Şimdi Ara

Ekran kartları karaborsa.Miningçiler yine anasını ağlatıyor piyasanın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
8.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan yeni nesil ekran kartları karaborsaya düşmüş durumda Teknobiyotik bile 5000 lik rtx3060ti ye 7700 yazmış şaka gibi fiyatlar bu miningçilik böyle devam ederse 10binden aşağı rtx3060 bile kimse bulamayacak.Konuştuğum miningçilere göre bu kartlar 6 ayda parasını çıkartıyormuş artık seneye temiz ikinci el rtx3000 yada rx6000 hayal.Kartların çoğu mining çıkması olacak.10 bine rtx3080 ler peynir ekmek gibi satılıyor.

• hani amd /nvidia miningciler için özel kartlar üreticekti böylece oyuncular bu durumdan etkileyenmeyecekti.

• Bu rx5700xt fiyatlarına baktım uçmuş.Bilmediğim birşeylermi oldu bu kartlara?

• işi bilen bilmeyen herkes ekran kartı alıyor yeni seriler zaten stok sıkıntısından çok fazla satışta kalmıyordu hemen satılıyordu şimdi yakalayabilen şanslı anında gidiyor, yeni serileri geçtim eski serilerde hem fiyat artmış hem stokta fazla bulunmuyor çoğu yerde rtx 2060 3500'den başlıyor zamanında 3000 tl'den aldığım kart 4400 tl olmuş pc oyunculuğu alarm veriyor açıkcası kolay kolay da düzeleceğini zannetmiyorum.

rtx 2060 Ürünleri Modelleri ve Fiyatları – Vatan Bilgisayar

En uygun Ekran Kartı fiyatları incehesap.com'da

• Son bir kaç ayda 5700xt fiyatları 3500lerden 6-7binlere fırladı. Eth sağolsun miningcilerin yüzü gülüyor.

• 5600xt fiyatlarıda uçmuş. 3100 küsür TL ye vatan kdv kampanyasıyla aldığım strix 5600xt t6g için 5400 TL fiyat gördüm.

• Bu miningçiler yüzünden mlletin yüzüne bkmadığı 2060 lar bile kapış kapış satılıyor, çünkü piyasada kart bırakmıyorlar.

• Gecenki bitcoinden daha kotu durum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 aylık Sapphire rx 5700XT nitro+'ı 5500 TL'ye sattım. Alan eleman pazarlık bile yapmadı. Miningciler deli gibi kart topluyor. Kartı sattıktan 1saat sonra 6000 TL vereyim diye başka bir mesaj geldi.

Bu fiyata satmak istemezdim ama piyasanın içine eden zaten miningciler. Her kartın fiyatı en az %20 armış durumda.

• https://forum.donanimhaber.com/amd-radeon-rx-6000-serisi-ana-konu--145504513-359

çok değil bir kaç gün önce yazdık. Üşenmesem ülkeye giren bütün kartları getirenler ile anlaşarak toplardım bana dua edin aşırı üşengeç bir adamım Ekran kartları karaborsa.Miningçiler yine anasını ağlatıyor piyasanın. 

• Ekran kartları karaborsa.Miningçiler yine anasını ağlatıyor piyasanın.
    Bu grafiğe stok mu dayanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2019daDHyekatilmak -- 10 Ocak 2021; 0:37:47 >
  • Ne miningi sizde iyice saçmaladınız..Ülkede firmalar zam üstüne zam yapıyor. Ne alakası var uyduruk miningle felan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 10 Ocak 2021; 11:27:33 >
  • 6000 TL 5700 XT için normal midir?

Ekran kartları karaborsa.Miningçiler yine anasını ağlatıyor piyasanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Birde yüksek kur var tabi.Ben bakıyorum rtx3080 ler 10 bine kapış kapış satılıyor.Ya ülkede herkes çok zengin yada bu kartlarla miningçilik yapıp iyi para kaldırıyorlar.Asgari ücretin 4 katı ekran kartı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

6000 TL 5700 XT için normal midir?

5700 xt ye 3000 çok verilez diyordum ray tracing yok birşey yok.Sürücü berbat ısınma sorunu var performansı desen rtx2070 hadi şu doların uçtuğu piyasada hakkı 3500 olsun.

• Normal şartlar altında olması gerken fiyat oydu. Dolar, tedarik sıkıntısı ve bitcoin fiyatının fazla artması piyasayı bu hale getirdi. Kartı sattığım kişi, 5700xt bulursam aynı fiyattan kart alabileceğini söyledi. Her kartın fiyatı olması gerekenden en az 2000 TL fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miningçiler hangi kartları kullanmıyorsa onla idare edeceğiz demekki.

• Ethereum 700$ ken konu açtım 1000$ üstünü görürse piyasada kart bulamazsınız, bulduğunuz kartları da 2 katına almak zorunda kalırsınız diye Ekran kartları karaborsa.Miningçiler yine anasını ağlatıyor piyasanın. 

• Oyun için PC toplamak gitgide zorlaşıyor. Mining ya da oyuncular, ikisinden birinin ekran kartı piyasasından çektirilmesi lazım, oyunları stream ederek oynamak yaygınlaşırsa, oyuncular çekilir gibi.
  • Şaka mı bu ya ? PS5 alacaktım stok olmadığı için vazgeçtim 3060Ti alacağım bunda da stok yok. Bu salak firmalar stok sorununu öngöremiyor mu ? Adam akıllı üretmeden tanıtım yapıp piyasaya sürüyorlar alacak ürün bulunamıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.