Şimdi Ara

Ekranı Kırık 6S 64 Ne Kadar Eder ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekranı kırık,çalışır durumda,pasaport kayıtlı garantisi 10 gün önce bitti. Satacağım ya da takaslayacağım ancak kırık ürünlerde fiyatlar fazla farklı seviyelerde sanırım.Herkes tutturabildiğine Kasasında 1mm çapında bir daire şeklinde ezik var başka da bir şey yok

Ekranı Kırık 6S 64 Ne Kadar Eder ?

• Kırılmaz camı çıkar bi hocam belki kırılmaz cam kırılmıştır. Bence apple store da tamir ücreti neyse onu düşüp satmak mantıklı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasaport kayıtlı ve garantisi bitmiş üstüne bir de camı kırık. 1500'den fazla etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kılıfla mı kırıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Pasaport kayıtlı ve garantisi bitmiş üstüne bir de camı kırık. 1500'den fazla etmez.

1.500'e satarsanız , alan kişiye Iskender vb birsey ismarlayın .

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt

Ben zaten olabilecek en iyi senaryoyu söyledim. Bana kalsa vereceğim para 800'den yukarı olmaz.

• quote:

Ben zaten olabilecek en iyi senaryoyu söyledim. Bana kalsa vereceğim para 800'den yukarı olmaz.

Hocam , umut ve hayal kırıklığı yaşatmayalım forum üyesi hocamıza. Temennim benim de o fiyatlara satılması olurdu ancak ki iyimserlikten öteye geçemeyiz .

1.000 TL'ye kadar pazarlık yapanlara yeşil ışık yakın gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Hocam , umut ve hayal kırıklığı yaşatmayalım forum üyesi hocamıza. Temennim benim de o fiyatlara satılması olurdu ancak ki iyimserlikten öteye geçemeyiz .

1.000 TL'ye kadar pazarlık yapanlara yeşil ışık yakın gitsin

1.000 tl'mi ? üstelik 64gb Bu forum harbi ölücü kaynıyor, bir ekran 2bin lira sanki anasını satayım

• Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınıza. 2 bin lira civarına gidiyor sanırım 6Sler. Ben de 1400 civarı düşünüyorum. 800-1000 lira diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum

• 1500 den aşa verme anakartı zaten 1200 eder sadece kemiksiz :)) 1000 TL ye satacaksan PM at :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 14 Nisan 2017; 23:45:26 >
  • 1500 eder. Apple zaten 600 e değiştiriyor ekranı.

• 1500 verim

• kırılmış iPhone 6s 64 telefonumun ekranını Başarı aracılığıyla Appledan 570 tl ücretle değiştirdim , AppleStore'a kendiniz götürürseniz de 530 sanırım , bilginiz olsun.
  • 800-1000 demişler fiyatı öldürüyorlar akıllarınca te allam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boorock -- 19 Nisan 2017; 23:5:18 >
  • Sahibinden.com da 1650 tl yaz 1500-1550 civarına verirsin hocam.Gördüğüm kadarıyla kasasında bir sıkıntı yok.Ekranı orjinaliyle değiştirilir mis gibi kullanılır.
  • O fiyata satmasi cok zorr ekran fiyati 550-600 tl 1500 tl alan kişi 2000 tl üstüne oturur cihaz acilicak ne anlami kaldi temiz sağlam cihazlar fiyati 2100-2200 civarinda.. yurt dişi 2100 32 gb acilmamiş kutu satiliyor..

• Arkadaşlar iphone 6 almayi düşünüyorum. Android kullanicisiyim ama ios işletim sistemi kullanabilirmiyim

Bana yardimci olabilirmisiniz bide lamera kalitesi nasil bana iphone 6 da 8 mp yeter mi ? Android de 13 mp eş değer mi ? Kamera da görüntü. Kalitesi bana bu konuda yardimci olurmusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 21 Nisan 2017; 20:25:55 >
  • Sahibindene 1600 e koy elini öpene 1500 e ver.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.