Şimdi Ara

Ekran kartimi sorunlu psu mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki çizgi elektronike parça vermiş biri bana rehber olabilir mi
  • Ben daha önce çizgi elektroniğe asus 8800gs gönderdim. Garantisi devam ediyordu. Ancak yaptığım şeyi bir insan yapamazdı.
    Kartın üzerinde lehim ile oynadım bayağı. Sonra 1-2 tane kompanent düştü. Yerine takamadım. Kartı kasten bozdum yani. Ama yinede ücret almadan eksik kompanentleri tamamlayarak geri gönderdiler. Tekrar onlara teşekkür ediyorum.
  • benim sorun için ne kdr isterler bide sadece sorununuda öğrenebilirmiyim
  • Arıza testi yapılmasını isteyebilirsin. Ayrıntılı bilgi için arayıp sorman gerek.
  • yardımın için teşekkür ederim kardeşim
  • Sende saol. Durumda beni haberdar et. Bir pm uzaklıktayım.
  • tm yarın arıcam benim endisem yaş biraz küçükte onun için :)
  • yaşını sormazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem000

kartın ilk sahibi ben deilim anlayın yani :) bide ekran kartları 90 derecede çalışıyor 74 derece normal deil mi

bence 74 fazla 90 a kadar çıkabilir ama çıkmaması daha iyidir :D demek istediğim o benim ekran kartım yük altında 70 ı görmedi henüz hiç bir ekran kartım görmedi 50 civarında geziyo yük yokken 40 lara düşüyor ha tabi ortamda önemli kasa bu konuda çok etkili kasayı değiştirdiğimden beri hiç bir sıkıntım yok kasalarda full tower tercih edin sıcaklıklarda hatırı sayılır düşüş oluyor
  • sorun devam ediyor? yardim edin ekran kartimi psu mu kartsa yeni alcam psu ise psu alcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_KeReMM -- 27 Temmuz 2011; 0:37:35 >
  • o ayarda başka bi ekran kartı tak dene birde o ekran kartının macununu yenile fanı yağla birde öyle dene sıcaklığı düşür hala yine aysı sorunlar varsa psu dene sorun düzelirse sıcaklıktandır tahminim sıcaklıktan malum havalarda iyice ısındı sıcaklık sorunları çok çıkmaya başladı

zaten sen ekran kartı alırsan yeni alırsın tahminimce daha iyi model alırsın onların power gereksinimleri daha fazla mecbur psu alacan :Dne olduğu belirsiz 380w powerla olmaz o iş 80 plus bi psu al birde aktif pfc olsun 600w ın üstünde alırsan rahat edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FOXXTR -- 28 Temmuz 2011; 1:25:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.