Şimdi Ara

Ekran kartımı değiştirdim bilgisayarım açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski ekran kartım Asus gtx 670 di. Geçen hafta sapphire rx590 aldım ve pc ye taktım driverlarını yükledim. Pc açılmadı sistem geri yüklemeyle geriye dönüp driverlarını yüklemediğim tarihe yani pc açıldı tekrar yükleyip denedim yine aynı sorun oldu. Başlangıç onarma falan hiç biri işe yaramıyor. Sonra format attırdım güncellemeleri yaptım 3 gündür sorun yoktu fakat. Dün akşam bilgisayarı kullanırken reset atma gereği duydum açılıyor ekrana Windows 10 simgesi geliyor fakat altında yuvarlak dönerken donup kalıyor sonra pc kendini komple kapatıyor ekran kartını söktüm on board tan açtım çok ağır hareket ediyordu dona dona ve siyah ekrana düştü kapattım ne sıfırlama ne başka birşey hiç birşey yapmıyor başlangıç onarma da yapmıyor şimdi direk 'kişisel bilgisiyarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılacak crıtıcal process dıed' yazıyor. Ne yapmam lazım ekran kartı aldığıma pişman oldum. Lütfen yardımcı olun.

Windows 10 orjinal crack değil dijital lisans
    Anakart: Asrock z77 extreme 3
    İşlemci: i7 3770
    Ekran kartı: sapphire rx590
    Ram: 2x4 corsair
    ADATA ssd 240 GB 1 tb hdd Ekran kartımı değiştirdim bilgisayarım açılmıyor Ekran kartımı değiştirdim bilgisayarım açılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Up

• Up

• Ssd den yapar mı bu problemi?

• UP

• Sürücüleri nereden indirdiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.