Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Demokraside olmasi gereken sey icin insanlar heyecanlaniyor. Demekki siyasette baya ileri gitmisiz halk olarak. Herkese tesekkurler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım nasıl olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 16 Aralık 2020; 23:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Bunu cidden ve üzülerek söylüyorum ki muhalefet seçmenin bir kısmı ciddi anlamda paronayak diye tabir edebileceğimiz durumda, inanın bu tespiti aşağılamak için söylemiyorum durum bu
    Bırakın da olalım. Lozan’da aslında kaybettik lafını ortaya atıp millet uyutulurken, Ege’deki adalar Yunan’a bırakıldı...

Resmi olarak İzmir’e bağlı olan adaya ülkemizin başbakanı, pasaportla girdi.

15 Temmuz’da saldırı yapan hainlerin saklandığı Türk adası’na yakalanmaları için asker gönderemedik. Aramaları Yunan komandoları yaptı.

Ya kardeş daha neler neler... Milleti böyle şeylerle uyuturlarken, resmi gazetede ne kanunlar yayımlandı...

Biz paronayak olmayalım da kim olsun?

• https://youtu.be/9FJHDkx1Gv8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oldukça önemli bir program... Hem bizler hem de adaylar için anlamlı bir program olması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Bırakın da olalım. Lozan’da aslında kaybettik lafını ortaya atıp millet uyutulurken, Ege’deki adalar Yunan’a bırakıldı...

Resmi olarak İzmir’e bağlı olan adaya ülkemizin başbakanı, pasaportla girdi.

15 Temmuz’da saldırı yapan hainlerin saklandığı Türk adası’na yakalanmaları için asker gönderemedik. Aramaları Yunan komandoları yaptı.

Ya kardeş daha neler neler... Milleti böyle şeylerle uyuturlarken, resmi gazetede ne kanunlar yayımlandı...

Biz paronayak olmayalım da kim olsun?

Alıntıları Göster
    15 temmuz'un mecliste araştırılmasını kim reddetmişti hatırlatırmısın bana? neden reddedildi diye bir düşünseniz ''herşeyçokgüzelolacak'' aslında...

• Tabiki objektif haberin tek adresi A haberden takip edeceğiz.
  • Anketlerde gerideler tabii proğrama çıkalım.Belki bir üçkağıt yaparız.Yarında yandaşlarda binali yıldırımı ezdiler diye ağlatlar.Beter olursunuz işallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En objektif yayını Tele 1'den izleyebilirsiniz : https://tele1.com.tr/canli-yayin/
  • Keşke Memet Bahçeli de katılsaydı be

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

.
    Izlemek ve dinlemek isteyen dinler. Kumandada bir tusa bakiyor. Kanal degisimi yapsan illa ki karsina gelir.

• Cüneyt özdemir canlı yayın açsa keşke.

• cehabeliler "g" ile "ğ" yi bilmeyen bir adamdan korkuyormuş bu da artı puan olarak binali'ye yarıyor

• Hatırlatayım da nedenini anlamadım?

“İYİ Parti Grubu'nun 15 Temmuz Darbe girişiminin siyasi ayağı araştırılsın önergesi, AKP milletvekillerinin oylarıyla reddedildi.“

• Her şey çok güzel olacak.
  • Çok şey beklemiyorum.

Binali bey doğru olarak "Sevgili Öğrenciler" yazabilirse oyum ona.
  • Şöyle yerimizi alalım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.