Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Genelde oturum beklediğim gibi gidiyor. Tek yanıldığım İsmail bu kadar ezilmez diyordum adam bildiğin yok oldu. Keşke Uğur Dündar yönetseymiş ya da Portakal.
  • Şu programı izleyip oyunu kimse değiştirmez. Bomboş tartışma dönüyor şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğur dundar olaydı. Kemalist çıkışlarla ikisini de konuşturmaz kendi konuşurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    rip in pieces
  • 3 dk sınırlamasını kim koydu arkadaş, 10 dk verin adam akıllı anlatsınlar hiç beğenmedim konsepti.
  • Gemiciklerinin sayısını bilir
  • Bizim okuldaki münazaralarda bile 5 dakika süre veriliyor. 3 dakikada hem karşısındakine cevap verip hemde olan soruyu cevaplamaları çok zor iki taraf için. İlk kısımda iki tarafın da agresif tutumu vardı ancak Binali Bey biraz sinirlenmiş olacak ki 3 kez söz kesti. İsmail Bey münazaranın kurallarını açıklamıştı, üstüne 3 kez daha uyarmış oldu Binali Bey'i. Umarım münazara havasında geçmeye devam eder, tartışmaya dönmesi izleyici için takip etmesi karışık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

İstanbul için yaptı fakat belediyenin veri tabanında bu kadar önemli insanları rahatsız eden ne var bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Adam başkan bakacak tabi ne var ne yok fiye sanki başkan olmadan yapmış gibi algı yapılıyor.

• O programı Rasim Ozan Kütahyalının sunması gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Veri yedekleme. Veriler kaçıyor mu. Ismail küçükkaya neden sormuyor. Veriler zaten orda diye. Eeee kucukayayi hakem yaparsan bu kadar da olacak
    Demek ki adamın içine doğdu seçimin iptal edileceği. Hadi şimdi doğru verilere ulaş seçimden sonra. Bi siz akıllısınız değil mi? Milleti salak zannetmeyin ne olduğunuzu iyi biliyoruz. Seçimi kazanamayacaksınız ama bu sürede verileri manipüle edebilirsiniz. Sorun değil sizi de düzelteceğiz.

• Ak partililer her yerde arzusuna kafasına göre konuşmaya alışmış ne moderatör dinliyor adam ne kural tanıyor her lafa dalıyor.
  • Ekrem İmamoğlu çok gergin ama çok iyi cevaplar veriyor. Binali Yıldırım ise çok isteksiz ve elleri titriyor. İsmail Küçükkaya programı güzel yönetiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek merak ettiğim soru var, mülteci sorunları için ne diyeceklerler.
  • Binali mors oldu. Diyecek lafı yok.

• yayın formatı olmamış ama sarıyor

dh ekşiyi geçmiştir trollük konusunda hayırlı olsun bu kadar fanatik olmayın
  • One tousand ali bey, kendinizle çok çeliştiniz ya. Felsefe çalıştığım zaman bile bu kadar çelişki yaşamadım, ayrıca Ismael bey de iyi yönetemiyor. Ekrem bey resmen tek başına programın yıldızı sabah akşam izlenir yeminle

• Verilerin kopyalanmasından neden bu kadar rahatsızlık duymuşlar onu da sormak lazım. Çekinceniz nedir? İBB başkanı olmuşsa adam o belediye ile ilgili tüm bilgilere sahip olma hakkına sahiptir. Alel acele savcılığa şikayet edilip duruma müdahale edilmesinin sebebi nedir?

• Soru neden kopyaladin?
    Cevap: ben başkanım kopyalarim, belediyenin içinde kalacak

Hadi len oradan

• İmamoğlu tayyibin gençliğini hatırlattı nedense bana

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.