Şimdi Ara

Ekrem Beye helal olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
4.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul’un sorunlarını çözmek adına adımlar atıyor. Bakıyorum son gelişmelerden sonra taksiciler ağlıyorlar. Bu Ekrem Beyin işini yaptığının en önemli göstergelerinden biridir. Başka bir icraatı metrobüs sayılarını arttırmak, bu da çok önemli. Şimdi de sanırım metronun çalışma saatini arttıracakmış. İstanbul gibi bir dünya şehrinde 12’den sonra metro yok. Kabul edilemez bir şey.

İstanbul’da oy ulaşımdan geçer ve Ekrem Bey de açıkça görülüyor ki bunun farkında. Bu tip sorunları çözerse İstanbullunun kalbini ve oyunu kazanır. İstanbul demek Türkiye demek. Umarım bozmadan daha da iyiye giderek devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Burda 3, 5 kişi(hep aynı kişiler) Ekrem güzellemesi yapa dursun, sosyal medyada herkes neyin ne olduğunu kimin ne olduğunu çok iyi biliyor merak etmeyin:)

İstanbul da sel vb afetlerde nerelerde olduğunu da çok iyi biliyoruz! hala Ekrem güzellemesi yapıyorlar:D

Her gün yolda kalan, yanan araçlar, kazalar!!

DarkWeb Habertwitter
    “Alibeyköy'de tramvay ile belediye otobüsü çarpıştı. Kazada 4'ü ağır 19 kişi yaralandı.”
    https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1599669819473022976?t=UYD2jAI1GQ2XCTP9gXX75A&s=19

Şu hale bakın! Bu otobüslerin bakım ihalesini de mercedes'i eleyip hangi yandaş şirkete peşkeş çektiğini de biliyorsunuzdur heralde :! yahu mercedes'i eledi var mı bunun daha ötesi...

Yazık oldu İstanbula, vallahi çok yazık oldu.

Chpli ler bile anladı bunun boş teneke olduğunu, aklının başka yerlerde olduğunu ama forumdaki şu 3-5 kişi ya anlamadı! yada saf ayağına yatıp kendilerini öyle gösteriyolar:))

• Metro en az 3 e kadar açık olmalı. Taksiciler de istediği kadar ağlasın. Seçim sonrası o iş hallolacak inşallah.

• Yav şu taksiciler başkanını gördüm bıyıklarını bi gördüm adamın aha dedim sana dolandırıcı vallahi adamın tipi sahtekar dolandırıcı tipi. Tam çakala benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksiciler Ekrem Başkandan şikayet ediyorsa , anlayınız ki Ekrem Başkan doğru yoldadır.Ekrem Beye helal olsun 

• Plakaların tümü satın alınmadan bu sorun bitmez.

17.000x150.000$= 2.5 Milyar Dolar lazım.

Yeni yönetim parasını ödeyip alır hepsini. Uber felanda açılır.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

taksi plakaları kamulaştırılmalı diyorsunuz yani?

• şöyle ilginç bir olayda var

imamoglu ve mansur yavaş bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama hükümet arka planda engel oluyor

şimdi imamoglu aylardır taksicilerle çebelleşiyor.... yani bgücü yetmiyor .....taksiciler arka planda hükümet destekli birilerinden yardım alıyor, iktidar kendi partisi olsaydı imamoglu şimdiye taksicileri hizaya sokmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 5 Aralık 2022; 1:36:1 >
  • Şu taksicilerin arkasında akepe olmasa çok güzel hizaya sokacak da her konuda vatandaşın karşısında olan akepenin eli çok güçlü.

• Bu taksi plakalarının bir sahiplerini öğrenelim bakalım. Kusura bakmayın ama bu ülkede sıradan birkaç kişinin sahibi olduğu taksilerin böyle kuvvetli lobisi olamaz.

Acaba hangi sanatçı, siyasi, parti adamı, büyük para sahibi kişilerin plakası var merak ediyorum. Senin benim gibi 10 bin kişide plaka olsa devlet bizi takmaz bile.

• FesliKötülük İmamoğlu senin gibi provakatör tipleri yakalarsa belediyeden şutluyor. Çalışmıyor deme...Ekrem Beye helal olsun 

Taksi plakalarını zamanında 3 kuruşa dağıttılar şimdi neden fahiş fiyat verilsin. Paranın zaman değeri hesaplanarak gerçekçi bir rakamla plakalar ellerinden alınmalı.

• Peki neden parayla alınmalı? Sürersin piyasaya 10000 taksi plakası, değeri ona göre fiyatlanır.

neden bu kan emicilere para verilecek ben asla ama asla anlamıyorum yahu.

o değil satmaları bile engellenmeli. Yeni plaka basılacağı herkesçe bilinirse kimse almaz oturup ağlarlar. Bir de nereden buldun yasası geri getirilip böylelerinin vergisiz kazancı devlete tekrar kazandırılmalı.

10bin taksi daha eklensin bak omplakalar kaca dusuyo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burda 3, 5 kişi(hep aynı kişiler) Ekrem güzellemesi yapa dursun, sosyal medyada herkes neyin ne olduğunu kimin ne olduğunu çok iyi biliyor merak etmeyin:)

İstanbul da sel vb afetlerde nerelerde olduğunu da çok iyi biliyoruz! hala Ekrem güzellemesi yapıyorlar:D

Her gün yolda kalan, yanan araçlar, kazalar!!

Ekrem Beye helal olsun
    Ekrem Beye helal olsunDarkWeb Habertwitter
    “Alibeyköy'de tramvay ile belediye otobüsü çarpıştı. Kazada 4'ü ağır 19 kişi yaralandı.”
    https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1599669819473022976?t=UYD2jAI1GQ2XCTP9gXX75A&s=19

Şu hale bakın! Bu otobüslerin bakım ihalesini de mercedes'i eleyip hangi yandaş şirkete peşkeş çektiğini de biliyorsunuzdur heralde :! yahu mercedes'i eledi var mı bunun daha ötesi...

Yazık oldu İstanbula, vallahi çok yazık oldu.

Chpli ler bile anladı bunun boş teneke olduğunu, aklının başka yerlerde olduğunu ama forumdaki şu 3-5 kişi ya anlamadı! yada saf ayağına yatıp kendilerini öyle gösteriyolar:))

• İstanbul'un ulaşım sorunu çözüldümü ? Siz ne yiyonuz, ne içiyonuz, benmi başka bir yerde oturuyorum. Şahsi arabamla çıksam ayrı dert, taksiyle çıksam ayrı dert. Daha bugün 1,5-2 km yolu 1 saatte gittim. Düzelecek gibide değil. Her zaman aynı.

Maaşlar yattı herhalde.

• Bakıyorum da herkes herkesi paralı trollükle suçluyor. Bu tarafı eleştiriyorsun Aktroll oluyorsun. O tarafı eleştiriyorsun CHP'nin trollü oluyorsun. Kafayı yemişsiniz siz.

Benim profilim, geçmiş konularım, siyasi görüşüm her şeyim meydanda. Yallah başka yerde provakasyon yapın.

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    Ekrem Beye helal olsun

evet, yıllar önceki hızlı tren kazası için "takdir-i ilahi, Allah'ın işi" diyenleri de biliyor herkes, siz de merak etmeyin... Ekrem Beye helal olsun 

o zaman da forumlarda böyle paylaşımda bulunup olayı gözler önüne sermiş miydiniz acaba, meraktan soruyorum...

• senin gözler yanlış yere odaklanmış. hem muhalefet hem de iktidar açısından bu engelleme olayına bakarsak eğer, her iki tarafta en fazla zararı birbirlerine vermiyor. tam tersine, kendilerine daha çok zarar veriyorlar. yani bir engel aramak gerekiyor ise aynı hani diyoruz ya "dıj gücler" Ekrem Beye helal olsun  bu hesap sorunu herkes kendi sınırları içerisinde aramalı.

vizyon toplantısında önemli bir olay var. herkes uyuyor. kk, ei'nun bırak elini sıkmayı, yüzüne bakmadı. ei chp'de artık istenmeyen biri olmuş gibi desek yeridir. kendi partisinden birine böyle muamele yapan biri, bu milletin vatandaşına sizce neler yapar? ayrıca bu ibb'nin kazaları da uzun süredir çok dikkat çekiyor. bu konu da normal değil. metrobüs ve tramvaylara binmeye karar verirken korksak yeridir. bu da bir yıpratma politikası gibi duruyor. bu kazalar da bence normal değil. hem de hiç değil.

• 2K23 kullanıcısına yanıt

Bu kazanın Ekrem Başkan la ne alakası var.

Bu işin fıtratında var kaza olması.

isyankar olma.Kadere karşı durma çarpılırsın.

Allahın dediği olur.Hemen tövbe et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 5 Aralık 2022; 16:43:56 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.