Şimdi Ara

Ekran kartım sizlere mi ömür?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Ekran kartım sizlere mi ömür?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    284 Mesaj
    merhaba arkadaşlar :)

6 sene kadar oldu sanırsam kullanalı son 1-2 senedir sinyalleri vermeye başlamıştı zaten. bu aralar da bayağı arttı problemler.
    şu alttaki resimler sanırım ekran kartımın artık miladını doldurduğunu bağırıyor?
    bu arada modeli x1950 pro
    normal kullanımda sıkıntı yok sadece oyunlarda böyle

ne diyorsunuz siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademoz05 -- 16 Mart 2013; 16:00:19 >

|
    |

• Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Isınma sorunu olabilir.Hemen ekran kartını çöp yapmayın.Evet bayağı eski kart ama yinede sıcaklık değerlerini buraya koyabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    ısındıgı ıcın yapar bırde sokunce ustundekı kondansatorlere bak bakalım şişmiş olan varmı
    |
    |
    -Asus Maxımus VI Formula -İntel İ7 4770K -Asus GTX 770 DirectCU II Oc -Kingstone Hyper X 1600 Mhz 12 GB-Corsair 60 GB SSD -WD Black 1 TB*2 adet HDD-Cooler Master Haf 942 -Enermax 750 80 PSU-Custom sıvı sogutma (xspc rezev.xspc raystorm cpu blok 360 radyator swiftech pump.)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.