Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ekrana Görüntü Gelmiyor Bios Logosu Bile Gelmiyor

2
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Ekrana Görüntü Gelmiyor Bios Logosu Bile Gelmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    200 Mesaj
    Bilgisayara format atmak için win 8.1 eufili şekilde usbye yazdırdım usb yi seçtiğim halde win7 den başladı bende bios ayarlarına girdim bir yeri windows 7 ve other olan yeri windows 8 yaptım.Daha sonra ayarları kaydettim.Esc ile çıkış yaptım reset atar atmaz ekran bir daha gelmez oldu.
    Bilgisayar exper ve yan tarafında güvenlik etiketini açmayınız diye bir etiket koymuşlar sanırım garanti için garantisi devam ettiği için bios bilini sökme şansımda yok nasıl halledebiliriz ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

|
    |
    kasayı acmadan yapabileceginiz bir şey yok diye tahmın ediyorum.. güç kablosunu cekip 10 sn ye bekleyip pc kapalıyken pc yı acma tusuna 5sn ye basılı tutun eliniz cekin ve guc kablosunu takın tekrar deneyin. sorun hallolmadıysa aldıgınız yere goturmenizi tavsiye ederim.. kasayı acmanız durumda pc garantisi sıkıntıya düşer.
    |
    |

Kullandığın kurulum medyasında sorun olabilir. Dvd ile deneme şansın var mı ? Ya da windows 7 ile deneme şansın ?

@AppleJacks
    |
    |
    AppleJacks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.