Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ekran kartım mı öldü ?

3
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> ekran kartım mı öldü ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    23 Mesaj
    merhabalar. son haftalarda bilgisayarı her açıp kapattığımda nvidia denetim masasında da gördüğümüz pysx işlemcisi siliniyordu. her bilgisayarı açtığımda driver display uninstaller ile ekran kartı verilerini tamamen temizleyip baştan kuruyordum o şekilde idare ediyordum çünkü kesin bir çözüm bulamadım defender falan kapalı başka şekilde de pubg cs go gibi oyunları açamıyorum
    bugün ise sorunum bir ileri düzeye ulaştı ve çözemez oldum alttaki gibi bir sıkıntı çıkıyor kurulumda yardımcı olabilecek var mı ?

|
    |

• Teğmen
    175 Mesaj
    Temiz bir driver kur derim. Ekran kartı bozulmasıyla bu yazılımın bir alakası olduğunu sanmıyorum
    |
    |
    aygıt yöneticisinden eski sürücüye dönmeyi dene, olmazsa cihazı kaldır tekrar kur, olmazsa format at. Ekran kartı çalışmasa bilgisayar hiç açılmaz. Dahili başka bir ekran kartı yok bilgisayarda değil mi?
    |
    |
    Format at uğraşma. Yine olmazsa ekran kartı ölmüş olabilir. Bende bi tane sapphire x1550 var. Yıllardır driverini yükleyemedim.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,176
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.