kıvama Geldi Hele Bir An Demli Çay Kesmedi Hanıma Türk Kahvesi Yaparmısın Dedim !

Bir An Yerli Otomobil Konusu Açılacak Diye Bekledim Ama OLMADI.....

İŞte O zaman Binalican Cenaze Namazını Görürdük.

Moderatör Yeterli Değildi Belli ki Çekinceleri ve Yönlendirmeleri Vardı. Uğur Dündar Boşuna Kabul Etmemezlik Yapmadı.

Cesur Bir Soru Yağmuru Göremedim. Neredeyse Her Soruda Binaliden Destur Aldı. OLMADI ZAMANIM VE HEYACANIM ZİYAN OLDU.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • binali yıldırım: “söylenenler yalan, sayıştay raporunda böyle bir şey yok”

2 dakika sonra...

ekrem imamoğlu: “sayıştay raporu burda buyrun böyle böyle yazıyor”

ismail küçükkaya: “binali bey siz okudunuz mu raporu”

binali yıldırım: “okumadım”
  • Lancelot06 kullanıcısına yanıt
    İmamoğlu onu belirtti sizin vaat vermemeniz gerekiyor gibi bir şey dedi binali dayanamadi ne demek bu falan diye algılayamadı. Baştaki partinin vaat vermesi de enteresan gercekten,baştasın vaat değil icraat yapman gerekiyor sadece o 10 gb interneti secimden önce verseydin gençlere seçimlere etkisi olurdu. 10 gb falan hikaye her secimde internet vaadi dönüyor kimseye bir şey verildiği yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binali beye hala çankaya köşkünü boşaltmaması ve kürdistan ve pekeke söylemleri sorulmadı.

ama zaten gerekte kalmadı proğramda battı gemisi.
  • fetö ile yan yana durup aynı yatakta sevişip fetö ile ilgili soruda net konuşarak fetö ile alakası olmadığını söylemek hayret pes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 17 Haziran 2019; 0:49:48 >
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Bence bu kendini kandırmak. Bu yayında bir kazanan yoktu. Konuşulanlar oldu. 3 saatte 1 tane şeyi söyleyip slogan yazmışsınız.

• İsmailin yanağında ne vardı öyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 17 Haziran 2019; 0:48:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu da eski tartışmalar. Ne güzel kaos varmış lan.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

şimdi düşününce binali yıldırıma az süre verilmiş gibi geliyor.
    atıyorum 3 dakikada ortalama 250 kelime söylenebiliyorsa binali yıldırım 80 kelime söyledi, imamoğlu 555 kelime söyledi 3 dakikada. binali yıldırım o kadar yavaş ve duraksayarak konuştuki söyliyeceklerini başka biri söyleseydi daha fazla şey anlatırdı gibi. söylediklerinden bir video yapılsa arada boşluk bıraktığı yerler kesilse ve oynatma hızı 1.25x'e alınsa 1,5 dakika anca yapar
    Hangi programda "kelime" sınırı verilmiş? Açık oturumlarda süre sınırı olur hep. Kimisi hızlı konuşur her şeyi anlatır. Kimisi hızlı konuşur bir şey anlatamaz. Kimisi yavaş konuşur her şeyi anlatır. Kimisi yavaş konuşur bir şey anlatamaz.

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    2020 TL'ye kadar bir yardım söz konusu dedi hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Bu mesaj silindi.
    Yalancı chp İzmir'de öyle bir vaat vermedi, ikincisi İmamoğlu her işsize 2020 tl verecem demedi işiniz gücünüz manipülasyon yalam iftira

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Hangi programda "kelime" sınırı verilmiş? Açık oturumlarda süre sınırı olur hep. Kimisi hızlı konuşur her şeyi anlatır. Kimisi hızlı konuşur bir şey anlatamaz. Kimisi yavaş konuşur her şeyi anlatır. Kimisi yavaş konuşur bir şey anlatamaz.

Alıntıları Göster
    aslında ben o mesajımda tam da senin son iki cümlende söylemek istediğini vurguladım biraz espirili bir dille ama neyse anlaşılmamış demekki
  • bence bu yayın bırak insanları sandığa götürmeyi daha çok sandıktan soğutabilecek bir yayın oldu iki aday içinde.

abuk subuk bişidi ya.

Suriyeli konusunda bile iki tarafta net konuşup ayrımcılıklar üzerine konuşmadı. Suriyeli en büyük sorun ve akplisi chplisi farketmez herkesin ilallah ettiği bir durum. Muhteşem bir oy deposu. Bu konuda bile net olunmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

aslında ben o mesajımda tam da senin son iki cümlende söylemek istediğini vurguladım biraz espirili bir dille ama neyse anlaşılmamış demekki

Alıntıları Göster
    Bence burada süre önemli değil. 3 dakika iki taraf için de yeterli. Önemli olan konuşurken seçtiği kelimeler. Binali Yıldırım arada eğğğeeeeeee gibi şeyler de söyledi. Dediğiniz gibi rakibine göre çok duraksadı.
  • Binalinin bu akşam ki cümlelerinden özetler:

"Ben ne bileyim kardeşim"
    "Yok yok"
    "Raporu okumadım ama yalan"
    "Napalım vakıfları deterjanla mı yıkayalım"
    "Gençler benim kankam"
    "Ulaştırma benim uzmanlık alanım"
    "Onbeş saniye de benden olsun"
    "Mühendislik ayrı tabi"
    "Sen kürt müsün şimdi İsmail"
  • Her iki tarafın fanatiklerine oltayı attılar, fanatikler boşu boşuna tartışıyor. Akılları sıra açık arayıp tatmin olmaya çalışıyolar. Oysa Binalı ve Ekrem çoktan uyumaya gitti. Sizler zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali birbirinizle tepişiyorsunuz. Çoğunuz yarın birinin emri altında uç kuruşluk maaşla çalışmaya gideceksiniz. Gidin zıbarın uyuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 17 Haziran 2019; 0:54:56 >
  • Kimse kimseyi boşuna kandirmasin arkadaş,bu yayının bir şeyi etkilemeyeceği gün gibi ortada.İnsanlar bugün verilen veya verilemeyen cevaplara bakmıyor.Bunun en güzel örneği Binali Yıldırım'ın Sayıştay raporu okumamasi olarak verilebilir.Biliyor ki onu okusa da okumasa da alacağı oy belli değişmeyecek.
    Şahsi fikrim İstanbullu olmasam da ekremin kazanması yönünde,en azından canlı yayınla yapılan ihaleler,reddedilen şeyleri açık açık izleyebiliyorduk.Su an valiye geçti yönetim direk kapalı kutu moduna geçildi.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.