Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ekran kartım hdmi, monitörüm ise vga girişli..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Ekran kartım hdmi, monitörüm ise vga girişli..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    735 Mesaj
    Arkadaşlar Asus HD 7870 2 GB aldım fakat kartın vga girişi yokmuş sadece hdmi girişi var. Benim monitörüm ise vga girişli. Ne yapacağım şimdi ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beşiktaş Ulan -- 11 Aralık 2013; 3:45:16 >

|
    |
    Tanıyan tanır. 2010 üyesiyim. Zamanında çok güzel zaman geçirdik. Efsane muhabbetler, konular, sayısız şey.. Ancak yeni üyelerden sonra konu dışında artan seviyesizlik ve adminlerin yönetimi çekilmez hale geldi. Foruma 2014'ten sonra giremez oldum. Kafam eserse nadiren donanım bölümündeyim, onun dışında yokum. Soranlar oluyordu, bilginiz olsun diye yazdım.
  • Kıdemli Yarbay
    5065 Mesaj
    còpe at

internetten hdmi to vga kablo almalisin

10-15 tl ye satiyirlar ama 25 tl lik olanlardan al

edit. iste bundan al ve vga kablosu al bu %100 uyumlu digerleri bazilari calismiyir
    [image]http://mcdn01.gittigidiyor.net/7894/Hdmi-to-VGA-Kablo-Cevirici-Projeksiyon-Uyumlu__78946006_0.jpg?_=1362165102[/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 11 Aralık 2013; 8:49:38 >
    |
    |
    kutu içerisinden dvı aparatı cıkmış olması lazım dvı vga çevirici vga kabloyu dvı soketıne takıp çalıştırabilirsiniz iyi forumlar
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.