Şimdi Ara

Ekran Kartı, YurtDışı/Yurtİçi, Fiyat/Garanti, GTX480/580

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartı almaya karar verdim, kafamda GTX480 ve Belki GTX470 var, fakat amerika'ya her hafta gidip gelen bir aile ferdimim yardımıyla oradan getirtmeyi düşünüyorum (Asus gtx480 450$).

Garanti meselesi ne kadar sıkıntı olur?, Bozulsa geri yolla, bekle, kargo ücreti, gümrük cart curt dertlerim olurmu,

Yoksa türkiyeden bin lira verip almakmı gerekir,

Ve son sorum Hangi model şu anda daha mantıklı, 470 mi, 480 mi?

Yarıdımlar için teşekkürler!

Sistem:
    ThermalTake 750W
    i7 920
    3x2GB Ram
    Asus P6T Anakart
    Cooler-Master HAF 932

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperSpace -- 9 Kasım 2010; 15:40:14 >

• Bence gtx580 düşünmelisin
  • Tavsiyeleri bekliyorum arkadaşlar!
  • Inno GTX 470 Turkiye'de 450 TL. GTX 480 çok yüksek fiyatla satılıyor. O yüzden zararınız fazla olur. TR'ye GTX 580 girdiğinde ikinci elde GTX 480 600 TL civarına rahat rahat bulursunuz. Hemen aceleniz varsa TR'den GTX 470 alın kurtulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kloroform

Inno GTX 470 Turkiye'de 450 TL. GTX 480 çok yüksek fiyatla satılıyor. O yüzden zararınız fazla olur. TR'ye GTX 580 girdiğinde ikinci elde GTX 480 600 TL civarına rahat rahat bulursunuz. Hemen aceleniz varsa TR'den GTX 470 alın kurtulun.

gtx 580 girdiginde piyasaya 1 vs 1.5 sene kullanılmış gtx 480 lere ben olsam 600 tl civarı vermem o fiyata sıfır alınabilecek bir çok kart varken

ve inno 3d markası da ucuz diye alınabilecek bir marka değil eğer garanti için trden almak istiyorsan amerikadan alsan da pek farkı olmucaktır nasıl olsa bir iki firma hariç hepsi garanti lide olsa sorun çıkartıyor bir sorun çıktıgında tr de sizin yerinizde olsam tanıdıgıma

gtx 580 aldırırdım amerikadan nasıl olsa trden ucuza gelicegi kesin

• Bak ben samsung da P2370 monitör aldım 7 aydır serviste, türkiyede maalesef böyle, devletinde bu konuda çok bi çabası yok, zira biz onlara göre beslenme zincirinin en altındayız, kanımızı emiyorlar.

Amerika dan newegg üzerinden harici HDD aldıydım, 1 ay kullandım badsector oldu, THY de çalışan arkadaşa verdim, ertesi günkü uçakla Amerikaya gitti çihaz, 5 gün içinde newegg e gitmiş yenisi gelmiş, tekrar ordan ucakla gelmesi filan bütün süreç 8-9 gün kadardı, burda 8-9 gün içinde servise gönderdiğin ürün daha rafta bekler, Bütün alışverişlerimi newegg den yapıyorum böyle bir sistemede vergi filan vermiyorum, sende gönül rahatlığıyla al, hertürlü işlemin daha kısa sürer.
  • maalesef bunlar gerçek, yurtdışı garantili ürün yurtiçi garantiliye göre daha güvenilir hale geldi...

madem ürün zaten ABD'den gelecek bu fiyatlara GTX580 rahatlıkla alınır oradan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.