Şimdi Ara

Ekran Kartımı aldım teşekkürler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerek pm atanlar gerekse mail yoluyla cevap veren arkadaşların yönlendirmeleriyle bugün ekran kartımı aldım. HIS EXCALIBUR 9600XT 256 Mb. 128 Bit. Kadıköy'deki en büyük mağzadan 10 taksit 115$ ödedim.Bana bu konuda destek olan tüm arkadaşlara sonsuz sevgilerimi sunarım. Teşekkürler....

• daha önce yazılanları bilmiyorum.kartın hatıelı olsun ama bence bu saaten sonra o kart alınmaz,hele o fiyata.60$ lık 9550 ler bile oc ile o karta ulaşıyor.
  • arkadaşta da var çok iyi bir kart... hayırlı olsun...
  • alala sana yanlış destek vermişler hocam ya.
    60 dolarlık msi 9550 de aynı işi görüyordu.
    almışken 6600 felan alsaydın bari. neyse olan olmuş. hadi iyi oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaiNStreaM

alala sana yanlış destek vermişler hocam ya.
    60 dolarlık msi 9550 de aynı işi görüyordu.
    almışken 6600 felan alsaydın bari. neyse olan olmuş. hadi iyi oyunlar

+1
  • bu saatten sonra ancak tek şey denir...

hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ertie

Sevgili arkadaşlar,
    Gerek pm atanlar gerekse mail yoluyla cevap veren arkadaşların yönlendirmeleriyle bugün ekran kartımı aldım. HIS EXCALIBUR 9600XT 256 Mb. 128 Bit. Kadıköy'deki en büyük mağzadan 10 taksit 115$ ödedim.Bana bu konuda destek olan tüm arkadaşlara sonsuz sevgilerimi sunarım. Teşekkürler....

115$ olmamıs ya walla Orta seviye bir kart ama biirazcık daha sabredip 6600 GT ya da 6800 LE alabilirdin ve oyunları muthis oynardın yada param yok diyorsan 95550 Ger alırdın sonra yanında 512 ram bile alabilirdinn...Neyse Hayrını gor..

• yaw arkadaş almış kartı. teşekkür ediyor. Siz de kalkmış keşke almasaydın, 9550 o/c ile aynı performası gösterir, falan filan.
    Hayırlı olsun arkadaş. Güle güle kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sbasol1981

yaw arkadaş almış kartı. teşekkür ediyor. Siz de kalkmış keşke almasaydın, 9550 o/c ile aynı performası gösterir, falan filan.

ben de aynı şeyi ima etmek istedim ama....

davul zurna da az gelir.
  • hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: sbasol1981

yaw arkadaş almış kartı. teşekkür ediyor. Siz de kalkmış keşke almasaydın, 9550 o/c ile aynı performası gösterir, falan filan.

al bandanda okadar hayırlı olsun güle güle kullan
  • valla kardes hayırlı olsun ama yanlış secim olmuş
    keske biraz daha bekleseydin
    ama olsun yapmışın bikere birdaha aynı hatayı yapmazsın boylece
  • abi kart içine sindiyse ve ben bundan memnunum diyosan.tamamdır.hayırlısı olsun.güle güle kullan.
  • İyi dileklerini sunan herkese teşekkürler, tenkit eden arkadaşlar sizlere hangi ekran kartını alayım ben o/C yapmayacağım o işten anlamam ve de oyun oynamayacağım dediğim zaman nerelerdeydiniz hiç biriniz fikir belirtmediniz, Ben seçtiğim kartları size yazdığımda bana 9600XT ve düz 6600 önerdiniz. 9550 ve 6200 lerin yanına bile yaklaşmamamı söylediniz. 21 Kasım forumlarına bakın . 6600'lerin daha iyi olduklarını bende biliyorum ama param yetmiyor, nasıl alacam hiç olmazsa bu kartı 10 taksit aldım, Bilgilerinize........
  • Hoca boşver hayırlı olsun.Zaten oyun oynamayacağım demişsin.Hiç bir sorun yok o zaman

Zaten her 9550 9600xt hızlarına ulaşamayabilir.

6200'ün ise 6600 olması garanti değil.Yani sen sıralamandaki kartlardan en iyi 2'nciyi almış sayılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 27 Kasım 2005, 21:48:30 >
  • +5
  • Oyun oynamayacaksan güzel. Hayırlı olsun güle güle kullan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX[TUR]

Oyun oynamayacaksan güzel. Hayırlı olsun güle güle kullan...

"oynamak" için pahalı kartlar şart değil sanki...ekmek-köfte meselesi hem...bu arada sen de pek oynamıyorsun galiba,anlarsın halden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 28 Kasım 2005, 0:00:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nowanda

daha önce yazılanları bilmiyorum.kartın hatıelı olsun ama bence bu saaten sonra o kart alınmaz,hele o fiyata.60$ lık 9550 ler bile oc ile o karta ulaşıyor.

+1

Madem aldın hayırlı olsun diyelim.
  • peki arkadaşlar oyun oynamak için ve oc yapılmadan kullanılcaksa hangi kart alınmalı? ( AGP )

6600?
    9600 pro & 9600xt?
    6200?
    9550?

ve 256 MB - 128 MB fark eder mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.