Şimdi Ara

Ekran Kartını Algılarken Otomatik Onarıma Düşürme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var 2 yıldır bir laptop kullanıcısıyım ilk defa böyle bir soruna düşürdü.Steamdan felan oyunlar oynuyorum.Sonra bir ertesi gün pcyi açtım memu üzerinden pcden clash of clans oynarken dondu ve çizikli çizikli mavi ekrana attı beni.Sonra pc açılırken otomatik onarıma attı ve birçok şey denedim ne yaptıysam oradan pcyi açamadım 2 kez sıfırladım bu sefer hiç açılmadı bilgisayar sonra usb ile format attım kurdum ve açabildim.Ardından driverlere felan baktım her şey sağlam mı diye ekran kartı sarı ünlemdeydi sitesinden ekran kartını güncelledim ve güncelledigim gibi bilgisayarım kapandı ve tekrar otomatik onarıma attı ve yine format atmak zorunda kaldım boot ile yine açtıktan sonra güncellemesini yaparken yine siyah ekrana düşürdü ve kapandı ve otomatik onarıma attı.şuan yine formatla açtım fakat ekran kartını aktif edemiyorum eğer edersem pc kapanıyor otomatik onarımda bırakıyor lütfen yardım edin lütfen... gerekli bilgiler isterseniz donanımların isimlerinide atarım şimdiden teşekkürler

• Ekran kartının ömrü dolmuş gibi..

• hadi ya ciddi misin? emin miyiz bu konuda yapabilecegim veya bildiğin bir şey var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.