Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş

Öyle böyle gol yemedin maç çoktan bitti senin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bestanealtcizgi B kullanıcısına yanıt
    Çok güzel soru sordunuz işte bunu sorgulayın bu mezunlar alanlarında çalışmıyor üretim yapmıyor bu vaat bunun için önemli zaten

Evet biyoteknoloji alanında çalışmalarımız var çeşitli üretimler yapıyoruz hatta daha ilerisini anlatayım

Çeşitli köylerde biyo atıkları kullanarak biyoetanol tesisleri yapıyoruz
    Ne olduğunu anlamayabilirsiniz açıklayın yurt dışında her çiftçinin artık normal olarak yaptığı bir biyo yakıt bu sayete enerji ihtiyacını Bedava karşılıyor bizde bunlara uğraşıyoruz ..

Oturduğu yerden eleştirip vaatleri görmezden gelen geleceğine ihanet eder
    Tekrar ediyorum bu tarz vizyonu İmamoğlu’ndan beklerdim çok yazıl etti

Bu arada biyoteknoloji eğitimi veren 30 dan fazla üniversite ve yüzlerde eğitimcimiz var

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    10 gb yerine, internet altyapısını güçlendirmek için çalışma yapılmasını vaad olarak beklerdim.

• Sirf Ekrem suriyelileri istanbuldan atacagi icin oy verdim diyenler, simdi oyle bir yetkisi yok diyorlar, oy vermeden once bunu bilmiyorlarda ama simdi bu 15 dakika icindemi ogrendiler ?
    Suriyelileri gonderemeyecegi acikca belli olduktan sonra, sadece bu suriyeli konusudan dolayi oy verenler yine ekreme oy verecekmi merak ediyorum ?

• Ekonun samanyolu tv yorumculuğunu bir tek ben mi izledim

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Şiir okudu adam yahu fethullahın organize ettiği Türkçe olimpiyatlarında

Alıntıları Göster
    ''Şiir okudun yahu adamın olimpiyatlarında'' dese Ekrem İmamoğlu, yarın İBB başkanı olmuştu seçimsiz...
  • ismail beey program sizi aştı risk almamaya calistin ama olmadi. sorular havada kaldi cevaplar yarim kaldi.. sorulari sordun ama akışı devamli degistirdin

• EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

• Cecap veriyorum, Yok yok hiç yok..

• Yeşil alan çok önemli. Bahçeşehir göl parka mahkeme kararına rağmen binaları diktiler.

• Türkiyenin son başbakanlığı yapmış adamın, türkçeyi bilmemesi, akıcı konuşamaması ne kadar utanç verici bişey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Ekonun samanyolu tv yorumculuğunu bir tek ben mi izledim
    samanyolunda benim de goruntum cikmisti. zamaninda goster yapilirken Bursa heykelde beni de cekmisti stv.

sanirim ben de fetocuyum ha ?

sana da blok ... amma bos yaptiniz be :)))
  • Adamlar Çalışmadan Yayılmaya O Kadar Alışmış ki 5 Metre Boş Alan Bulsa Yeşilliği Dayayıp Yeşil Alan Yapıyorlar. Yahu Senin Vatandaşın İnek mi ? Öküz Mü ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FunYouFools kullanıcısına yanıt
    İsmail dedi muhatabınız benim. Birbirleriyle fazla muhattab olmamaları gerekiyor program gereği. İmamoğlu kurala uymaya çalışıyor Binali'nin aksine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kolay yapılabilir ama seçimi bekledik

• derelerın yanına pıknık yapılcakmıs sel vurmasın sonra :S
  • Çok sıkıcı. Kapattım yayını. Böyle yönetilmez. 3 dk 3 dk ayrı ayrı konuşturmak nedir şiir mi okutuyorsun. Böyle olacaksa ayrı ayrı alsaydınız. Birebir tartışılmayacaksa bi manası kalmadı. Zaten 2 günde bir canlı yayına çıkıyorlardı.
    Yıllar sonra yapılan bir program ama İsmail olmamış. Uğur Dündar vazgeçmeseydi keşke. Cüneyt özdemir de olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçta biticek bu yayın baydı artık

Dünya kupası bayanlar maçı izlesek daha iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Ekonun samanyolu tv yorumculuğunu bir tek ben mi izledim
    Herkes izledi ama fanatikler unuttu. Fanatik olmak bunu gerektirir onlar ancak sağa Sola İmamoğlu gif atarlar

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.