Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EKRAN KARTINDAN TV'YE BAĞLANTI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> EKRAN KARTINDAN TV'YE BAĞLANTI.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2233 Mesaj
    Ati 8500 ekran kartı kullanıyorum. Televizyona bağlantı yapmak istiyorum. Yalnız tv.nin arkasında yalnız scart (yanlış yazmadıysam) girişi var. ekran kartıylada tv.ye bağlantı için kablo çıkmıştı kutusundan. Şimdi bağlantıyı nereden yapıyoruz. Bu scart denen yerden mi yoksa anten girişinden mi. bağladıktan sonra başka ayar yapmamız gerekiyor mu.

bu konuda hiç bilgim yok. Ati kullanıp tv,ye bağlantı gerçekleştiren veya bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    bir scart fişi veya aparatı edinirsen görüntü aktarabilirsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    Efet scart girişine takılan kibrit kutusu kadar bi aparat var onu al sonra onun üzerinde 3 tane giriş var 2si ses için kaln 1 taneside ekran kartından çıkan o kablonun takıldığı yer.
    |
    |
  • Çavuş
    94 Mesaj
    arkadaşların söylediklerine +1, bu aleti eğer kamerası olan arkadaşların varsa onlardan alabilirsin ödünç sanırım, sony trv57ler de bile olduğuna göre:)..normalde kameradan bağlantı için direk tv'de bulunan ses+görüntü girişleri kullanılabilir ama her ihtimale karşı bu dönüştürü alet de bulunur scart hastaları için:)..eğer farklı birşeyden bahsediyorsan düzeltin lütfen..
    |
    |
  • Yarbay
    13597 Mesaj
    O kartta bildiğim kadarıyla scart için çıkış yok. S video çıkışı var zannederim. Sana birde S videodan scarta dönüştüren aparattan lazım kardeş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    veya direk composite ve s video ları scart a bağlamaya yarayan kablolar var biraz pahalıdırlar ama arada bir kaç bağlantı olacağına tek sefer daha iyi olur bence kadı köyde cd ciler pasajında ortalarda bir yerde bir kablocu var oraya gidersen oldukça kaliteli kablolar bulaiblirsin (eh tabi istanbulda isen :] )
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.