Şimdi Ara

Ekran Kartı Yardım (quadro 4000 vs gtx 670 zotac)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar hem 3dmax te çizim yapıyorum hemde oyun oynuyorum sizlerden benim hem işimi görücek hemde eğlendirecek bilgisayarım için ekran kartı önerisi istiyorum
    bir önceki kartım
    zotac gtx 580 3 gb
    :bu karttan çok memnun kalmadım istediğim fps leri veremedi
    powercolor hd 5850 1 gb
    : şu anda bunu kullanmaktayım inanılması güç ancak gtx 580 e çok yakın fps ler veriyor ,ancak cuda desteği olmadığı için çizim işlerinde birazdaha başarısız kalıyor
    quadro 4000 3 gb :
    işreimdeki mevcut bilgisayarıma assasins creed kurdum fps olarak diğer kullandığım kartlardan çok ama çok yüksek değerler verdi. Benim bildiğim bu kartlarla oyun oynamak pek bir keyif vermiyordu ama sonuç beni çok şaşırttı
    siz ne önerirsiniz?
    quadro 4000 mi yoksa bir üst olan zotac gtx 670 mi her türlü öneriye açığım...

Sistem Msi g-45 anakart
    İntel 3770K işlemci
    8 gb ram
    600 watt psu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desoto -- 6 Eylül 2013; 17:02:06 >

• Merhaba, işlemcinizi veya tüm sisteminizi belirtseniz daha sağlıklı öneriler gelebilir zira yazdıklarınızda tutarsızlık mevcut. Gtx580'den, %40 daha yavaş bir karta geçip benzer oyun performansı almanızın sebebi işlemciniz olabilir, ancak 3d max kullanıpta bu denli düşük işlemci kullanacağınızı sanmasam da bir ihtimal... İkincisiyse Gtx580'nin oyun performansından memnun kalmayıp, yazılımı genel olarak iş için yapılan Quadro'nun oyun performansından etkilenmeniz.. O kartın oyun performansı gtx580'nin kıyaslanacağı seviyede değil.

Oyun + İş için gtx580 3gb bence epey iyi karttır. Onu elden çıkarmanız kötü olmuş. İş önceliğiniz yüksekse Quadr 4000 iyi ancak fiyat olarak epey abartı ve onun fiyatına gtx780 veya 6gb gtxTitan düşünmeniz daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Merhaba, işlemcinizi veya tüm sisteminizi belirtseniz daha sağlıklı öneriler gelebilir zira yazdıklarınızda tutarsızlık mevcut. Gtx580'den, %40 daha yavaş bir karta geçip benzer oyun performansı almanızın sebebi işlemciniz olabilir, ancak 3d max kullanıpta bu denli düşük işlemci kullanacağınızı sanmasam da bir ihtimal... İkincisiyse Gtx580'nin oyun performansından memnun kalmayıp, yazılımı genel olarak iş için yapılan Quadro'nun oyun performansından etkilenmeniz.. O kartın oyun performansı gtx580'nin kıyaslanacağı seviyede değil.

Oyun + İş için gtx580 3gb bence epey iyi karttır. Onu elden çıkarmanız kötü olmuş. İş önceliğiniz yüksekse Quadr 4000 iyi ancak fiyat olarak epey abartı ve onun fiyatına gtx780 veya 6gb gtxTitan düşünmeniz daha mantıklı.

Sistem Bilgisini eklenmiştir saygılarımla
  • 700 tl civarlarına ikinci el düşünüyorum quadroyu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.