Şimdi Ara

Ekranlı ve kablosu bile RGB kasa kurdum 'Gamepower Warcry incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videoda Gamepower Warcry kasayı inceliyoruz. Tasarımı ve malzeme kalitesini değerlendiriyor, ARGB fanlarını ve yeteneklerini gösteriyor, içine güçlü bir sistem kurup termal başarımını sınıyoruz.

Gamepower Warcry'ın güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın; Gamepower Warcry

• yüzlerce üyenin aklındaki > şrfsizim benim aklıma gelmişti.. 

bi kaç yıl evvel psu kablo meselesini yazmıştım.. 

anakart ve işlemcinin yüzeyinde veri işleme senkronizasyonuyla oynayacak animasyonlar kaldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 6 Ocak 2021; 22:25:29 >
  • Küçük çocuklar için ışıklı ayakkabılar gibi yetişkinlerin de ilgisini çekip tokatlayacak ürün yapıyorlar cidden pazarlama harikası.

• Nedir bu rgb hastalığı yaw. Tamam bazen ince dokunuşlar güzel oluyorda. Artık kasalar nakliye tırlarına döndü.
  • Ya şu RGB'den nefret eden bi tek ben miyim. Sadelikten yanayım ne bu çin pavyonu gibi

• Tasarım olarak çok beğendiğim bir kasa fakat aynı kullanımda yaklaşık 10 derece daha fazla ısınması düşündürmüyor değil tabi. Gerçi kasanın yapısını göz önüne alınca normal bir durum. Aslında ön camın arasına biraz mesafe koyularak o boşluktan kasanın içine hava girmesi sağlanabilirmiş bence.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    kapatma seçeneği var...
    Hocam emin olun yalnız değilsiniz

• Ne kadar uzak kalmışım kasa toplamaya. Ya arkadaş bizim zamanımızda önden havayı alır arkadan ısınan havayı atardık. E bu nasıl yapıyor peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: th9

kapatma seçeneği var...

kapatacağım şeye niye ekstra para vereyim? şirketler rgb yapınca 2 katı fiyat biçiyorlar bitsin şu ergence rgb görmemişliği

iki kat fiyat biçme olayını ilk kez sende duydum,rgb yaygınlaştığı için fiyat farkıda azaldı.insanlar rgb kullanmayı seviyor neden bitsin?
  • Termal açıdan başarılı değilmiş bazı kasalara göre, e bu zaten belli. Ön panel olmadığı için oradan hava girişi yok. Alttan giren havayı zaten ekran kartı kapladığı için anakarta kadar ulaşamıyor, ekran kartının da direkt döküm bloğuna üfleyemediği için bir manası kalmıyor. Ben işin zevkindeyim, bu kasaya dikey ekran kartı aparatı da alırım diyen kişiler için hava hoş zaten, mesajım onları alakadar etmiyor. Benim özellikle uyarmak istediğim konu fanlar. Gamepower vb. aynı ya da benzer tasarımla Çinden marka bastırıp getirilen şu fanlar aşırı başarısız. Üfleme kapasitesi çok yetersiz olduğu gibi ilk başlarda neyse en azından sessiz dediğiniz durum aylar sonra, belki de en fazla bir yıl sonra traktöre dönüşüp verdiğiniz paraya lanet ettiriyor. RGB işi çıktı çıkalı gerek kasalarda, gerek perakende ürün olarak belli marka/modeller dışında ki fanların alayı 3. hatta 5. kaliteye düştü bunu bilin ve fan için ayrı yatırım yapın.

Fan işinde olay basit.

1) Üfleme kapasitesi (CFM) +50 seçin

2) Dönüş devri RPM ne kadar düşük o kadar az ses demek.

Yani örnek verecek olursak 1000/1200 RPM +60CFM veren bir fan soğutma ve sessizlik açısından efsane olabilecek durumdadır. 1800cfm yazıp 60/70/80 olanlarda sessizlik elde etmek için rpm düşürmeye çalıştığınız an üfleme kapasitesinden ciddi feragat etmek zorunda kalabilirsiniz. Son olarak hem sessizlik, hem iyi soğutma, hem argb isterim, kontrolcü olsun, kumanda olsun derseniz zaten fiyatlar arşa çıkıyor bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: th9

iki kat fiyat biçme olayını ilk kez sende duydum,rgb yaygınlaştığı için fiyat farkıda azaldı.insanlar rgb kullanmayı seviyor neden bitsin?

Bana ergence geliyor rgb

• th9 T kullanıcısına yanıt
    evet ısıkları tamamen kapatabiliyorsunuz.

• Paranızı gereksiz yere nereye harcarsınız ? haberiyle tekrar birlikteyiz :))

• sebze soğutur mu  

• Işınla bizi Scott, yalnız RGB'li olsun. Bu rgb işini çıkarının yedi sülalesini eşekler kovalasın.

• o kadar parayı Corsair QL120 fanlara boşa vermişim. onlara verdiğim para ile iki tane bu kasadan alınabiliyor :) yazık oldu.

• Keşke kasa incelemelerinde radyatör kapasitesi de anlatılsa, üst tarafa 60mm kalınlığında radyatör takabilir miyiz ya da alt taraf ve yan tarafa aynı anda radyatör takabilir miyiz gibi...

• bence alınmaz tenekeden kasa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.