Şimdi Ara

EKRAN KARTI VE SES KARTI NASIL ÖĞRENİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
57.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc ye format attım ama ekran kartı ve ses kartıının cd lerini bulmadım int dowland etmek için adlarını bilmem lazım onları nasıl öğrenebilirim dxdiag a baktım ordan olmuyor

• "Sleep" iyi yanıtlamış. Umarım Free sürümü donanımlarını görür. Paralıyla ücretsiz sürümü arasındaki farkı bilmiyorum. Donanım tanıma sayısında fark yoktur umarım.
  • arkadaslar saolun yardımınız için
  • everest ultimate edition 4.20 tam sürüm isteyen bana ulaşabilir...
  • ekran kartına bakmak istersen masaüstüne sağ tuş özellikler ayarlar gelişmiş ordan görebilirsin ekran kartını
  • Donanımla ilgili bilgilerinize çalıştıra: msinfo32 ya da dxdiag yazarak da ulaşabilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

ekran kartına bakmak istersen masaüstüne sağ tuş özellikler ayarlar gelişmiş ordan görebilirsin ekran kartını

Senin dediğin kurulu ekran kartları için geçerli. Kurulu değilse orada da göstermez. Böyle bir durumda biz kasayı açıyorduk. Aranan kartın markasına modeline kart üzerinde bakıyorduk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

ekran kartına bakmak istersen masaüstüne sağ tuş özellikler ayarlar gelişmiş ordan görebilirsin ekran kartını

Senin dediğin kurulu ekran kartları için geçerli. Kurulu değilse orada da göstermez. Böyle bir durumda biz kasayı açıyorduk. Aranan kartın markasına modeline kart üzerinde bakıyorduk.

doğru ya ben de kafayı yedim iyice

• Bilgisayardan pek anlamam ses kartının modeline nasıl bakıcam bi yardım edin lütfen :(
  • Arkadaşlar ses kartınızı öğrenmek için öncelikler Başlat - Çalıştır a tıklıyoruz ve oraya "dxdiag" yazıyorum önünüze evet hayır gibi bi şey çıkıcak ona evet deyim ekran kartı ses vs. hepsi karşınıza çıkacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.