Şimdi Ara

Ekran Kartım arızalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
51
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gigabyte Rtx3050 EAGLE 8GB OC
    Ryzen 5 5500
    Team T-Force TUF Gaming 2x8gb 3600mhz Ram
    Aerocool VX PLUS 500W psu
    Wd green 480gb m2 ssd
    Parçalarını sipariş verdim ve 2 gün öncesinden de İstanbul Neomarin avm'den (yanlış hatırlamıyorsam) büyük ihtimalle teşhir ürünü (çalışanlar hiç bir bilgi vermedi bir şey olmayacağını temin ettiler sadece, statik poşeti ve bağlantı girişleri için olan plaka yoktu nasıl gözümden kaçtı en ufak bir fikrim yok) Gigabyte B550M S2H'i 999tl ye aldım.
    Eve gelip uzay sistem kurdum monitörüm olmadığı için televizyona başladım ve biosu açtım en güncel sürüm vardı yanlış hatırlamıyorsam sitesinden kontrol ettiğim kadarıyla, biosu açtığım sırada ekran kartının fanları durdu normal galiba dedim ama görüntü de gitti sonrasında hdmi kablosunu söküp taktım ve görüntü geldi ve 20 saniye sonra tekrar gitti, hdmi ı söküp takınca görüntü geliyor ama 20 saniye sonra görüntü gidiyor sistemin gücünü kesince de fanlar ufak bi çalışır gibi oluyor (Gpu fanları sistem açıldıktan 5 saniye sonra duruyor)
    Kablo bağlantılarını, ramlari, ssd'yi defalarca kontrol ettim arkadaşım statik yapıyor olabilir dedi, anakart kutusu içinden çıkan süngerin üstüne ekran kartının içinden çıkan antistatik poşetide koydum ama durum gene aynı sizce sorun nerede, psu mu yetersiz, ekran kartında mı arıza var?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.