Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Ekrem İmamoğlu bir sürü gol kaçırdı. Üzgünüm ama Binali Yıldırım farkla alacak istanbulu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut teknolojisi üzerine yeni gaflar daha. Adam megabyte ile gigabyte farkını bilmiyor.

• Şuraya bir selim kotil yakışırdı

• Ooo motosikletlere köprüde ücretsiz geçiş güzel vaat. Peki bugüne kadar neden arabayla aynı fiyatı alıyordunuz?
  • Bu teknolojiyle fazla uğraşma kankam kafayı sıyırırsın.
  • "Öğrencilere burs vermek isterdim yazacaktım buraya ama yazamadım çünkü belediyelerin öğrencilere burs vermesini CHP Anayasa mahkemesine taşıdı iptal ettirdi."

Kroşe mi dersiniz Gol mü dersiniz güzel söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 16 Haziran 2019; 23:50:14 >
  • Öğretmenlerde genç sayılır, onlarda ulaşımdan ücretsiz faydalanacak

• Eksik dinlemişsin, daha doğrusu işine geldiği gibi dinlemişsin

Evet şu kadar milyon yolsuzluk yapıldı diye yazmıyor raporda, yazması komik olurdu değil mi?

Raporu inceleyip rakamları hesaplayınca o 700 küsür milyon ortaya çıkıyor. İmamoğlu da aynen bunu dedi, raporda yazmıyor, rapora göre biz hesap ettik dedi.

Full videoyu koyarken tekrar izle istersen.

Haa Yıldırımın fetö sorusuna verdiği cevabı tekrar tekrar izle

• 10 mb hata falan değil he,kazanirsa 10 mb verecek ben öyle dedim diyecek kalacaksiniz öyle

• Binali benim kankam, her gün pubg atıyoz kıskanmayın!

• Durun tünel köprüleri yapmış

Havaraya geçiyoruz

• Ulaşım benim işim kanka.

Şaka maka raylı sistem çok önemli böyle bir vaadi Ekrem beyden de bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 16 Haziran 2019; 23:51:11 >
  • Ulan Ekrem şundan gol yiyorsun burs vermenin önünü CHP kesti sen öğrenciye belediye burs verecek diyorsun ne deyim ben sana

• Cakarlari tak 30 dakika erken evdesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secovaleo -- 16 Haziran 2019; 23:50:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Bi' kaç tane net golü vardı fakat topa bile vur(a)madı.
  • Teknolojiyle aram iyi dedikten yarım saat sonra ben

• Binali Yıldırım'a oy verene 10GB internet hediye. Vay anasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Bak diyorum ki sen bunlara iş alanı vaadi vermezsen nasıl çalışmalarını yapsınlar?

İş alanı kurmazsan aç karınlarınızı ben doyuracağım dersen bu insanlar sana inanır mı?

Bu mı bizim vizyonumuz aç karın doyurmak armut piş ağzıma düş mü?

Kendi imkanları ile birşeyler yapmaya çalışan bizler iş alanı olsa neler yapmayız farkında mısın?

Bu mezunlar o dediğimiz teknoloji üsleri olmadan körelip gidiyor farkında mısınız?

O zaman devam edelim aç karın doyurmaya..
    Bakin tekrar tekrar sordum. Belli ki teknoloji uretmek nedir bilmiyorsunuz. Tecrubeniz yok, normaldir egitimcisiniz. Cok kiymetli bir isiniz var, saygim cok buyuk.

Istihdam ile teknoloji gelistirmek/uretmek farkli seylerdir. Teknoloji uretimi istihdamdan beslenir. Eger bir seyi kesfetmediyseniz ( bunun da temeli akademidir, siz benden daha yetksinsiniz ) once uretirsiniz, ogrenirsiniz bilgi ve teknoloji transferi yaparsiniz ( cok kullanilan know-how denilen kavram )

Ardindan uretim konusunda tecrube edindikten sonra bunun bir adim ustune koyabilirsiniz ya da yeni bir sey kesfedebilirsiniz. Teknoloji gelistirmek/uretmek budur.

Once uretim, sonra teknoloji gelisimi. Sizin de dediginiz gibi mezunlar issizse istihdam/uretim yoktur. Bu temel olmadan, hic uretim dahi yapmadan bir adim daha ileri gitmek ya da yeni bir yontem bulmak mumkun degildir. Egitimcisiniz, temel matematik bilmeyen ogrenciye calculus ogretebilir misiniz?

Vizyopn gercekci olur, altinda bir planlama ve yatirim vardir. Once yatirim yapip uretime gecsinler, bunu akademi ile desteklesinler ondan sonra teknoloji gelistirmekten bahsedelim. Bu asamalari yapmadan konusulan seylerin malesef ki inanilabilirliligi yok.

O mezunlar, istihdam edilmeden, uretim yapmadan korelip gidiyorlar. Tekrar ediyorum, tecrubesi olmayan ( cok istisnai yetenegi olmadigi surece ), temeli olmayan insan teknoloji uretemez. Binayi acip "gidin orada calisin" demekle bu is olmaz malesef.

Biraz gercekci olalim, cozum bulunur illa ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bilmemek ayıp değil ama bilerek algı yapmaya çalışmak ayıp.
    https://teyit.org/ekrem-imamoglunun-beylikduzune-makariosun-heykelini-diktigi-iddiasi/

Alıntıları Göster
    Heykellere ihtiyaç yok. Yeteri kadar heykellerimiz var. Hizmet önemli

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.