Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ekrem İmamaoğlu “ artık o devir bitti”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NegRaSombRa Daha Az
1 Kayıtlı Üye
71
Cevap
2
Favori
17.717
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ekrem İmamaoğlu “ artık o devir bitti”
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1466 Mesaj
    Ekrem İMAMOĞLU; 70 Yaşında Adam Pazarda Limon Satacak. 20 Yaşında Suriyeli Genç Belediyeden Yardım Alıp, Sahilde Nargile İçecek. Yok Öyle Artık O Devir Bitti Dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Onbaşı
    20 Mesaj
    Yardim kesilse iyice satasirlar millete. Spaghettimonster yardimciniz olsun.
    cidden dediyse helal olsun yaşlı insanlara yardım yapılmalı bakım evi kurulmalı evsizlere en azindan kalacak bir yer sağlanmis olur istanbula gelen para cok büyük ama yapılan odemeler dusurubelir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hadi İmamoğlu, mültecilere yardımı kes bu konuda sonuna kadar ARKANDA DURACAĞIZ. Kendisini pek sevmeyen bir muhalifim ama bunu yaparsa sonuna kadar arkasındayım.

Aynı şeyi diğer CHP-İYİ belediyelerinden de bekliyorum. Antalya'dayım Muhittin Böceğe oy verdik adam uyuyor.

Kaldırsana mülteci yardımını sana mültecilere yardım et diye mi oy verdim ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 10 Temmuz 2019; 13:20:1 >

Aynen öyle Tanju Özcan koltuğa oturur oturmaz ilk icraatı bunlara yardımı kesmek oldu ama diğerlerinden bir hareket göremiyoruz daha

|
    |
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://twitter.com/irhaf57/status/1148656434776875008

Bu yaşlı vatandaşlarımız kaldırım kenarlarında, pazarda alın teriyle helal lokmasının peşinde beklerken, askerimin suriyeden şehit haberi gelirken, mülteci diye geçinen genç ve sağlıklı suriyelilerin, çimlere yayılıp etrafı keserek nargile sefalarını gördükçe içimde öfke kabarıyordu..
    Başkana bu konuda sonuna kadar katılıyorum. Bu fikri desteklemeyenin ya zihni bozuktur yada genetiği...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 10 Temmuz 2019; 13:30:25 >

• Yarbay
    2086 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Reyiz ne dedi: kimse kusura bakmasın yedirmeye içirmeye devam edeceğiz. Hükümet politikası bu maalesef ki. İbb keser hükümet iki katına çıkartır sorun çözülür.
    Evet malesef valilik devreye giriyor. Sevmeyenler bile bunu yaparsa imamoglunu destekleyecegini soyluyor ama destegini cekmeyen hukumete destege devam nasil bir kafaysa artik

Orijinalden alıntı: Namaste.

Evet malesef valilik devreye giriyor. Sevmeyenler bile bunu yaparsa imamoglunu destekleyecegini soyluyor ama destegini cekmeyen hukumete destege devam nasil bir kafaysa artik

Alıntıları Göster
    Adamlar Türk düşmanı kardeşim, 17 yıldır anlayamadın mı kafayı... Adam ben Türk değilim Gürcü'yüm diye bas bas bağırdı ya yıllar önce. Hatta o zaman okyanus ötesinden torpilli futbolcu vekilimiz vardı, onunla beraber söylemişlerdi. İnsanlar çabuk unuttu o günleri...
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Müslümanlık budur işte, Türkü kafir görüyorsan öldürmek ve tecavüz etmek cihat sayılır.

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Bedava su ve süt verecekti. Bu konu hakkında bir şey dedi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 11 Temmuz 2019; 16:41:21 >
    quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Müslümanlık budur işte, Türkü kafir görüyorsan öldürmek ve tecavüz etmek cihat sayılır.
    İslama göre cariye ile ilişki için rıza aranmaz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Bedava su ve süt verecekti. Bu konu hakkında bir şey dedi mi?
    tem çamlıca ve mahmutbey gişelerini şeher dışına taşıyacaktı
    |
    |
    Dilimizin ucuna asilan tum keskelere inat burdayiz iste...Hayat gg diyene kadar gl hf...Life is a game without save and load.
    Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2, Nvidia Geforce GTX 1080, Kingston HyperX 8x8=64 GB RAM DDR3 1866 MHZ, Logitech G910, Logitech G700s, Logitech G230 G930, Logitech Z506 5.1 Sound System, MSI Optix AG32C
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Daha iyiye daha güzele

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Suriye' lilere yardımı keseceksin anladık bu bir başarı değil. Bir anlayın be CHP zihniyeti bir şeyi yapmamak, engellemek, yıkmak başarı değil.

KESTİĞİN YARDIMI NE YAPACAKSIN 70 YAŞINDAKİ ÇALIŞANLARA MI VERECEKSİN? ONU NİYE SÖYLEMİYORSUN?

Niye kestiğim yardımı 70 yaşındaki çalışanlara vereceğim demiyorsun?

Niye söyleyeyim. Çok beğendiğin bir çizgi var hani Selahattin Demirtaş çizgisi. Hani vakıflara para gidiyor diye eleştirmiştin de sonra bir anda yusuf yusuf yapıp ''İYİ VAKIFLAR'' diye uydurma bir kavram oluşturmuştun. İki cümleyi birleştirince anladığım şu.

'’Suriyelilerden kesilen para Selahattin Demirtaş çizgisindeki ''İYİ VAKIFLAR'' a gidecek.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanRYZ -- 12 Temmuz 2019; 16:28:28 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.