Şimdi Ara

EKRAN KARTIM MONİTÖRE GÖRÜNTÜ VERMİYOO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİLGİSAYARIMIN İÇİNİ TEMİZLEDİM TEMİZLEDİKTEN SONRA EKRAN KARTIM MONİTÖRE GÖRÜNTÜ VERMEMEYE BAŞLADI BUNU NASIL DÜZELTE BİLİRİM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ACİL LAZIM

• ekran kartınız temizleme esnasında yerinden oynamış olabilir tamamen sökün ve oturdu yuvaya üfleyin yada elektirik süpürgesiyle temizleyin baglantı kablo uclarında bi tahribat olup olmadını kontrol edin........
  • EKRAN KARTINI KOMPLE SÖKTÜM VE SLOT YUVASINI TEMİZLEDİM AMA YİNE AYNI TAHRİBAT OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLAYACAĞIM
  • ardakşım iyce slota oturtmayı dnee olmazsa üzerindeki elektriği boşalt
    daha önce başıma glenişrti biraz uğraştıktan sonra çalışmıştı
    eğer üzerinde görünürde bir kırıklık yahut çımış bir devre elemanı göremiyorsanız anlkamaınz biraz zor ancak deniyrek başka birlgisayarda deniyereek anlayabilirsiniz hatalı olup olmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adase -- 11 Ocak 2007; 16:54:39 >
  • BAŞKA BİLGİSAYARLARDA DENEDİM EKRAN KARTIM ÇALIŞIYOR MAKİNEYE BAŞKA BİR EKRAN KARTI TAKTIĞIMDA O DA CALIŞIYORR BAŞKA NE OLABİLİR
  • dedim ya kablo balantı uclarınızda tahribat varmı bi bakın diye........
  • Muhtemelen porta tam oturmadığı için kartı görmüyor ve görüntü gelmiyor. Çıkarıp tekrar bakın ve yerine tam oturduğundan emin olun. Vidasını sıkı tutmazsanız en ufak sallanmalarda bile yerinden oynayabilir. Eğer doğru takılmışsa slotta sorun olabilir.
  • yav yuvayada tam oturttum slot yuvasınıda temizledim ama hala aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.