Şimdi Ara

Ekran kartımı değiştirmeli miyim? (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hata sonucu iade alınan kartıma karşılık sıfır asus dual rtx 2070 o8g evo v2 model ekran kartı verilecek. Bu kartı kutusunu bile açmadan üzerine para verecek şekilde 2070 super ile veya birebir takas şeklinde sapphire rx5700xt nitro+ se ile değiştirmek geçti aklımdan ama karar veremedim.
    Aklımda iki soru işareti var birincisi super için üzerine para vermek ne kadar mantıklı, verilirse ne kadar olmalı? İkincisi ise 5700xt ile değiştirip amdye geçmek iyi mi olur kötü mü?
    Genellikle csgo, pubg, rocket league, cod vb. fps oyunları, nadiren hikaye oyunları oynuyorum.
    Size danışıp fikirlerinizi almak istedim. Fikrinizi ve nedenini belirtirseniz, başka bir tavsiyeniz varsa yazabilirseniz çok memnun olurum.

• gayet yeterli bir kart 2070 aslında değişiklik sebebiniz nedir?
  • dokuzkuyruklu-_- kullanıcısına yanıt
    Uzun süre değiştirmem. Bu nedenle hazır sıfır geliyorken daha iyisini alabilir miyim düşüncesinden öte bir nedenim yok hocam. Yoksa önceki kartım bunun v1 olanı idi ve bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionsfire

Uzun süre değiştirmem. Bu nedenle hazır sıfır geliyorken daha iyisini alabilir miyim düşüncesinden öte bir nedenim yok hocam. Yoksa önceki kartım bunun v1 olanı idi ve bir sıkıntı yaşamadım.
    2k da en az 2 sene daha idare eder ekstra masrafa gerek yok bence ama para sizin illa harcayacağım diyorsanız bişey diyemem yoksa aralarında uçuk farklar yok oyunlarda
  • Sakın amd ekran kartı alma nvidia da ki stabiliteyi mumla ararsın
  • Bende 2070 Super var sendeki kartla arasındaki performans farkı %10 anca var ki 2080'in ensesinde bu kart. Onun için 2080 Super ya da Ti serisine geçmezsen büyük bir performans farkı hissedemezsin. Bana kalırsa o paralar hayatta verilmez. Onun için kartını kullan derim, fazlasıyla idare edecek bir kart. Ben de 2k'da hikayeli oyunlar oynuyorum fişek gibi maşallah kartlar. Amd geçmeni önermiyorum 3 5 kuruş uğruna bir ton sorunla boğuşma ihtimalin var.
  • Bir de doğru düzgün hikaye oyunu oynamıyormuşsun, 2080 Ti dahi alsan senin oynadığın oyunlarda bir anlam ifade etmeyecek. 2070 o oyunları daha senelerce sıkıntısız ultra ayarda oynatır.
  • bluelife27 kullanıcısına yanıt
    Açıklayıcı yorum için teşekkür ederim, ben de bunu öğrenmek istiyordum.
  • Amd konusundaki çekincem tamamen buydu, amd işi yatar o zaman, teşekkürler.
  • Ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.